Jump to content
Dogomania

Tola - kochana już w domku


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tolcia na polko niestety nie chce wychodzić. Gdy juz jest na polu to robi pod siebie koopke:-( Ale zaczęła wychodzić na klatkę za moim kocurem ale tuż przy drzwiach. Jak widzi smycz to ucieka gdzie pieprz rośnie.
Jest cudownym psiakiem. Bardzo żywiołowa. Nawet nie wiecie ile ona rundek robi wieczorem:evil_lol: Mój kocurek Bobi ma z nią przekichane:evil_lol::evil_lol: Gania go bez przerwy. Tola pięknie upomina sie o jedzenie. Wszystkie miski nosi w pyszczku. Oczywiście wszystko co na jej drodze i można wziąć do pysia ląduje w kontenerku. To sudowny psiak, tylko jeszcze boi się ludzi. Chociaz jest mały postęp. Mój brat przychodzi codziennie i ona do wczoraj chowała sie do kontenerka i nie wyszła za nic. Wczoraj już wyszła, ale do niego podejśc nie chciała.
To na razie tyle;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Bumel bardzo dziękuję - jesteś aniołkiem:loveu: Tola uczy się czystości - nie wychodzi to jak na razie za dobrze, ale to kwestia czasu. Zapoznała się z sąsiadami:evil_lol::evil_lol: mówią, że jest przepięknym wilczkiem. Pięknie stawia uszka - w ogóle jest tak śliczna, że szooook!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968'][B]Bumel bardzo dziękuję - jesteś aniołkiem:loveu: Tola uczy się czystości - nie wychodzi to jak na razie za dobrze, ale to kwestia czasu. Zapoznała się z sąsiadami:evil_lol::evil_lol: mówią, że jest przepięknym wilczkiem. Pięknie stawia uszka - w ogóle jest tak śliczna, że szooook!![/B][/quote]

Musimy się spotkać w długi weekend i pokażesz mi tego małego cudaka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']No to fakt, będziemy znowu :evil_lol: a Tarnobrzegu na długim weekendzie to możesz nam pokazać ślicznotkę to przy okazji jej można małą sesyjkę zdjęciową zrobić :loveu:

[/quote]


Ooo, jestem jak najbardziej za małą sesyjką zdjęciową, może np. na zielonej trawce się uda - dobrych zdjęć do ogłoszeń nigdy nie za wiele:p

Basiu, możesz juz usunąć sygnaturkę Kongusia z podpisu, mnie właśnie Agatka pogoniła, żebym ją skasowała, bo jeszcze zapeszę.

Link to comment
Share on other sites

ja jestem jak najbardziej za profesjonalną sesyjką - bo ze mnie taki fotograf jak z koziej..... - a moim dziewczyneczkom przydałyby sie w końcu profesjonalne zdjęciątka - więc Paulinko [B]musisz :evil_lol::evil_lol:[/B] znaleźć czas dla moich niuniek i je sfotografować żebym była dumna jak paw że mi wszyscy zazdroszczą tak ślicznych psinek :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Basiu :loveu: mam nadzieję, że Tola się na nas nie obrazi :)
potrzebne DT, już myślałam o hotelu jakimś... Tam na Śląsku takie biedne cuda są.. Zresztą jak wszędzie :placz: skąd na to brać?!

Toluś Ty już byś się przestała wygłupiać i poszła na ten spacer :mad: taka cudna jest, powinnaś nowy domek sobą zaszczycić :razz: i zwolnic cudowny DT :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']ja jestem jak najbardziej za profesjonalną sesyjką - bo ze mnie taki fotograf jak z koziej..... - a moim dziewczyneczkom przydałyby sie w końcu profesjonalne zdjęciątka - więc Paulinko [B]musisz :evil_lol::evil_lol:[/B] znaleźć czas dla moich niuniek i je sfotografować żebym była dumna jak paw że mi wszyscy zazdroszczą tak ślicznych psinek :evil_lol::evil_lol:[/quote]
No co Ty z tym profesjonalnym to nie przesadzaj :crazyeye::diabloti:

Ale z chęcią porobię dziewczynkom zdjęć :loveu::loveu:
Ja będę w Tarnobrzegu już 30 w czwartek ;)a zostaję do wtorku 5:cool3:także na pewno się jakoś umówimy, wtedy na święta nie było czasu to teraz na pewno jakoś się zgadamy:multi:

Link to comment
Share on other sites

więc jest tak:
dzisiaj zadzwoniła do mnie przemiła Pani ze Słupska. Zobaczyła Toleczke na allegro. Rozmawiałyśmy na gg. Pani ma dzieci i dwa pieski (jedna sunia tez ze schronu). Bardzo zwierzolubna rodzinka. Pani wyraża zgodę na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy. Pani jest na wątku tzn. jej córcia, bo dałam link. Nie sa zalogowani, ale prosiłam żeby poczytali o Toli więcej i zobaczyli zdjęcia.
To jak? szykujemy sie do akcji?
[B]Słupsk - [/B]kto na wizytę :cool3::cool3:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']więc jest tak:
dzisiaj zadzwoniła do mnie przemiła Pani ze Słupska. Zobaczyła Toleczke na allegro. Rozmawiałyśmy na gg. Pani ma dzieci i dwa pieski (jedna sunia tez ze schronu). Bardzo zwierzolubna rodzinka. Pani wyraża zgodę na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy. Pani jest na wątku tzn. jej córcia, bo dałam link. Nie sa zalogowani, ale prosiłam żeby poczytali o Toli więcej i zobaczyli zdjęcia.
To jak? szykujemy sie do akcji?
[B]Słupsk - [/B]kto na wizytę :cool3::cool3:??[/quote]
Ja myślę, że cioteczki na pewno pomogą.
Tylko zmień może tytuł, że szukamy kogoś z tamtych okolic :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...