Jump to content
Dogomania

CACIB Wrocław 26-27.09.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Carlos94']Magda ty to chociaż masz przyjęte zgłoszenie na JH a moje odrzucili :mad:


ale chociaż towarzysko bym chciał jechac .... Jedzie ktoś przez Gorzów/okolice i ma dla mnie miejsce bez psa ?[/QUOTE]

Jakbys zgłaszał tydzień przed zamknięciem zgłoszeń a nie tydzień po , to by nie odrzucili :eviltong: cwaniaku :eviltong:

Ja już mniej więcej mam 2 propozycję psiaków na JH, ale czekam na następne "oferty" :lol:

Link to comment
Share on other sites

potrzebuję transportu Wrocław-warszawa dla Hasiego
Hasior znalazł dom w stolicy

Nauczony jazdy samochodem, zupełnie bezproblemowy
do suczek ok...do samców różnie-zależy od sympatii

jeśli ktoś mógłby pomóc w transporcie byłabym ogromnie wdzięczna
na Inetrnecie jestem tylko wieczorami, proszę więc o pw lub maile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ja równeż zawitam ;) jako fotoreporter :D

wstęp dla kibiców bezpłatny ? bo na stronie żadnych informacji na ten temat nie znalazłam ...

:D[/quote]

Nie sądze :shake: ja w potwierdzeniu zgloszenia ma napisane ze tenze papierek upowaznia na wejscie JEDNEGO psa i JEDNEGO właściciela, więc pewnie wstęp płatny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']oj .... to źle ... bo aktualnie spłukana jestem niestety .... ehh ... dali by chociaż informację na stronie ;/...[/quote]

To pewnie bedzie jakies 10 zl... ale nie wiem napewno zazwyczaj to tyle wlasnie jest na wystawach :shake:

[quote name='andromeda']A ja jestem bliska histerii i stanu przed zawałowego :flaming:

To tak przed pierwsza nasza wystawa miedzynarodowa :grab:[/quote]

Nie martw się :cool3: Ja też :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']W ostatnich latach wstep kosztował 8 zł.[/quote]


oo..a byl podzial na ulgowe i normalne?? :cool3:
Swoja drogą skoro moja rasa jest ostatnia na ringu to chyba nie musze byc na stadionie juz o 10 ? mogę sbie przyjść na np 11-12? Bo w potwierdzeniu zgloszenia napisane jest ze "przyjmowanie psow 7.30-10"... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='metaxa']oo..a byl podzial na ulgowe i normalne?? :cool3:
Swoja drogą skoro moja rasa jest ostatnia na ringu to chyba nie musze byc na stadionie juz o 10 ? mogę sbie przyjść na np 11-12? Bo w potwierdzeniu zgloszenia napisane jest ze "przyjmowanie psow 7.30-10"... :oops:[/QUOTE]

Ulgowy kosztował 5zł, normalny 8zł, ale ulga tylko do lat 16stu była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='metaxa']Swoja drogą skoro moja rasa jest ostatnia na ringu to chyba nie musze byc na stadionie juz o 10 ? mogę sbie przyjść na np 11-12? Bo w potwierdzeniu zgloszenia napisane jest ze "przyjmowanie psow 7.30-10"... :oops:[/quote]
Teoretycznie możesz być później...ale bywały już takie sytuacje,gdy w dniu wystawy zmieniono plan sędziowania...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...