Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

  • 1 month later...

Znów upał jak jasna cholera. Coraz gorzej to znoszę. A jeszcze sąsiadka dała mi ogórków na sałatki. I kto ma to zrobić kiedy nic mi się nie chce? Trochę oddałam bliższym sąsiadom ale i tak reszta mnie przytłacza. Jeszcze 2 lata temu nie byłby to żaden problem a teraz jest...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ale dawno tu nie byłam! Wstyd...

Przed chwilą dostałam wiadomość, że mam się wybrać po ogórki - akurat się zbierają. A już myślałam, że się skończyły. Podobno zaraza miała wejść. Ale wczoraj lało jak diabli i ogórki są. Muszę poszukać choć trochę chętnych na nie. Mnie już wystarczy ale nie mogą się zmarnować.

Wczoraj zmokłam na targu jak diabli. Wszystko musiałam ściągać (mam nadzieję, że siedzenie w samochodzie wyschło). Akurat na środku targu zaskoczyła mnie burza z ulewą. Trochę czekałam aż przejdzie ale nic z tego nie wyszło. W końcu - zanim doszłam do samochodu to woda leciała po mnie jak po parasolce.Przebrałam się i od razu poszłam do łóżka. Może dzięki temu nie mam dziś kataru. Psy przeszczęśliwe kiedy wróciłam bo przecież była burza. Podobno nawet Fuks wpasował się bratu pod łóżko.Nie mogłam go wyciągnąć z łazienki. A przecież tam też było słychać wszystko bo okno uchylone. Dopiero jedzenie wyciągnęło go do kuchni. Lala przedwieczorem zdecydowała się na jedzenie. Dziś jeszcze nie ma apetytu ale mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie spokojniejszy.

Wypoczynku i zdrowia życzymy wszystkim. A ja jeszcze muszę zrobić leczo nim zabiorę się za ogórki. Znów przede mną krojenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 16.10.2022 o 10:02, Nesiowata napisał:

Słoneczne niedzielne pozdrowienia zostawiam. Już dawno nie było tak cieplutko.

Mam teraz stałe zajęcia (które w duchu przeklinam) - grabienie liści z orzecha i zbieranie kukurydzy na polu. A sił coraz mniej. Aż boję się myśleć co dalej będzie.

W niedzielę byliśmy na działce i też była u nas piękna, słoneczna pogoda  :).

A co do grabienia liści, to znam ten ból. Mamy na działce 2 drzewka liściaste - czereśnia i śliwa, ale oprócz tego sprzątam liście z kilku drzew sąsiadów  😞   

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 11.11.2022 o 12:01, Nesiowata napisał:

Świąteczne pozdrowienia dla wszystkich.

Także pozdrawiam mając jeszcze w ustach smak wojskowej grochówy z kotła. Była pyyyyyszna mniam, mniam. W przyszłym roku też się wybieramy  🙂  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...