Jump to content
Dogomania

ARES już w swoim wymarzonym domku..czekał, czekał i sie doczekał.Dziekujemy wszystkim


Lu_Gosiak

Recommended Posts

przepraszam za tresc poprzednich wpisów, troche mnie poniosło z tym" dojdzie do siebie" żle to moze odebrałem . Psiak jest madry i bystry, dlatego sobie tak czy inaczej kombinuje. dla przykłądu moge podac innego, ktory jak wejdzie do innego boksu ( a wszystkie sa takie same ) to nie potrafi znależc wyjscia. najwazniejsze aby Aresowi znalesc mu dobry dom. Niech moc bedzie z wami

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tola']Wpadłam przywitac nowego kolegę naszego Bursztyna:cool3:[/QUOTE]
witamy u Areska:multi:

bardzo dziekuje kyci1:loveu::loveu: za zalozenie watku Areskowi z prosba o pomoc finansowa na wizazu: [URL="http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20190663&posted=1#post20190663"]http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post20190663[/URL]
dziewczyny tam niezle pomagaja:cool3::cool3:..mam nadzieje,ze Areskowi uda sie nazbierac brakujace dekalracje

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, przepraszam że to tyle zajęło, ale jak obiecałam, tak jestem. Mogę spróbować wymodzić jakieś ogłoszenie, tylko na jaką to stronkę dziewczyny chcecie dać potem? coś typu allegro? i rozumiem że chodzi o szukanie domku stałego? nie mam zbyt zdolności, ale postaram się wysilić, bo póki co finansowo jestem do tyłu, a zaraz 300 na dzień dobry na studia będę musiała wykładać, brrr.. postaram się coś pomóc jak mi się w miarę sytuacja ustabilizuje, ale nie chce nic stałego deklarować, bo się boje że nie podołam o prostu:( wiec powiedz tylko jak mogę pomóc-a jestem:)

Przeleciałam wątek, i jestem załamana tym że go oddali, kurcze, ja nie rozumiem, ja swojego psiaka nie mogłam oddać po tygodniu bycia z nim, a co dopiero po roku?! zwłaszcza że przecież mieli wcześniejszego psa 13 lat, i jeśli to podobna rasa, to nie mam pojęcia jak oni go opanowali wcześniej.. jeszcze takie same imię mu nadali, pewnie temu nowemu szczeniakowi to samo dadzą, coby z budy nie musieli przypadkiem napisu imienia zmywać i się nie przemęczać skoro nie mogli psu czasu poświęcać.. no jestem w szoku po prostu, jestem ciekawa jak wytłumaczyli to tej małej dziewczynce...chociaż pewnie nie tłumaczyli tylko od razu stwierdzili fakt nie martw się zaraz będzie następny;/ ciesze się że piesek jest w dobrych rękach, bo faktycznie musi opiekować się nim osoba, która będzie nad nim panować, a nie na odwrót

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny dzieki, ze jestescie:loveu::loveu:

ja zaraz odszukam opis Areska od NAtii i wkleje zdjecia wybrane z calego watku zeby bylo do ogloszen...na dzien dzisiejszy to potrzebna moc ogloszen, zeby znalesc jakis dobry dom, no i oczywiscie dekalracje....dobrze bedzie tez podrukowac plakaciki i pozrwieszac gdzie sie da...jutro poprosze anett o taki plakacik;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...