Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - dodane MĘSKIE -Spodni mnóstwo, kurtek kilka dla Balbinki i Argo -wilka - do 30 lipca godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

40 minut temu, Magdarynka napisał:

Poproszę za wywoławczą nr. 50 i proszę o informacje jaką długość ma bluzka nr. 43 oraz jaki ten materiał jest w dotyku - miękki jak t-shirt, czy sztywniejszy?

dziękuję - zapisalam

nr 43 nie jest dzianiną  jak t-shirt, to takie "płócienko" sztywniejsze trochę od dzianiny

długość 74 cm

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

dziękuję - zapisalam

nr 43 nie jest dzianiną  jak t-shirt, to takie "płócienko" sztywniejsze trochę od dzianiny

długość 74 cm

OK, to też poproszę i jeszcze pytanie o długość spodni nr. 27 - mierzoną od kroku do końca nogawki oraz prośba o ich rezerwację do czasu podania odpowiedzi. Jeśli mają 77 - 80 cm to też poproszę za wywoławczą.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Magdarynka napisał:

OK, to też poproszę i jeszcze pytanie o długość spodni nr. 27 - mierzoną od kroku do końca nogawki oraz prośba o ich rezerwację do czasu podania odpowiedzi. Jeśli mają 77 - 80 cm to też poproszę za wywoławczą.

dziękuję, wymiar dopiero pod wieczór chyba, ze jeszcze złapie córkę  :)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, NikaEla napisał:

widzę pomyłkę , ja nie licytowałam ( albo może źle podałam numer -)  34. Sweterek ZARA MAN  rozmiar M 

ale poproszę

35. Bawełniana bluzeczka Marks&Spencer

rozmiar 16

cena wyw. 6 zł

 

to jednak mój błąd

dobrze, ze zajrzałaś już zmieniam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...