Jump to content
Dogomania

Marek Bork-Grabkowski (pl)


berdi

Recommended Posts

Nie wiem jak teraz ale kiedyś w Husky preferowal psy masywne z obfitym futrem. Wysokie nie, raczej krótkonożne. Ale wtedy też byla moda na krótkonożne Husky w Polsce (problem niektórych linii - szczególnie chyba w Kanadzie i krajach Amertki środkowej daje się we znaki ale w Stanach jeszcze parę lat temu też byl to duży problem). Na ruch nie zwracal uwagi.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

Oceniał nas już chyba 3 razy(w tym roku również). bardzo lubie tego pana. jest sympatyczny o wysokiej kulturze osobistej,czego niestety wielu sędziom brakuje. Jeśli chodzi o ocenianie to u nas zwraca uwagę na wyraz psa i jego kondycję. Lubi psy dobrze sie prezentujące i "eleganckie". Z tego co zaobserwowałam to preferuje osobniki masywne ale nie grube. Mój piecho nie jest bardzo masywny ale nadrabial ruchem i gruba kością. generalnie polecam tego sędziego.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nas p. Grabkowski oceniał w W-wie (12.09.2008 r.) i oto, co moge powiedziec.
Na ringu spokój, opanowanie,ale i uśmiech dla wystawcy. Szczegółowe opisy z zaletami i niedoskonałościami psiaków. Do basków ma oko. Nie zawsze duży i efektowny = ten najlepszy - wg Niego.
Daje pobiegać, docenia ładną prezentację.
Generalnie - OK.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Igor']A ja mam zupelnie inna opinie. Jak ja wystawialem to przywiazywal ogromna uwage na to jak pies jest wystawiany. Jak to Pan Marek mowil "pies ma stac jak posąg". Bardzo sympatyczny Pan, podsumowuje swoj werdykt.[/QUOTE]

Mam podobne zdanie, dużą wagę przywiązuje do prezentacji psa. Dokładnie sprawdza zgryz, ale już dalej zębom się specjalnie nie przyglądał. Sympatyczny, daje wskazówki co do wystawiania psa. Nie zwracał uwagi na dubble handling, przynajmniej przy dogach. Chyba większą wagę przywiązywał do oceny w statyce, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Preferował raczej psy o grubej kości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...