Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** FIJOŁECZKI AFRYKAŃSKIE ODMIANOWE wyhodowane z listków *** dla ROXI naszej *** dorosłe rośliny *** do 15 czerwca włącznie


rozi

Recommended Posts

23 minuty temu, rozi napisał:

Dobry wybór, to śliczny fiołek. Ale proponowałabym, żebyś kupiła 7b - ma przynajmniej dwa serduszka, w tym jedno młode malutkie, raczej się nie połamie.

Dobrze,niech tak będzie.Czyli 7b za CW

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, rozi napisał:

A Ciebie gdzie wymiotło???

Gdybyś chciała kupić fiołek, a NIE CHCIAŁA spotkać się ze mną (wątpliwa przyjemność, prawdę mówiąc), to Ci mogę zostawić w którejś knajpie niedaleko palmy  :D

Po domu latałam, śniadanie na obiad miałam :) ufff dziś będę na wolniejszych obrotach, myślę... 

Hehe, uśmiałam się, nie chcę wysyłki, jest taka radosna pijalnia wódki niedaleko palmy :D

Wolę odbiór osobisty, powinnam przeżyć ;) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aga76 napisał:

Po domu latałam, śniadanie na obiad miałam :) ufff dziś będę na wolniejszych obrotach, myślę... 

Hehe, uśmiałam się, nie chcę wysyłki, jest taka radosna pijalnia wódki niedaleko palmy :D

Wolę odbiór osobisty, powinnam przeżyć ;) 

O niej właśnie myślałam   :D   raz tam byłam, wprowadzając w osłupienie osobę towarzyszącą  :D

Kup sobie nr.1, one są cudne, a coś nie mają wzięcia, na listkowym też nie miały.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Iv_ napisał:

Hopsnę bazarkiem ;) 

Jedyne, co możesz  :)  fiołka raczej nie kupisz  :)

1 godzinę temu, guccio napisał:

Kwiatki u mnie sie zmieszczą ale tak-pomóc psince to cel najważniejszy.

Oczywiście!

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

O niej właśnie myślałam   :D   raz tam byłam, wprowadzając w osłupienie osobę towarzyszącą  :D

Kup sobie nr.1, one są cudne, a coś nie mają wzięcia, na listkowym też nie miały.

:) 

Daj mnie nr 1, zawsze o takim marzyłam :) 

Link to comment
Share on other sites

Jedyny fiołek, jakiego nie wystawiłam, to Florence.

Ale mam ją jedną, podwójną w tej chwili (do rozsadzenia) i nigdzie takiej nie widziałam, aż na jakiejś aukcji zobaczyłam i podobno nazywa się Le Vintage, ta moja Florence. Niemniej trafiła mi się kompletnie przypadkiem, osoba sprzedająca listki też zdębiała, więc mam do Florence stosunek szczególny  :)

 

Florence.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że możemy się umówić w dowolnym czasie ale kiedy i na jakie konto mam wpłacić pieniądze bo są potrzebne dla suni, rozumiem, że to 40,- zł. Poproszę konto bo osobiście to może za długo potrwać bo raczej umawiać się chyba będzie można po 16.06 jak trochę  zelżą upały bo w moim wieku chodzenie w temperaturze powyżej 30 stopni niewskazane a mam jeszcze dwa psy więc muszę pożyć.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, dwbem napisał:

Cieszę się, że możemy się umówić w dowolnym czasie ale kiedy i na jakie konto mam wpłacić pieniądze bo są potrzebne dla suni, rozumiem, że to 40,- zł. Poproszę konto bo osobiście to może za długo potrwać bo raczej umawiać się chyba będzie można po 16.06 jak trochę  zelżą upały bo w moim wieku chodzenie w temperaturze powyżej 30 stopni niewskazane a mam jeszcze dwa psy więc muszę pożyć.

Bazarek do soboty, wtedy będę rozsyłać PW do tych Uczestników, którzy nie mają mojego numeru konta. Ale wyślę zaraz do Ciebie (choć masz z bazarków dla Buku), wpłacisz kiedy zechcesz  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...