Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

Ka-Vanga :cmok: dzieki wielkie :) Jezeli nic innego nie znajde- zwroce sie do ciebie ;) Chociaz jezeli maly sie fajnie wystawia to czemu nie :) I rowniez z przyjemnoscia cie poznam :D Jak znajde czas to podskocze nawet dla samego poznania wielkiej Ka-Vangi :D 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Ka-Vanga :cmok: dzieki wielkie :) Jezeli nic innego nie znajde- zwroce sie do ciebie ;) Chociaz jezeli maly sie fajnie wystawia to czemu nie :) I rowniez z przyjemnoscia cie poznam :D Jak znajde czas to podskocze nawet dla samego poznania wielkiej Ka-Vangi :D 8)[/quote]
No to fajnie Agasia, w razie co jakby moj maluch nie chcial isc (zaznaczam, ze to dziewczynka :wink: ) to w razie co bedziesz mogla wziac ( na 99%) mojego sznaucerka czarno-srebrnego, a z nim to juz w ogole nie ma problemu. Jak chcesz to looknij tu to bedziesz wiedziala jak wygladaja moje maluchy, no i jak ja wygladam, zeby sie poznac :wink: : [url]www.ka-vanga.com/sznaucer_miniaturowy.html[/url] . Mam nadzieje, ze podejdziesz, bo mi rowniez bedzie bardzo milo Cie poznac :D .

Link to comment
Share on other sites

a ja daje namiary na miejsce gdzie mozna przenocowac kolo Katowic, jakby ktos potrzebowal. 50km od Katowic na Jurze Krak.-Czest. w Podlesicach, pokoj dla 2 osob tylko 60 zl i piesek akceptowany. My tam nocujemy :D pierwszy raz tam bedziemy ale na stronce wyglada zachecajaco.

adres stronki - [url]http://www.zajazdjurajski.pl/index7.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Szkoda, że nie będziecie mieli czasu na zwiedzanie tamtych okolic
Właśnie w tamtych rejonach, 1km od Podlesic, w Morsku odbył się w zeszłym roku Zlot Dogomaniaków[/quote]

CO TY MOWISZ????!!! w Morsku?!!!! ja tam chcialam zamowic pokoj ale mnie pani niemile "sposcila na drzewo" mowiac, ze [b][color=red]PSOW ABSOLUTNIE NIE[/color] akceptuja[/b]!!!! :o :evil:

okolice znamy dobrze bo tam czasem wakacjujemy ale jeden dzien tez starczy aby cos zobaczyc, wezmiemy rowery, moze da sie juz pojezdzic :D

Link to comment
Share on other sites

No to zobacz ile psów było w tamtym roku w Morsku:
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16274&start=0[/url]

Tylko, że my mieszkaliśmy w domkach ("brdach") i pod namiotami. Nie w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']a moze cos nabroiliscie i teraz juz z psami nie mozna, co? :wink:[/quote]
My??????????? Nabroiliśmy????????
A skąd!!!!!!!
Byliśmy STRASZNIE grzeczni :angel:
Zresztą, na zdjęciach widać 8) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Jeszcze raz napiszę -> wystarczy paszport z adnotascją weta, ze pies jest OK :)
[quote name='staff-ka']Ja nie jestem z oddziału Katowice,ale corocznie jezdze na tamtejsza wystawe i corocznie mam podniesione cisnienie na tych -"ala" - ochraniarzy i stażystów z weterynarii ,ze nie chca wpuśccic na normalne zaswiadczenie od weta i aktualne szczepienie przeciwko wsciekliznie[/quote]
A ja akurat jestem z oddziału Katowice i corocznie pracuję przy tej wystawie :evilbat: problemy z wejściem bez urzedowego świadectwa były tylko w roku ataku pryszczycy (ale wtedy cyrki były wszedzie, na granicy również :P )
Natomiast w Krakowie ( dzięki oślemu uporowi ochroniarzy i jakiegoś nawiedzonego weta ) musiałam zabulić przy wejściu na teren wystawy za świadectwo urzedowe, którego nie miałam, bo wzięłam tylko zaświadczenie od "swojego" weta :evilbat: To tez fajna metoda na wyciagnięcie jeszcze odrobiny kasy od wystawców :P

Generalnie różnie to bywa. Wiele zależy od szczęścia i podatności weta i ochrony na miły uśmiech i "bezradność blondynki" :lol:
To działa :D[/quote]

[quote]Natomiast w Krakowie ( dzięki oślemu uporowi ochroniarzy i jakiegoś nawiedzonego weta ) musiałam zabulić przy wejściu na teren wystawy za świadectwo urzedowe, którego nie miałam, bo wzięłam tylko zaświadczenie od "swojego" weta :evilbat: To tez fajna metoda na wyciagnięcie jeszcze odrobiny kasy od wystawców :P[/quote]

- no to jestesmy kwita :wink: :lol: :lol: :lol:

A tak na powaznie to chyba masz racje ,zdaje sie trzeba miec szczęście :D do WPUSZCZAJACYCH ,albo pecha :(

[quote]problemy z wejściem bez urzedowego świadectwa były tylko w roku ataku pryszczycy (ale wtedy cyrki były wszedzie, na granicy również :P )[/quote]
- rozumiem ,a z drugiej strony to ja zawsze trafiam na takich BIUROKRATÓW - ojej :-?

Wystawa zaczyna sie dla niektórych juz po jutrze,takze życze WSZYSTKIM sukcesów ,sportowej rywalizacji i dużoooo cierpliwości :wink:

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltomaniak'].

Niech uważają ci którzy wystawiają swoje psy w piątek!!!!Od rana tam sa straszliwe korki!![/quote]
Oj to zes mnie zmartwila... gorzej niz w tamtym roku? :-? Wyjezdzamy godz. wczesniej :D W tamtym roku przesuwali rozpoczecie a my wpadlismy prosto na ring ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak myslicie, o ile wczesniej trzeba przyjechac zeby zapalac sie na parking przy Spodku? Nigdy tam nie bylam i nie wiem ile samochodow pomiesci - moze sie wyglupiam, bo jest na tyle duzy, ze dla wszystkich wystarczy miejsca, ale ja nienawidze manewrowac i juz sie stresuje na sama mysl, ze bedzie ciasno :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...