Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kropelki doszły:) Dzięki ogromne!
Poza tym, nic nowego. Wizyta u Groma przełożona na kwiecień, ja staram się zorganizować wizytę przed adopcyjną - idzie mi, jak po grudzie.
Jest taka sprawa organizacyjna. Pamiętacie, że Grom ma rezerwację u Furciaczek. Miał do niej jechać teraz, pod koniec marca. W paradę weszła operacja i...możliwa adopcja. Po wczorajszych konferencjach tele i innych, powstała taka propozycja, żeby Grom został jednak u Magdy na dłużej. Jeśli, oczywiście, adopcja się nie zrealizuje. Wiem, że u Magdy jest drożej - będę dopłacała od kwietnia to, co powyżej 400,-.
Co Wy na to?
Miejsce Groma u Furciaczek mogłaby zająć sunia w pilnej potrzebie, nazywana "wredną", "dziką" i "złośliwą" tam, gdzie przebywa obecnie...

Link to comment
Share on other sites

To się cieszę,że dotarły mam nadzieję,że obie paczuszki. A co do Groma i miejsca jego pobytu to myślę,że wy wiecie najlepiej co jest dobre dla Groma. Miejmy nadzieję,że adopcja zakończy się pomyślnie ale póki co to Magdę już dobrze poznał,nabrał zaufania więc może najlepiej było by to dalej pogłębiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Bazarek dla Groma zakończył się.
Udało się zebrać 20,90 zł.
Proszę o podanie konta na które mogę przelać kaskę i potwierdzenie wpłaty jak już dojdzie na wątku bazarkowym, link w podpisie.[/QUOTE]

dziękujemy, nr konta już przesłany:)

Link to comment
Share on other sites

To świetnie, że Grom może zostać u Magdy. Czekamy cały czas na adopcję, oby tylko ludzie nie rozmyślili się z powodu... operacji.

Jeśli chodzi o homeopatię, to trafiłem na taki tekst: [url]http://www.sluzbazdrowia.biz/pdf/3556_raport-homeopatia.pdf[/url] Polecam każdemu uważne przeczytanie. Nie chcę tu wywoływać niepotrzebnej dyskusji, ale zawsze dobrze jest poznać różne punkty widzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...