Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Superancka rozkloszowana spódnica CLICK z pianki na utrzymanie Szanty do 24 XI g.21.00


agat21

Recommended Posts

Zapraszam serdecznie do licytowania i zakupu fajnej spódnicy polskiej firmy CLICK. Jest uszyta z tzw. pianki, dwukolorowej, z zewnątrz stalowoszarej. Dzięki temu materiałowi ciekawie się układa. Bardzo ładnie, taka puszysta jest, co przy zebraniu w talli fajnie wygląda na sylwetce. Nie jest krótka, przy moim wzroście 165cm sięga do kolan. Ma dwie ukryte kieszenie po bokach. Zapinana z tyłu na suwak. Na wieszaku nie wygląda aż tak efektownie, może znajdę jakieś zdjęcia w sieci. Stan idealny. Rozmiar 36, ale to taki większy 36 :)

Cena wywoławcza 30 zł.

Licytacja trwa do 24 listopada do 21.00.

Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto pechowej Szanty, która wróciła z adopcji i w hotelu u szafirki czeka na normalny wreszcie dom.

ZAPRASZAM! :))

 

LICYTUJE

Aśka7 za wywoławczą

przebija plastelina na 33 zł

przebija Aska7 na 35 zł

i przebija samą siebie Aska7 na 40 zł (baaaardzo dziękuję! :))))))

WYGRYWA Aska7!

Serdeczne dzięki :)

75362294_693796524443266_293832243584329

75478393_2405207266474806_62163328129250

77314257_678854365976085_385912753965393

74706417_415347836051963_832575054803265

76199073_1481257048691934_67003431357566

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Podrzucam spódniczkę. Niestety, jestem ciut większa.

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja też... :(

 

34 minuty temu, yucca napisał:

Ale piękna :) tylko ja to chyba za stara jestem na takie cuda.

No dajcież spokój! Wszystko jest w naszych głowach. Była taka fajna opowieść o kobiecie, która przez całe życie zastanawiała się co myślą o niej inni, miała różne obiekcje, obawy, a to czy jest za gruba, a to czy jest za chuda, czy wypada jej nosić to czy tamto, czy dobrze czy źle się zachowała, odezwała ....aż skończyła 80 lat, założyła wielki fioletowy kapelusz i wyszła na ulicę gwiżdżąc na wszystko :) Może gdzieś ją znajdę, to zacytuję, bo warto :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja się po prostu nie zmieszczę, za szeroka jestem :D, już mam kilka kiecek "a może kiedyś znowu będę szczupłą", ale... nie oszukujmy się. Dzisiaj od połówka dostałam upieczone (przez niego) ciasteczka, a wsumie ciastka, wielkości jak dla mężczyzny :D  (niby dietetyczne i niby pod moje alergie, ale ciasteczka! całe pudełko) - jak ja mam wrócić do dawnej wagi? :D ;) Mam małą szafę, nie mogę obkupywać się kolejnymi... a szkoda, ładna spódniczka...

Podrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ja się po prostu nie zmieszczę, za szeroka jestem :D, już mam kilka kiecek "a może kiedyś znowu będę szczupłą", ale... nie oszukujmy się. Dzisiaj od połówka dostałam upieczone (przez niego) ciasteczka, a wsumie ciastka, wielkości jak dla mężczyzny :D  (niby dietetyczne i niby pod moje alergie, ale ciasteczka! całe pudełko) - jak ja mam wrócić do dawnej wagi? :D ;) Mam małą szafę, nie mogę obkupywać się kolejnymi... a szkoda, ładna spódniczka...

Podrzucę :)

Połówek zrobił Ci ciasteczka!!! Łałłł! Gdzie takich połówków szukać? :)) Szczęściaro! ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Połówek zrobił Ci ciasteczka!!! Łałłł! Gdzie takich połówków szukać? :)) Szczęściaro! ;)

:D Kocha piec, i gotować, i całe życie ratował najmniej rokujące psy ze schroniska :D No trafiło się ślepej kurze! Ale że kocha piec i jeść to i mnie karmi... :-))

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

:D Kocha piec, i gotować, i całe życie ratował najmniej rokujące psy ze schroniska :D No trafiło się ślepej kurze! Ale że kocha piec i jeść to i mnie karmi... :-))

Super, ale Ty masz być tą ślepą kurą? No chyba kpisz sobie! :D Zasłużyłaś na takiego chłopa i kropka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...