Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** KRAMIK w KOCIEJ BUDCE ***** budowlany i nie tylko ***** do 12 listopada godz.20:00


rozi

Recommended Posts

Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎26 o 20:13, rozi napisał:

KUPIĆ MOŻNA:

 

1. Kawałki styropianu, cena 5zł  3zł

Mamy już 6 zestawów

Znalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazy

 

2. Deseczki, cena 8zł   5zł

Mamy już 5 zestawów

Znalezione obrazy dla zapytania deski obrazy

 

3. Klej do styropianu, cena 20zł   12zł

Mamy już 8 opakowań!

Klej piana pianka Do Styropianu xps Styrpur Mocny

 

4. Taśma klejąca, cena 10zł   6zł

Mamy już 4 rolki

Znalezione obrazy dla zapytania taśma klejąca obrazy

 

5. Folia stretch, cena 15zł   8zł

Mamy już 2 rolki

Folia stretch biała 1,2kg

 

6. Kartony, cena 7zł   5zł

PROMOCJA 08.11 - drugi karton 50% taniej (2 sztuki za 10zł) ZAKOŃCZONA

Mamy już 12 kartonów

Znalezione obrazy dla zapytania karton obrazy

 

7. Miseczka karmy, cena 3zł   2zł

Mamy już 10 miseczek

Znalezione obrazy dla zapytania miska karmy obrazy

 

8. Kocyki

a) Wypas, cena 12zł   7zł

Mamy już 1 sztukę

Znalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazy

b) Skromny, używany, cena 2zł   1zł

Mamy już 12 sztuk

Znalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazy

 

9. Domowe kocie ciasteczka, cena 6zł   4zł  za porcję

6 prostych przepisów na zdrowe przekąski dla Twojego pupila. Sprawisz mu ogromną przyjemność

 

 

 

 

 

Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎26 o 20:14, rozi napisał:

DRUGI OBIEG

a) kieliszek wiadomo czego, cena 10zł   7zł

Aga76, Aska7 x 4, haw5

b) grzanki z kukurydzą, cena 9zł   6zł  za 4 sztuki (maciupne)

Aga76

c) tagliatelle ze szpinakiem, cena 10zł  7zł  za porcję w Kociej. Za przepis 14zł   10zł

uxmal przepis

spenat.JPG

 

Tu. Znaczy na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

o kurczę, jutro koniec:-(

to ja coś poproszę teraz tak na wszelki wypadek, ale jeszcze nie wiem co - jakby mi jutro coś wypadło i jakbym jutro nie zdążył - ewentualnie jakby jutro coś tam mi wypadło... to zawsze jeszcze późnej doprecyzuję(emy). 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-d napisał:

o kurczę, jutro koniec:-(

to ja coś poproszę teraz tak na wszelki wypadek, ale jeszcze nie wiem co - jakby mi jutro coś wypadło i jakbym jutro nie zdążył - ewentualnie jakby jutro coś tam mi wypadło... to zawsze jeszcze późnej doprecyzuję(emy). 

Pomyśl spokojnie, poczekam. Mamy szeroki wachlarz  :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-d napisał:

Rozi, ciężżżżko mi się myśli, w dodatku ta dyskalkulia, czy jak jej tam... - proszę, wybierz w moim imieniu za 3 dyszki, ok?
 

To wezmę dla Ciebie domowe ciasteczka (bo jeszcze nie ma), kocyk wypas z pingwinem, 3xstyropian, 1x folia i 2 kocyki używane. To będzie 30zł.

6 prostych przepisów na zdrowe przekąski dla Twojego pupila. Sprawisz mu ogromną przyjemnośćZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyFolia stretch biała 1,2kgZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazy

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

To wezmę dla Ciebie domowe ciasteczka (bo jeszcze nie ma), kocyk wypas z pingwinem, 3xstyropian, 1x folia i 2 kocyki używane. To będzie 30zł.

6 prostych przepisów na zdrowe przekąski dla Twojego pupila. Sprawisz mu ogromną przyjemnośćZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kawałki styropianu obrazyFolia stretch biała 1,2kgZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazyZnalezione obrazy dla zapytania kocyk polarowy obrazy

o, dziękuję pięknie!
Proszę o nr konta do przelewu - tylko proszę o niewielkie odroczenie płatności, bo chciałbym już pójść spać ( i nie wiem też jak jutro będę miał czas i w nocy siłę:-(    )

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-d napisał:

o, dziękuję pięknie!
Proszę o nr konta do przelewu - tylko proszę o niewielkie odroczenie płatności, bo chciałbym już pójść spać ( i nie wiem też jak jutro będę miał czas i w nocy siłę:-(    )

Numer konta porozsyłam pojutrze :)

Ślicznie dziękuję za zakupy kotkowe  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...