Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Dnia 25.11.2023 o 22:32, limonka80 napisał:

Mówiłam Ci, że mam przeczucie że będzie dobrze 🙂 

 

A zaryzykuję stwierdzeniem, że jest mu tam lepiej niż w poprzednim miejscu.

My mamy więcej informacji i zdjęcia,a nie tylko zdawkowe info i zdjęcie z kilometra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2023 o 22:31, agat21 napisał:

U Fado całkiem dobrze, apetyt dopisuje bardzo dobrze, jedynie jeszcze sam nie potrafi wyjść z domku, musi być naprowadzany smyczą. Jutro chyba zapozna się z kolegą, który też nie gustuje w tłumach, woli towarzystwo na dystans. Jeśli sobie nie będą wadzić będą razem wychodzić na wybieg. 

Myślę, że dobrze byłoby, gdyby Fado zyskał współtowarzysza wybiegu, jeśli nie może zaufać człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

Na Konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

    40,00 zł od jankamałpa     XI-XII  -  21.11.
  100,00 zł od Rodzinki Aleksa     XI  -  28.11.
    40,00 zł od funia     XI.2022  -  28.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

3389816_a72cf669.jpg.1a88357b97bf71fd4f1d8e29c6796979.jpg

Link to comment
Share on other sites

Super  🙂  Bardzo dobrze, że Fado ma towarzystwo. Myślę jednak, że na razie będą obecni podczas kontaktów Fadusia z innymi psiakami, póki nie upewnią się, że Faduś nie zrobi krzywdy jakiemuś psiakowi. Fado to duży i chyba mocny pies.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2023 o 12:03, agat21 napisał:

Niestety, Fado jest zatwardziałym kawalerem i panny w ogóle go nie interesują. Przynajmniej na razie.. 

Może z czasem przekona się że nic mu nie grozi ze strony innych psów, tak jak to pewnie było w schronisku i podejmie zabawę. Mój Finuś przez jakiś czas kompletnie nie wykazywał chęci do zabawy, a teraz nawet kota zaczepia  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Za pierwszy miesiąc Fado u Anecik poproszę Zeę o zapłacenie faktury. Na koncie Zea jest 200 zł deklaracji na Fado + 230 zł ze zbiórki na staruszki. Myślę, że można to spożytkować. Moje deklaracje za X, XI, XII czyli 120 zł wpłacam na Zeę. Jak już będzie znana kwota od Anecik za pobyt Fado i odrobaczanie zobaczymy czy to wystarczy czy trzeba dopłacić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 10:32, agat21 napisał:

Za pierwszy miesiąc Fado u Anecik poproszę Zeę o zapłacenie faktury. Na koncie Zea jest 200 zł deklaracji na Fado + 230 zł ze zbiórki na staruszki. Myślę, że można to spożytkować. Moje deklaracje za X, XI, XII czyli 120 zł wpłacam na Zeę. Jak już będzie znana kwota od Anecik za pobyt Fado i odrobaczanie zobaczymy czy to wystarczy czy trzeba dopłacić.

Agatko,  na koncie ZEA jest dla Fado 390,00 zł  w tym 160,00 z wirtualnych adopcji i 230,00 ze zbiórki chyba na Ratujemy Zwierzaki. Nie wiem czyje te deklaracje, chodzi - 200,00 zł.
Jaki jest obecnie koszt miesięcznego pobytu Fado w hotelu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2023 o 19:51, Tola napisał:

Na koncie ZEA z adopcji wirtulanych Fado ma 200 zł.

Wysyłam agat listę wirtualnych opiekunów i ich wpłaty.

Fado ma 3 wirtualnych opiekunów, wszyscy wpłacają.

Elu, opieram się na tym, co Tola napisała na początku listopada. Potem była informacja, że ze zbiórki na staruszki wyszło po 230 zł na psiaka. Fado był tam ujęty. Więc stąd mam tę kwotę 430 zł dla Fado na koncie Zea. Dzisiaj przelałam 120 zł moich deklaracji.

Miesięczny koszt hotelowania Fado będzie wynosił 700 zł. Za listopad wyjdzie trochę mniej, bo Fado przyjechał 5 listopada do hotelu. Faktura będzie wystawiona jutro, więc zobaczymy ile zabraknie i wtedy poproszę Cię o dopłacenie, ok?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 13:54, agat21 napisał:

Elu, opieram się na tym, co Tola napisała na początku listopada. Potem była informacja, że ze zbiórki na staruszki wyszło po 230 zł na psiaka. Fado był tam ujęty. Więc stąd mam tę kwotę 430 zł dla Fado na koncie Zea. Dzisiaj przelałam 120 zł moich deklaracji.

Miesięczny koszt hotelowania Fado będzie wynosił 700 zł. Za listopad wyjdzie trochę mniej, bo Fado przyjechał 5 listopada do hotelu. Faktura będzie wystawiona jutro, więc zobaczymy ile zabraknie i wtedy poproszę Cię o dopłacenie, ok?

Rozmawiałam z Martusią i wyjaśniłyśmy co niejasne  🙂  Wszystko się zgadza. Różnice wzięły się stąd, że ja zapisuję realne pieniądze, które znajdują się na koncie ZEA, a Martusia podała do Twojej wiadomości, że z adopcji wirtualnych jest 200,00 zł. One są dostępne w każdej chwili, ale obecnie nie ma ich na koncie, a ja pomyślałam, że coś przeoczyłam i nie zapisałam  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 22:22, agat21 napisał:

Faktura za listopad za Fado wyniesie 583 zł. Dopłacisz Elu brakującą kwotę do Zei? Według moich wyliczeń brakuje 33 zł. Ewentualnie możemy poczekać, żeby @Tola potwierdziła to będzie pewność 🙂


Oczywiście Agatko. Poczekamy na potwierdzenie Martusi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2023 o 13:15, Tola napisał:

02.12. Fado ma na koncie fundacji 520 zł  - 230 zł ze zbiórki i 210 zł z wirtualnej adopcji.

Nie mam jeszcze potwierdzenia wpłaty 120 zł, jak tylko dostanę to tutaj wpiszę;  brakuje 23 zł.

Tolu, nijak nie wychodzi mi 520 zł jak dodam 230 zł  do 210 zł  😉 Ciągle wychodzi mi 440 zł ... 🧐

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2023 o 22:22, agat21 napisał:

Faktura za listopad za Fado wyniesie 583 zł. Dopłacisz Elu brakującą kwotę do Zei? Według moich wyliczeń brakuje 33 zł. Ewentualnie możemy poczekać, żeby @Tola potwierdziła to będzie pewność 🙂

 

Dnia 2.12.2023 o 13:15, Tola napisał:

02.12. Fado ma na koncie fundacji 520 zł  - 230 zł ze zbiórki i 210 zł z wirtualnej adopcji.

Nie mam jeszcze potwierdzenia wpłaty 120 zł, jak tylko dostanę to tutaj wpiszę;  brakuje 23 zł.

 

Dnia 2.12.2023 o 23:18, agat21 napisał:

Tolu, nijak nie wychodzi mi 520 zł jak dodam 230 zł  do 210 zł  😉 Ciągle wychodzi mi 440 zł ... 🧐

 

Dnia 3.12.2023 o 00:05, elik napisał:

Mi też  🙂  I na razie nie wiem ile mam przelać na konto Fundacji.

Nie wiem, co to ja liczyłam, ale do dopłaty jest 23 zł;)🤔

Fado będzie miał  na koncie fundacji 560 zł  - 230 zł ze zbiórki, 210 zł z wirtualnej adopcji i 120 zł  wpłacone przez agat21, brakuje 23 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...