Jump to content
Dogomania

Zakończony. Rozliczony. PRZYDROŻNA KAWIARENKA. Na transport szóstki jeszcze bezdomnych, psich nieszczęść i karmę. Do 9.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, sonia71 napisał:

Dziękuję za za zaproszenie ,więc poproszę ciasteczka z wiśniami i kawę z lodami waniliowymi.  

Soniu, witaj w kawiarence !!! Dziękuję, ze przyszłaś na kawę i ciasteczka. U nas ruch od samego rana, bo pogoda nie sprzyja spacerom; jest pochmurnie i deszczowo. U nas cieplutko i przytulnie. Już biegnę po świeże ciasteczka i pyszną kawkę z dużą porcją lodów ! Życzę smacznego !!!

Link to comment
Share on other sites

Eluniu,

dziękuję za zaproszenie-przysiądę sobie zapraszając Ciebie na kawkę z lodami waniliowymi,a nasze Mikuśki-Mikusie na ciasteczka  tuńczykowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę o nr konta,bo chyba się zmieniło  i moja wpłata nie doszła.

Miziaki dla Misia,pa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, MikAga napisał:

Eluniu,

dziękuję za zaproszenie-przysiądę sobie zapraszając Ciebie na kawkę z lodami waniliowymi,a nasze Mikuśki-Mikusie na ciasteczka  tuńczykowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę o nr konta,bo chyba się zmieniło  i moja wpłata nie doszła.

Miziaki dla Misia,pa.

Ależ miła niespodzianka !!! Witaj Aguś ! Bardzo się cieszę, ze przyszłaś do nas z Mikusią. Dziękuję też za kawę. Z przyjemnością się z Tobą napiję ! A Mikusi zaraz przyniosę pyszne ciasteczka z tuńczyka.

Misio dziękuje za mizianka i przesyła wraz ze mną czochranka dla Mikuni.

Dziękuję Aguś...

Ps. Numeru konta nie zmieniałam. Wciąż jest to samo. Nie wiem dlaczego wpłata nie doszła. Mam nadzieję, ze wróciła z powrotem na Twoje konto. Przed chwilą sprawdzałam. Nie ma. Podam Ci zaraz drugi numerek do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Zgadnijcie, kto przyszedł też do PRZYDROŻNEJ KAWIARENKI ?

Bardzo miły gość, który jest stałym bywalcem moich bazarków, takim NIEWIDZIALNYM, DOBRYM DUSZKIEM, wspierającym psie bidy. Złożył zamówienie na 30 zł !!!

To Pani Ania G-R ! Pani Aniu, dziękujemy za odwiedziny i pomoc !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...