Jump to content
Dogomania

"Jak ugryziesz to Cię zatłukę i powieszę!" -sunia w niebezpieczenstwie-Bytom


Recommended Posts

BoUntY niestety ma racje no nie da rady.Ona chodzi tylko na smyczy z reszta....no rodzinka sie go boi.Mlodszego syna to "jak psa" traktuje bo uczy sie gorzej od starszego...a z tego wszystkiego ten na wszelkiego rodzaju sprawdzianach dostaje szału.
Ich mama zawsze zali sie mojej babci.
Najgorzej jak kobieta uzalezni sie calkowiecie od takiego trepa.
Na psa ogolnie niegdy nie zwracal uwagi chybaze pies wlasnie daje o sobie znac ze tak powiem.Gdy nie ma ciazy urojonej to lezy jak musz pod miotla gdy on jest w domu.

Link to comment
Share on other sites

wandula dziękuje:loveu:
dostalam tez PW od osoby ktora chce zasponsorowac sterylke.Mam nadzieje ze to aktualne.

sterylka odbyla by sie za 3 tyg.Dopiero wtedy nasza pani wet. bedzie miala cossssss niezbednego do sterylizacji ale zapomnialam co:-o
Moze mi BoUnTy przypomni :cool3:

Nie miala tez czasu umowic sie na dokladna godzine bo akurat sterylizowala inna sunie.
Jutro albo dzis umowie sunie na dokladna godzinke :-D

a bydlak pewnie sie zgodzi.On jest strasznie skapy to pewnie sie ucieszy nawet... mam taka nadzieje:razz:

Link to comment
Share on other sites

a tak BoUnTy wlasnie :P teraz pamietam ona to dokladnie okreslila "narkotykami" :diabloti:

wandula dam znac o czywiscie!
a co do kastracji Pana to moge to zrobic za darmo... :diabloti: jakims tępym narzedziem oczywiscie:-D

Mysle nad tym czy moze gdzies nie daloby rady wczesniej... spytam wetki zajmujacej sie sznaucerka dziadkow "-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']a tak BoUnTy wlasnie :P teraz pamietam ona to dokladnie okreslila "narkotykami" :diabloti:

wandula dam znac o czywiscie!
a co do kastracji Pana to moge to zrobic za darmo... :diabloti: jakims tępym narzedziem oczywiscie:-D

Mysle nad tym czy moze gdzies nie daloby rady wczesniej... spytam wetki zajmujacej sie sznaucerka dziadkow "-D[/QUOTE]


Słonko 'gupiego jasia' p. ania bedzie mieć już w przyszłym tygodniu, a nie można ciąć przez cycuchy - p. ania po prostu nie skojarzyła o jakiego psa chodzi :)

Co do Pana to ja się podejme kastracji, Olka widziałas mnie już w akcji,dośwaidczenie mam, ale narkozy nie dam, wole na żywca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']ahaaa hehe to sie dogadałyśmy :eviltong:

czyli sterylizujemy Dianke u Pani ANi :-D rzeźniku bedziesz przy tym?:cool3:


BoUnTy to pozostawiam tobie kastracje tego trepa!tępe narzedzie ci skombinuje jeno:)
bede krecic wszystko:-D[/QUOTE]

Kochana - wezme skalepl do tapet :P

Co do tego czy byłabym przy Diance, jak znajde czas, i zapytasz sie p.Ani to pewnie po mnie zadzwoni, ale chyba po wczorajszej operacji Pandy nie chcialby mnie widzieć :oops:

Weź tam podejdź i dopytaj, bo ja powiedzialam jak trep, ze sama do końca nie wiem o jakiego psa chodzi, wiesz - myśmy tak się borykały z rozbebeszoną suczką na stole, nie było czasu gadać, tzn. nie w tamtej chwili :D

Link to comment
Share on other sites

ahaaa hehe to sie dogadałyśmy :eviltong:

czyli sterylizujemy Dianke u Pani ANi :-D rzeźniku bedziesz przy tym?:cool3:

PAni od suni nieziemsssssko sie ucieszyla tą wiescia.Naprawde nieziemsko.Mowi ze jakos sie odwdzieczy:cool3:moze wydzierga cos łądnego na bazarek a zdolnosci ma...

a z Diana coraz gorzej...Uciekla do piwnicy ostatnio podobno i zaczela kopac w betonie!:-o a potem biegiem do domu i pisk bo jej szczeniaki wyimaginowane ktos sprzatnie:(

ale to musi byc meczarnia dla psa.i jeszcze ten z*eb

BoUnTy to pozostawiam tobie kastracje tego trepa!tępe narzedzie ci skombinuje jeno:)
bede krecic wszystko:-D

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnijcie u tego grubasa w trakcie cięcia posypywać co jakiś czas solą:diabloti:...ot tak dla odkażenia rany:diabloti::evil_lol:
Ola wyślij mi na priva nr konta to się dorzucę.Bardzo to miłe, że żona tego gbura tak bardzo się cieszy, że sunia będzie wysterylizowana.Pozdrowienia dla niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandula']Nie zapomnijcie u tego grubasa w trakcie cięcia posypywać co jakiś czas solą:diabloti:...ot tak dla odkażenia rany:diabloti::evil_lol:
Ola wyślij mi na priva nr konta to się dorzucę.Bardzo to miłe, że żona tego gbura tak bardzo się cieszy, że sunia będzie wysterylizowana.Pozdrowienia dla niej.[/QUOTE]

Wiesz co, ja myślę, że ta sól... takie oklepane, ja to bym wolała kwasem solnym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nóż mi się otwiera w kieszeni, jak czytam coś takiego:angryy:.
Niedługo tak znienawidzę tzw. ludzi, że chyba zacznę się wynajmować jako płatny zabójca...
Sunia nie powinna ugryźć ścierwa. Powinna go ZAGRYŹĆ!!!!!!!!!
O jednego śmiecia by było mniej na świecie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisał wandula
Nie zapomnijcie u tego grubasa w trakcie cięcia posypywać co jakiś czas solą...ot tak dla odkażenia rany
Ola wyślij mi na priva nr konta to się dorzucę.Bardzo to miłe, że żona tego gbura tak bardzo się cieszy, że sunia będzie wysterylizowana.Pozdrowienia dla niej.[/QUOTE]

[QUOTE]Wiesz co, ja myślę, że ta sól... takie oklepane, ja to bym wolała kwasem solnym [/QUOTE]

o tak! dla odkazenia rany dobre:evil_lol:
jak ślimaka!ktoremu z reszta do "piet" nie dorasta!
wandula super chruper!
wysle ci numer.Kurcze w ogole dostalam od ciebie PW i nie chce sie odczytac!:-o
Pani suni jest naprawde swietna kobita.Szkoda mi jej baaaardzo.Znam duzzzo smutnych faktow.Nie ma co o tym jednak pisac na forum ani mowic:-(


[QUOTE]Nóż mi się otwiera w kieszeni, jak czytam coś takiego.
Niedługo tak znienawidzę tzw. ludzi, że chyba zacznę się wynajmować jako płatny zabójca...
Sunia nie powinna ugryźć ścierwa. Powinna go ZAGRYŹĆ!!!!!!!!!
O jednego śmiecia by było mniej na świecie.[/QUOTE]

zgadzam sie w 100%!!!sunia powinna go ZAGRYŹĆ...wiadomo co by nastapilo gdyby go tylko ugryzla.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...