Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Bardzo gorąco dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Gutka ❤️

Marta dosyć często wrzuca na FB filmiki i zdjęcia z psami. Zawsze gdzieś tam pojawia się Gucio. Nie wyobrażam go sobie w innym miejscu. Jest taki szczęśliwy. Spacerów i psiego towarzystwa można mu pozazdrościć.

 

Link to comment
Share on other sites

Gucio nam się pochorował. Rano miał bardzo twardy brzuszek, popiskiwał i zachowywał się tak, jakby go bardzo bolało. Marta wsadziła go do samochodu i pojechała do lekarza. Wygląda to na jakąś niestrawność. Dostał standardowy zestaw. Zastrzyki: przeciwzapalny, no-spę i antybiotyk. W czwartek powtórka. Rozliczę się z Martą w czwartek, ale za dziś zapłaciła 110 zł 😞 Masakryczne te ceny.

W najbliższym czasie chcemy go zapisać na USG do dr Marcińskiego, który mu nie wymyśli żadnej choroby, a jeśli coś jest nie tak z przewodem pokarmowym, to on to wyłapie.  Gucio nie pierwszy raz ma problemy żołądkowe. Tylko rzadko daje tak silne objawy. Trzeba to sprawdzić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gucio był dzisiaj u weta ponownie. Wet zrobił badanie krwi w kierunku tarczycy (TSH), ale nie wykluczył, że to może być zapalenie mięśni szkieletowych. To byłoby słabe, bo to choroba autoimmunologiczna. Na ten moment sprawdzana jest tarczyca. 

Marta skonsultuje te wyniki z innym wetem, do którego 9.04 nie mogła się dostać.

Za dzisiejszą wizytę zapłaciłam 100 zł. Gucio poza badaniem krwi dostał zastrzyk ze sterydem.

 

 

Faktura3.jpg

Gucio - opis.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gucio znowu bardzo źle się poczuł. Sytuacja taka sama jak 2 tygodnie temu - twardy, ściśnięty brzuch i wyraźne cierpienie. Znowu był u weta. Marta czeka na jakiś szybszy termin na USG do naszego zaufanego weta. 

Gucio dostaje tez Forthyron na tarczycę.

 

 

pobrane.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2024 o 21:48, Ewa Marta napisał:

Mam już wyniki badań Gucia. Nie wyglądają za dobrze. Martwi mnie niska Glukoza i wysoki CK. Jutro Marta będzie rozmawiała z wetem, czy konieczne są inne badania lub leki:(

 

bergmercedespiesgucio202404112122-obrazy-1.jpg

bergmercedespiesgucio202404112122-obrazy-2.jpg

Oj Guciu, martwię się o ciebie, to nie są dobre wyniki badań...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś śledziłam wątek Gucia, a jak zrobił się prawie domowy, to przestałam wiedząc, że ma super. Inaczej nie zostawiłybyście go tam. Guciu jeszcze młody, śliczny psiaczek.   Co mu może być? Biedaczek 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2024 o 13:46, elik napisał:

Kiedyś śledziłam wątek Gucia, a jak zrobił się prawie domowy, to przestałam wiedząc, że ma super. Inaczej nie zostawiłybyście go tam. Guciu jeszcze młody, śliczny psiaczek.   Co mu może być? Biedaczek 😞 

Elu, on od zawsze miewał problemy z brzuszkiem. Poza tarczycą moim zdaniem wymaga zmiany diety. Jest wybredny i je tylko puszki. Do tego często gryzaki. Moze one powodują zaparcia. 

On jest bardzo szczęśliwy u Marty. Jesteśmy pewne, że zadba o niego właściwie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2024 o 15:11, Ewa Marta napisał:

Elu, on od zawsze miewał problemy z brzuszkiem. Poza tarczycą moim zdaniem wymaga zmiany diety. Jest wybredny i je tylko puszki. Do tego często gryzaki. Moze one powodują zaparcia. 

On jest bardzo szczęśliwy u Marty. Jesteśmy pewne, że zadba o niego właściwie.

 

Na zdjęciach widać, że jest szczęśliwy  🙂 
Przy problemach z brzuszkiem dieta jest bardzo ważna, a gryzaki na pewno nie pomagają.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...