Jump to content
Dogomania

galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


gośku.

Recommended Posts

Honey już wcześniej zauważyłam, one mają śmieszną "łatkę" ( :hmmmm:nie wiem czy to dobre określenie) u nasady ogona/na początku ogona, nie wszystkie ale większość :loveu:
A jeden (chyba jeden) ma pomiędzy tymi czarnymi połaciami na łbie taką czarną łatkę na tym szarym. I ten też rewelacyjnie wygląda z takim "kogutem".

Duże z nich pójdzie w świat?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dumisiowa']ojejku......jakie przepyszne pyszczaki....Honeyku biorę wszystkie:)[/quote]

Chetnie Ci je dam na najblizsze trzy-cztery tegodnie ! :evil_lol:

[quote name='Theogonia']nio dobra- bossssskie są:) pewnie odrozniasz je tylko po kropkach:)

czemu ja mam bande taka wielka w domu i nie moge sobie pozwolic juz na zadnego psa:([/quote]

Hm... ja tez mam wielka bande... i kazdy kolejny jakos latwiej przychodzi :roll: To chyba uzaleznia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Theogonia']... czemu ja mam bande taka wielka w domu i nie moge sobie pozwolic juz na zadnego psa:([/quote]

[quote name='Honey']... Hm... ja tez mam wielka bande... i kazdy kolejny jakos latwiej przychodzi :roll: To chyba uzaleznia ?[/quote]

A może jest tak, że dopóki możesz chodzić po podłodze we własnym domu a nie po grzbietach psów to jest ok:happy1:

Choć mam ochotę na kolejna mordę to jakoś ... :angryy::nono::krach: próbuje siebie przekonać, że to nie najszczęśliwszy pomysł. Ale jak to mówią nie znacie dnia ani godziny czy jakoś tak :)

Link to comment
Share on other sites

Theogonia 5 psów,
Goshka 2 wyżły, a ile w ogóle, to nie wiem ale ze zdjęć wynika ze sporo:loveu:
No a Honey cała sfora
Moth 3
Iwona też co najmniej 2
Fiorka - 2
Jula&Czaga- 2 psy
Ewalina 1 i drugi jest w drodze
Ilona-1 ale pisała coś, ze planuje drugiego
Sylwia to tylko my mamy po jednym psie i nie wiem jak Ursa ale chyba też:roll:

Link to comment
Share on other sites

heheheh tak tak, ale jak sie mieszka w dwoch miejscach na raz, i opieke nad psami dzieli z rodzicami, bo sama bym nie dala rady... dobrze, że przynajmniej Ci rodzice są wyrozumiali i moje szaleństwa akceptują i podzilają.
Ale może kiedys mój W. tez zapragnie żyć gdzies w domu:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Theogonia 5 psów,
Goshka 2 wyżły, a ile w ogóle, to nie wiem ale ze zdjęć wynika ze sporo:loveu:
No a Honey cała sfora
Iwona też co najmniej 2
Fiorka - 2
Jula&Czaga- 2 psy
Ewalina 1 i drugi jest w drodze
Ilona-1 ale pisała coś, ze planuje drugiego
Sylwia to tylko my mamy po jednym psie i nie wiem jak Ursa ale chyba też:roll:[/quote]

Bo Honey jest nienormalna :evil_lol: i nie nalezy brac z niej przykladu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A może jest tak, że dopóki możesz chodzić po podłodze we własnym domu a nie po grzbietach psów to jest ok:happy1:

Choć mam ochotę na kolejna mordę to jakoś ... :angryy::nono::krach: próbuje siebie przekonać, że to nie najszczęśliwszy pomysł. Ale jak to mówią nie znacie dnia ani godziny czy jakoś tak :)[/quote]

Sylwia, nie wiem dlaczego, ale wcale mnie nie zdziwi gdy kiedys przeczytam, ze przybyl Ci kolejny czterolapy domownik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Bo Honey jest nienormalna :evil_lol: i nie nalezy brac z niej przykladu ![/quote]

Od razu nienormalna:diabloti:
Też chcę mieć taką sforę, ale póki Zahra nie nabierze ogłady to nie ma szans, choć miałam duże nadzieje na coś małego pięknego z Sokolnik, ale niestety nie da rady. Chyba najprędzej jakiś szczeniak po Zahrze ale to za jakieś półtora roku, jak nie dłużej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Theogonia 5 psów,
Goshka 2 wyżły, a ile w ogóle, to nie wiem ale ze zdjęć wynika ze sporo:loveu:
No a Honey cała sfora
Iwona też co najmniej 2
Fiorka - 2
Jula&Czaga- 2 psy
Ewalina 1 i drugi jest w drodze
Ilona-1 ale pisała coś, ze planuje drugiego
Sylwia to tylko my mamy po jednym psie i nie wiem jak Ursa ale chyba też:roll:[/quote]

[quote name='Honey']Sylwia, nie wiem dlaczego, ale wcale mnie nie zdziwi gdy kiedys przeczytam, ze przybyl Ci kolejny czterolapy domownik ;)[/quote]

He he Sylwia ma jeszcze jednego czworołapego zwierza. Sylwia ma kota:stupid: ale nie tylko w głowie ale żywego.:kociak:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

ursa ma teraz 2 smrodki :D ale w moim życiu był już owczarek podhalański i niemiecki - mojego tatusia i banda mieszańców PRAWIE owczarków :cool3:
Bo ja już stara jestem :eviltong:

Mieliśmy też kota, chomiki, myszki chińskie, ślimaki afrykańskie (achatina).
Obecnie mam też kilka patyczaków :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Gdybym mogła to chciałabym mieć teraz dodatkowo ze trzy wyżły niemieckie krótkowłose, szorstkowłose, bracco italiano i parkę jagdterrierów :) Aaa i kota rasy chausie.

Springer spaniele i gończe polskie też mi się podobają. Nie mam też nic przeciwko mastifom... ale u kogoś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']He he Sylwia ma jeszcze jednego czworołapego zwierza. Sylwia ma kota:stupid: ale nie tylko w głowie ale żywego.:kociak:[/quote]

:megagrin::megagrin::megagrin:

[SIZE=1]( juz sie nie czuje osamotniona ;) )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Wracając na ziemię i do rzeczywistości to zaraz za Alutką mieliśmy też szukać pieska WNK lub weimara. Miał być to pies brata ale, że brat ma teraz co innego w głowie... (tutaj spuśćmy zasłonę milczenia...) Natomiast co do jagdterriera to zaczynam powoli planować taktykę przekonania rodziców. Myślę, że jak się przeprowadzimy to będzie całkiem realne, a może nawet uda się wcześniej. Tylko najpierw Alutkę wyprowadzę jako tako na ludzi :) Jakoś wydaje mi się taką idealną "pełnością": wyżeł plus terrier. Mam bowiem takie wspomnienia z dzieciństwa :)

Goshka lub Asia! :) mam pytanko: w Toruniu te psiaki co śmignęły jak już kostnieliśmy przed odjazdem to były springery czy cockery tak umaszczone jak springery? Bo ja na żywo springera nie widziałam nigdy... co nie przeszkadza mi podziwiać te psy na obrazkach :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam połączenie nietypowe, bo weimarka z gaskonką to nikt mi nie powie, że często w przyrodzie występuje :-) A chciałabym jeszcze trzy rodzaje gończych szwajcarskich, wielkiego gaskońca, wilczarza, spinone italiano, springera, podenco ibicenco... Ojojoj, długo bym mogła wymieniać. Mam nadzieję, że choć jedno z nich zawita do mojego domu, niech no tylko go wybuduję.
Na razie jedno wiem na pewno - jeden pies to pies smutny i samotny, może nie zawsze, ale często. Tylko że mając jednego psa o tym nie wiemy, bo nie mamy porównania. Dwa psy to psy radosne, szczęśliwe jak dzieci. Jak to musi być, gdy jest więcej - nie wiem, ale się domyślam i o tym marzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']
Moth, dziękuję za wszystko a szczególnie za pyszną jajecznicę:loveu:
[/quote]

To nie do mnie. ;) Koło 19 dzisiaj pytałam ojca czy będzie jutro jajecznica i czy mam po Ciebie dzwonić. Stwierdził, że byś i tak nie przyjechała. :evil_lol:

A co do ilości psów - zawsze uważałam, że jeden to za mało, a dwa za dużo. Dlatego obecnie mam 3 sztuki z widokiem na 4. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

O tak Saskja! Ja zapomniałam o wilczarzu i podenco ibicenco, oczywiście też bym chciała mieć. A podenca to chciałabyś krótkowłosego czy szorstkowłosego? :) bo ja oba rzecz jasna...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...