Jump to content
Dogomania

Śpiące aniołki


Magdalena1

Recommended Posts

[quote name='edi,feti,gusia']dla psa to wygoda taka fryzurka,wygoda równiez dla własciciela :-)
Mam zamiar obciac Ja z tej prostej przyczyny ze chciałabym byc z Nia nierozłączna,tak jak byłysmy kiedys zanim zaczęła chodzic w papilotach.Zabierałąm Ja dosłownie wszędzie.Od kąd ma papiloty nie zdarza sie to tak czesto,a przynajmniej nie tak czesto jak bym chciała.Nie kazdy rozumie po co yorkowi te pakunki.Pozatym innaczej jest miec swierzego,obcietego yorka i siedziec z nim chociazby w restauracji niz z tłustym(wygląda jak mokry,oklapniety)potworkiem :-) Kariera wystawowa Miamki dobiega konca,nie ma szans moja Myszka na zadne lokaty,z powodu koloru,wzrostu...itd,wiec włosek bedzie obciety i wiem ze Ona tez sie z tego ucieszy :-)[/quote]
o Boze:placz: :placz: :placz: tylko nie slicznotka Miamka:placz: :placz: :placz: to rob tego, ostrzygnięty york, juz nie jest ladny york:shake: sorry ze tak mowię, ale tal myszlę, Miami jest najpiękniejsza w tym forumie, nie psuj jej, nie będzie juz dla moich oczy radosci...:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='edi,feti,gusia']dla psa to wygoda taka fryzurka,wygoda równiez dla własciciela :-)
Mam zamiar obciac Ja z tej prostej przyczyny ze chciałabym byc z Nia nierozłączna,tak jak byłysmy kiedys zanim zaczęła chodzic w papilotach.Zabierałąm Ja dosłownie wszędzie.Od kąd ma papiloty nie zdarza sie to tak czesto,a przynajmniej nie tak czesto jak bym chciała.Nie kazdy rozumie po co yorkowi te pakunki.Pozatym innaczej jest miec swierzego,obcietego yorka i siedziec z nim chociazby w restauracji niz z tłustym(wygląda jak mokry,oklapniety)potworkiem :-) Kariera wystawowa Miamki dobiega konca,nie ma szans moja Myszka na zadne lokaty,z powodu koloru,wzrostu...itd,wiec włosek bedzie obciety i wiem ze Ona tez sie z tego ucieszy :-)[/quote]
o Boze:placz: :placz: :placz: tylko nie slicznotka Miamka:placz: :placz: :placz: nie rob tego, ostrzygnięty york, juz nie jest ladny york:shake: sorry ze tak mowię, ale tak myszlę, Miami jest najpiękniejsza w tym forumie, nie psuj jej, nie będzie juz dla moich oczy radosci...:placz:

Link to comment
Share on other sites

oj Edytko ona jest naprawde słodka;)
moze przemysl jeszcze sprawe obciecia małej -naparwde ładna z neij sunia pomimo ze jak mowisz nie zajmuje miejsc lokatowych; nieiwem mi sie podobaja yorki nie obciete choc niektore jak sa ąłdnie obcieta tez maja swój urok.... to twoja decycjza a nie bedzie ci szkoda tych jej włosków??
pozdrawiamy mocno miamke
choc powiem Ci ze mój Ginus tez sie nienadaje na wystawy(tak jakos po jakies wystawie stwierdziłam ze piesek naparwde musi miec to cos a on jest troche za chudy;) ) i tez został troszke podciety dołem bo z niego straszny urwis i troche mu to wszystko przeszkadzało

Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo dobrze rozumiem Edytke.Niestety YORK natłuszczany,zapapilotowany wyglada okropnie.Ja jestem za obcinaniem z tego wzgledu ,ze to tylko dla psiaka wygoda.Moze biegac gdzie chce,robic co chce.Moja Fiona jest obcieta i na pewno jest z tego zadowolona.Frida musi chodzic w długich włoskach i pewnie nie jest z tego szczesliwa.Jednak przyjdzie czas ,ze i Ona bedzie miała krótką fryzurke.Moze jeszcze nie teraz ,ale kiedys na pewno;)
Edytka chce zabierac Miamke wszedzie ze soba i to jest oczywiste.Tłustej w papilotach raczej nie weźmie,bo nie wyglada to najwspanialej.
Wystaczy spytac sie osób ,które obcięły swoje psiaczki,wszyscy sa zadowoleni.;)
Pozdrawiam
Renata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']A ja bardzo dobrze rozumiem Edytke.Niestety YORK natłuszczany,zapapilotowany wyglada okropnie.Ja jestem za obcinaniem z tego wzgledu ,ze to tylko dla psiaka wygoda.Moze biegac gdzie chce,robic co chce.Moja Fiona jest obcieta i na pewno jest z tego zadowolona.Frida musi chodzic w długich włoskach i pewnie nie jest z tego szczesliwa.Jednak przyjdzie czas ,ze i Ona bedzie miała krótką fryzurke.Moze jeszcze nie teraz ,ale kiedys na pewno;)
Edytka chce zabierac Miamke wszedzie ze soba i to jest oczywiste.Tłustej w papilotach raczej nie weźmie,bo nie wyglada to najwspanialej.
Wystaczy spytac sie osób ,które obcięły swoje psiaczki,wszyscy sa zadowoleni.;)
Pozdrawiam
Renata[/quote]
no chyba macie dziwczyny yorki, ktorych siersc jest bardzi problematyczna, bo moja nigdy nie byla natluszczona, nigdy nie biegala w papilotach i wlos jest ok:cool1: jesli chcę ją ubrac czy dac wyszalec się, po prostu splotę jej warkoczyki i tyle:lol: pięknosc yorka tylko w jego szacie, inaczej on wygląda jak zwykly kundelek:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']no chyba macie dziwczyny yorki, ktorych siersc jest bardzi problematyczna, bo moja nigdy nie byla natluszczona, nigdy nie biegala w papilotach i wlos jest ok:cool1: jesli chcę ją ubrac czy dac wyszalec się, po prostu splotę jej warkoczyki i tyle:lol: pięknosc yorka tylko w jego szacie, inaczej on wygląda jak zwykly kundelek:placz:[/quote]

No i tu Cie zmartwie ,bo ja nie musze papilotowac Fridy,gdyz ma cudowny jedwabisty włos.Niestety ,aby włos był taki wspaniały bez natłuszczania sie nie obejdzie:shake: .
Juz sobie wyobrażam jak wyglada York ,którego włos nie widzial oleju palmowego ,czy norkowego:razz: :shake:
Czasem obciety York wyglada duzo duzo lepiej niz w długich włoskach.;) Na pewno nie przypomina zwykłego kundelka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Miamka jest [B]urocza[/B] :loveu: co oznacza ,że bez względu na fryzurę będzie śliczna ,ponieważ ma to 'coś '
Mnie się bardzo podobają yorki z długą ,błyszczącą szatą ale krótka fryzurka często dodaje im wigoru :evil_lol: a napewno jest to duża wygoda dla psa i dla właściciela .Ja już nie mogę się doczekać wiosny bo wówczas czas na fryzjera :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']No oto i odezwał się forumowy głos mądrości :lol: :evil_lol: :diabloti: :cool1: :roll: .[/quote]
:eviltong: jestes taaaakaaa mądra, a nie wiesz, ze ile ludzi, tyle opinii:eviltong: w ogole, na moj rzut oka, nie jestes fajną osobą i to w dodatku nie jestes tako mądra jak tu udajesz:shake: bo oceniac mądrosc czlowieka po jego guscie:shake: gusty są ozne:eviltong: ja tylko chcialam zrwocic uwagę Edi, ze nie wrto pochopnie robic decyzji, moze jednak nie strzygac, a ty od razu piszesz jakies bzdury na mnie:mad: i w ogole, pewnie twoj york jest ostrzyzony dlatego zareagowalas jak male urazone dziecko:lol: strzygnij sobie ile chcesz, ale wiedz ze to naprawdę nie wszystkim podoba się:shake: i to większosci nawet nie podoba się:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']No i tu Cie zmartwie ,bo ja nie musze papilotowac Fridy,gdyz ma cudowny jedwabisty włos.Niestety ,aby włos był taki wspaniały bez natłuszczania sie nie obejdzie:shake: .
Juz sobie wyobrażam jak wyglada York ,którego włos nie widzial oleju palmowego ,czy norkowego:razz: :shake:
Czasem obciety York wyglada duzo duzo lepiej niz w długich włoskach.;) Na pewno nie przypomina zwykłego kundelka:diabloti:[/quote]
napisz swoj email, to przyszlę zdjęcie swojej Jeannie, ktora nie widziala ani palmowego, ani norkowego oleju, bo tu u was lenię się wstawic, nie wiem jaki macie tu system w tym forumie i nie chcę w to wnikac, jezeli chcesz zobaczyc, to dawaj mail. moze ty potem tu wszystkim pokazesz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aya']a moze wkoncu zobaczymy tego twojego psiaka, ciekawa jestem czy ma tak dlugie wloski jak piszesz, bo jak wiadomo dlugi wlos trzeba natuszczac bo robia sie koltuniki, zreszta ja tez soja natluszczam, nie wiem jakie ty masz metody[/quote]
zadnych:lol: tylko szampon i conditionier:lol: jej wlos jeszcze nie dosięga ziemi, bo jest dosc wysoka i za mloda na to, ale juz nie duzo zostalo i dosięgnie bez zadnych olejkow:eviltong: i jeszcze... ja na codzien do czesania nie uzywam zadnych tam opryskiwaczy, oprocz zwyklej wody:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A mi się podobają i takie i takie yorki (ale chyba bardziej te z krótszymi kudełkami :eviltong: ) Mój Toffi już był cztery razy u fryzjera (ma 1,7 roku), a tak to go w domu podcinam i jest piękny :)
Myślę, że Miamka w nowej fryzurcer będzie równie śliczna jak w długich kudełkach :) :loveu: :loveu: :loveu: Czekamy na rezultaty :multi:



[COLOR=lightblue][FONT=Times New Roman]Vici, a czemu nie chcesz pokazać swojej piękności na forum...? :diabloti:[/FONT] [FONT=Times New Roman]Też jestem ciekawa jej wyglądu[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']:eviltong: jestes taaaakaaa mądra, a nie wiesz, ze ile ludzi, tyle opinii:eviltong: w ogole, na moj rzut oka, nie jestes fajną osobą i to w dodatku nie jestes tako mądra jak tu udajesz:shake: bo oceniac mądrosc czlowieka po jego guscie:shake: gusty są ozne:eviltong: ja tylko chcialam zrwocic uwagę Edi, ze nie wrto pochopnie robic decyzji, moze jednak nie strzygac, a ty od razu piszesz jakies bzdury na mnie:mad: i w ogole, pewnie twoj york jest ostrzyzony dlatego zareagowalas jak male urazone dziecko:lol: strzygnij sobie ile chcesz, ale wiedz ze to naprawdę nie wszystkim podoba się:shake: i to większosci nawet nie podoba się:razz:[/quote]
Powiem Ci jedno: myślałam, że po tych rewelacjach z rakotwórczą Eukanubą już nic głupszego nie wysmażysz, ale Ty jednak jesteś zdolna :evil_lol:. Właśnie TO miałam na myśi: o gustach się nie dyskutuje, a Ty zawyrokowałaś niczym ekspert od urody :evil_lol:. Nie mam nic przeciwko kundelkom, ciemna maso, po prostu do łez rozśmieszają mnie Twoje wywnętrzenia :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena924']A mi się podobają i takie i takie yorki (ale
[COLOR=lightblue][FONT=Times New Roman]Vici, a czemu nie chcesz pokazać swojej piękności na forum...? :diabloti:[/FONT] [FONT=Times New Roman]Też jestem ciekawa jej wyglądu[/FONT][/COLOR][/quote]
Duszek wam pokaze, tylko nie wiem w jakim temacie, moze w tym? ja nie wiem jak u was wstawiac zdjęcie, więcej w takiego stylu forumie nie obcuję, a czytac jak tam robic lenię się, lepiej cos innego poczytam przez ten czas:lol: tam nie będą jej najpiękniejsze kadry, ona jest ladniejsza niz na tych zdjęciach, ale wlasnie chcialam zeby siersc byla dobrze widzialna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']Powiem Ci jedno: myślałam, że po tych rewelacjach z rakotwórczą Eukanubą już nic głupszego nie wysmażysz, ale Ty jednak jesteś zdolna :evil_lol:. Właśnie TO miałam na myśi: o gustach się nie dyskutuje, a Ty zawyrokowałaś niczym ekspert od urody :evil_lol:. Nie mam nic przeciwko kundelkom, ciemna maso, po prostu do łez rozśmieszają mnie Twoje wywnętrzenia :roll:.[/quote]
to nie moje wymysly o Eucanubie, a badaczy:eviltong: jezeli chcesz wiedziec sama juz bylam zdecydowana na Eucanubę, kiedy wlasnie trafilo do mnie te info o niej, jezeli ktos postanowi nie karmic Eucanubą to poslucha nie mnie, a zrodel naukowczych, ale co ja ci tlumaczę, ty pewnie nigdy mnie nie zrozumiesz, bo nawet nie chcesz:diabloti: obrazilasz się na mnie jak male dziecko:shake: nu dobrze, trza bylo mi napisac ze podajesz nie dobre info, zamiast pisania ze bzdury piszesz, ale jak zobaczylam ze ty jestes az tak przekonana swoją prawdą, a ja wiem ze to nie jest prawda, to nerwy mi puscily:oops: sorry, ale moze ty tak nie ucz ludzi, moze tylko doradz im, bo wszystkie będące kiedys choroby ich pieskow będą lezaly na twoim sumieniu;) kobieto, czy dziewczyno - mniej kategoryzmu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...