Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Pomóżmy znaleźć domy dla podopiecznych RUNY. Cegiełkowy na wyróżnienie ogłoszeń, do 18.11.


Marysia R.

Recommended Posts

Witam serdecznie na bazarku, dzięki któremu chciałabym zwiększyć skuteczność ogłoszeń zwierzaków szukających domu, które znajdują się pod opieką Fundacji Runa, czyli sylwiji.

Wątek zwierząt Fundacji Runa

Sylwia ma w tej chwili pod opieką ponad 70 zwierząt, kotów, psów i kóz. Większość z nich to nieadopcyjni rezydenci, którzy zostaną w Fundacji już na zawsze, ale jest też trochę zdrowych, młodszych zwierząt, które powinny jak najszybciej znaleźć nowe domy, bo kolejne potrzebujące zwierzaki wciąż przybywają, Runa nie jest z gumy a jej sytuacja finansowa jest bardzo kiepska. Im szybciej uda się znaleźć im domy tym lepiej!

Staram się w miarę możliwości i czasu ogłaszać te zwierzaki, które są gotowe do adopcji na OLX, niestety bez wyróżnień ogłoszenia błyskawicznie przestają być widoczne i odzew jest właściwie zerowy… Dlatego chciałabym poprosić Was o pomoc finansową, dzięki której możliwe będzie wyróżnienie ogłoszeń co mam nadzieję znacząco zwiększy szanse na znalezienie domów dla zwierzaków.

 

Zasady bazarku:
1. bazarek ma formę „cegiełkową” – można wpłacić całą kwotę potrzebną na wyróżnienie konkretnego ogłoszenia lub dowolną mniejszą kwotę

2. bazarek potrwa do 18.11 do godziny 22.00 (ostatni ważny post 21.59)

3. pieniądze będą zbierane na moje konto, z którego na bieżąco będę wykupować wyróżnienia

4. Potwierdzenia wyróżnień będę wstawiać na wątek w formie zrzutu z ekranu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym wyróżniać poszczególne ogłoszenia pakietem Maxi na 30 dni.

W przypadku psów koszt to 17,81zł, w przypadku kotów 12,72zł.

Poniżej podam listę aktualnie ogłoszonych zwierzaków z linkami do ich ogłoszeń. Każdą osobę, która będzie chciała dołożyć się do wyróżnienia, poproszę o napisanie jaką kwotę chciałaby wpłacić i dla którego zwierzaczka ma ona zostać przeznaczone. Jak tylko uzbiera się potrzebna kwota dla danego zwierza będę je od razu na bieżąco wyróżniać.

W sytuacji, w której w dniu zakończenia bazarku, jakiś zwierzak nie będzie miał uzbieranej wystarczającej kwoty, postaram się wybrać jakiś mniejszy, tańszy pakiet wyróżnienia za zebrane pieniążki.

 

Aktualnie ogłaszane psy:

Asher - wyróżnione do 9.12

Bajka - wyróżnione do 10.12

Tequila - wyróżnione do 9.12

Aktualnie ogłaszane koty:

Bezimienna kotka ze wsi - wyróżnione do 9.12

Kociaki ze wsi

Kruczek - wyróżnione do 10.12

Julek

Mgiełka - wyróżnione do 20.12

Oskar - wyróżnione do 10.12

Elfi - wyróżnione do 10.12

Stefan

Cezary - wyróżnione do 9.12

Novia - wyróżnione do 9.12

Wydra

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Wpłaty:

Poker - 40zł - wpłacone

Nesiowata - 10zł - wpłacone

Jo37 - 10zł - wpłacone

Livka - 20zł - wpłacone

bakusiowa - 40zł - wpłacone

Aldrumka - 20zł - wpłacone

Marysia R. - 2,47zł - wpłacone

Razem: 142,47zł

 

Wyróżnienia:

9. 11 -2 x 17,81zł = 35,62zł (Ascher, Tequila) + 3 x 12,72zł = 38,16zł (bezimienna, Novia, Cezary) = 73,78zł

10.11 - 17,81zł (Bajka) + 3 x 12,72zł (Oskar, Kruczek, Elfi) = 55,97zł

20.11 - 12,72zł (Mgiełka) = 12,72

Razem: 142,47zł

 

Zostało: 0zł

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę cegiełkę za 10,00 zł.

Dziękuję bardzo, zaraz zapiszę i wyślę numer konta :)

37 minut temu, Poker napisał:

Zapisz ode mnie równe 40 zł , to z dyszkami od Nesiowatej i Jo będą 2 wyróżnienia dla kotów,

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dotarła cegiełka od Nesiowatej, dziękuję :)

Ponieważ reszta wpłat dotrze pewnie dopiero po weekendzie, a długi weekend to czas kiedy jest szansa, że więcej ludzi będzie przeglądać ogłoszenia to założyłam ze swoich i wyróżniłam pięć ogłoszeń już dzisiaj.

Wyróżniłam Ashera, Tequilę, bezimienną kotkę, Cezarego i Novię :)

ITYwDPKTL1Oj9hP7C_XSNEXZxwSfy1drYAWZ_RF9

MAjE_sBico6Pp__HatvDZ-9C3DQ2QNt2m2CnCC6s

Bz7LQHZXiagXmZTlaqDe2vHskNe0S4BTk-5tTcun

5O3McEUABvtpWLr27Om76H-vr9xOYtKVXRFku_Y6

0DoqxRYvz-fzQh_1he375Ovi5HB5yVIMjylgQswv

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...