Jump to content
Dogomania

Śpiące aniołki


Magdalena1

Recommended Posts

Mam nadzieję,że mój pomysł się przyjmie.Mamy galerię naszych maluchów,ale może zrobimy jej jeden podrozdział. Gdy nasi milusińscy śpią wyglądają przecież tak cudownie,a w ogólnej galerii takie zdjęcia szybko giną.Na pewno miło będzie oglądać takie śpiące żabki. One zasługują na uchwycenie ich w momencie błąkania się w świecie magii i marzeń :wink:

Zapoczątkuję mój pomysł.

1piochy6av.jpg

1piochy17oj.jpg

1piochy27ir.jpg

Toya

1toya7nk.jpg

1toya10nn.jpg

1toya24hx.jpg

1toya39og.jpg

Tymuś

1tymu0mj.jpg

Jawa

spioch1yj.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziekuję Ci serdecznie.Też ucałuj ode mnie Jerrusia.

Wesoło to będzie bo maluchy już nie chcą siedzieć w kojcu i wszędzie łażą. myślę,że w Święta porobię im zdjęcia rodzinne razem z choinka,to wstawię tak szybko jak będę mogła. wstawiajcie zdjęcia waszych śpiących mordeczek. a i zdradzę wam mój sekret,uczę się samodzielnie obrabiać zdjęcia i coś tam już stworzyłam,ale nie mam jeszcze odwagi takich początków wstawiać,poczekam aż się wprawię :wink:

Link to comment
Share on other sites

Magdo, byc moze uda mi sie wstawic jeszcze dzisiaj ( o ile sie nie pogubie i czegos zle nie zrobie :)). Na razie czekam na autoryzacje pani Ani z Bakarata, poniewaz udalo mi sie znalezc zdjecia malutkiej Sindy, te zdjecia byly zreszta przez dlugi czas na stronce Bakarata pod haslem nasze szczeniaczki, wiec nie moge bez zgody pani Ani wstawic tutaj zdjec, chociazby i mojego wlasnego pieska jesli nie mam do nich praw autorskich :). Na razie nie moge sie do niej dodzwonic, bede oczywiscie probowac. Zdjecie Sindy i Spookiego juz doroslych rowniez wstawie, musze je tylko odzyskac ze starego komputera :)

Cala rodzinka psio ludzka pozdrawia wszystkich forumowiczow :)

Link to comment
Share on other sites

Juz wiem ze moge zdjecia umiescic :)

Przedstawiam wiec Sindusie, potem dojdzie Spookie :)

Spookie niestety zdjec z najwczesniejszej mlodosci nie posiada poniewaz nie mielismy jeszcze wtedy aparatu cyfrowego :(

A Sindusia jest tutaj na nich taka okragla i wogole tylko ja calowac :) I od samego poczatku apetyt panience dopisuje, ale wczoraj jak jakis pan chcial ja nakarmic paczkiem to od razu przybiegla jak ja zawolalam, zrezygnowala dzielna dziewczyna z paczka :lol:

tn_sz3.jpgtn_sz5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakie piękne,a te kolorki...mioooodzio. ja chcę żeby moje maluchy też się tak wybarwiły :wink: a ile mialy psiulki na tych zdjeciach?

a tak ogolnie to powinnaś to zdjęcie wstawić też do naszej galerii :wink:

a Chips tak jakie nasze wszytskie pieseczki wiadomo,że zasługują na królewskie życie.Są tego warte :)

Link to comment
Share on other sites

Magdo, masz racje, bo tak to zrobilam chyba tylko zamieszanie. Wstawie je rzeczywiscie do galerii a po swietach dolacze wiecej zdjec. Niestety, ja sie tutaj zagapilam. Dzisiaj jednak wszystkie sklepy zamkniete i nie moge kupic balsamu dla psow bo skonczyl mi sie ,chcialam je na swieta dzisiaj jeszcze umyc i uczesac. Ale poniewaz sie zagapilam, bo ciagle jeszcze myli mi sie z Polska i bylam przekonana ze duze centrum handlowe w ktorym miesci sie rowniez sklep dla psow jest dzisiaj conajmniej do 13 otwarte, to nie kupilam wczoraj. Zajeta bylam pichceniem lakoci na swieta. A tu masz, wszystko zamkniete, tylko stacje benzynowe otwarte 8) Ale ze mnie gapa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Magdo, dopiero teraz zorientowalam sie ze nie odpowiedzialam na Twoje pytanie :oops: Spookie ( czyli ten po prawej ) mial wtedy ok dwoch lat, a Sindusia ok roku.

Twoje szczeniaczki sa sliczne, na pewno pieknie sie wybarwia :)

I wstawiam zdjecie z Sinda i Spookiem do galerii, wiec tam beda do obejrzenia, niestety jako link na razie :oops:

Link to comment
Share on other sites

No to i ja powklejam zdjecia mojego :angel: jak sobie słodko spi

Zacznę zdjęciem jak maleństwo miało 7 tyg :):)

_260783_n.jpg

tutaj Oskarek w trakcie zasypiania rozproszonym blyskiem aparatu _260997_n.jpg

na tym zdjeciu kolejnka kochana spiaca mordeczka mojej myszeczki_361779_n.jpg

nie ma jak to wygrzewac sie na sloneczku

_361399_n.jpg

_361400_n.jpg

pod kołderka tez jest dobrze---> Oskarek wprawdzie tutaj nie spi, bo mu nie dawalam :P:P

_361431_n.jpg

_387852_n.jpg

_387851_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...