Jump to content
Dogomania

CACIB Wrocław 26-27.09.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika_wiki']Za parking to chyba 10 albo więcej[/quote]
Teraz byłam w Łodzi to za parking "na ulicy" - kawalek trzeba bylo przejsc ale nie jakos satrasznie daleko- bylo 10 zl wlasnie a na terenie stadionu 30 :-o Dlatego ja sie chyba wybieram pieszo.. pomijajac fakt ze moze byc ciasnawo na tym parkingu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pieszo z dworca bym nie radziła :eviltong:Chociaż można ;) można też z Wrocławia do Warszawy na piechotę iść ;)
Z dworca chyba najlepiej 17stką (tramwajem) tutaj jest rozkład: [url=http://www.wroclaw.pl/rozklady/linie/17.html]Linia: 17[/url] :)
Ps. Co do biletów autobusowaych/tramwajowych - ulgowy 1,20zł, normalny 2,40zł. Za psa kasujemy ulgowy, czyli 1,20. Pies musi mieć kaganiec, a właściciel zaświadczenie o szczepieniu psa na wściekliznę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anjaga']mi dwa razy nie mówić, mogę piechtą śmigać:diabloti:
jadę pociągiem z głównego w Poznaniu o godz. 5.47 z jamnikiem długowłosym merle, jakby nas ktoś widział to zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu:multi:[/quote]

Jedziesz juz o 5:47, bo my tez z Poznania ale o 6:45 :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ulgowy kosztował 5zł, normalny 8zł, ale ulga tylko do lat 16stu była.[/quote]

Ja obstawiam , że normalny w tym roku 15 zł a katalog 20 zł.

Dlaczego tak mi sie wydaje ? - pojęcia nie mam ale mam takie przekonanie :p

[B]Korenia[/B] widzimy się mam nadzieję ? Jesteśmy jutro i oczywiście w niedzielę :eviltong:

[quote name='Quirk']We Wrocławiu zawsze sprawdzają,czy właściciele są szczepieni,czy to tylko w dniach wystawy?;)[/quote]

Zawsze - mieliśmy w ostatnich latach sporo wypadków pogryzień przez obywateli dlatego teraz dmuchamy na zimne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie, :oops:
w [B]potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia[/B] jest napisane!

[LIST]
[*]Przypominamy o zabraniu rodowodów psów zgłoszonych do klas pośredniej, otwartej, użytkowej i championów!
[/LIST]

Pierwszy raz się z tym spotykam, czym motywują swą prośbę!
I czy faktycznie stosujecie się do tej ich prośby - kurcze tyle tobołków i jeszcze rodowód targać ze sobą - pasowało by w teczce sztywnej, co by się nie zniszczył - no chyba, że ich kopia zadowoli bo tego to mam pod dostatkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sensuel']A ja mam takie pytanie, :oops:
w [B]potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia[/B] jest napisane!

[LIST]
[*]Przypominamy o zabraniu rodowodów psów zgłoszonych do klas pośredniej, otwartej, użytkowej i championów!
[/LIST]

Pierwszy raz się z tym spotykam, czym motywują swą prośbę!
I czy faktycznie stosujecie się do tej ich prośby - kurcze tyle tobołków i jeszcze rodowód targać ze sobą - pasowało by w teczce sztywnej, co by się nie zniszczył - no chyba, że ich kopia zadowoli bo tego to mam pod dostatkiem ;)[/quote]


My zazwyczaj braliśmy ze sobą ksero rodowodów, ale nikt i tak do tej pory tego nie sprawdzał na polskich wystawach. Jedynym wyjątkiem są Czechy, gdzie musieliśmy pokazać oryginał, ale z tym problemu nie było. Wystarczy ci zwykła teczka z championatem i nie powinien się on zniszczyć ani wygnieść.

Link to comment
Share on other sites

Ulgowy do lat 16 (5 zł), normalny 8 zł studenci też. Ale w sumie można było kupić ulgowe bo dziewczyna "przerywajaca" nawet nie zerknęła. Katalog 15zł.
Szaszłyk 30zł:crazyeye::evil_lol::diabloti:

Bardzo duuuuże ringi tylko niestety rozwalone na trzy części w związku z czym ringów 1-5 nawet nie odwiedziłam bo odkryłam po sędziowaniu gdzie je umieszczono :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ulgowy do lat 16 (5 zł), normalny 8 zł studenci też. Ale w sumie można było kupić ulgowe bo dziewczyna "przerywajaca" nawet nie zerknęła. Katalog 15zł.
Szaszłyk 30zł:crazyeye::evil_lol::diabloti:

Bardzo duuuuże ringi tylko niestety rozwalone na trzy części w związku z czym ringów 1-5 nawet nie odwiedziłam bo odkryłam po sędziowaniu gdzie je umieszczono :angryy:[/QUOTE]

dziękuje za ceny ;)
Podziel się wiadomością gdzie są od ringi 1-5 bo mopsiaki są na 3 a to miejsce muszę koniecznie odwiedzić ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...