Jump to content
Dogomania

Yogi połowę życia spędził w schronisku!Nie doczekał się;( Biegaj szczęśliwie za TM!.


phase

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[']

Juz jakiś czas temu rozmawiałam z Gazzy o tym, że można by było jakoś pomóc "dziewczynom" Yogiego - ot, symbolicznie zaopiekować się jego "laskami" ;) Dopóki nie przetrwam przeprowadzki nie zadeklaruję jaka by to pomoc była, ale postaram się coś zrobić. Dziewczyny ze schroniska - co by się najbardziej przydało Kamie i Andzi? Jesień, zima idzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981'][']

Juz jakiś czas temu rozmawiałam z Gazzy o tym, że można by było jakoś pomóc "dziewczynom" Yogiego - ot, symbolicznie zaopiekować się jego "laskami" ;) Dopóki nie przetrwam przeprowadzki nie zadeklaruję jaka by to pomoc była, ale postaram się coś zrobić. Dziewczyny ze schroniska - co by się najbardziej przydało Kamie i Andzi? Jesień, zima idzie...[/quote]

Dziewczynom Yoggiego przydałaby się karma dla seniorków.

Najbardziej potrzebują domu...

Andzia ma wątek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74040"]Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ... - Dogomania Forum[/URL]

niestety, nikt nie pytał o nią z żadnych ogloszeń.
Jutro bede w schronisku, wieczorem wkleję nowe zdjęcia suniek
Kamie założę jutro wątek.

Moze wspólnymi siłami "wyczarujemy" im domy?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyną dobrze zrobiła by delikatna karma dla seniorów. Ja osobiście jedną z moich seniorek karmię puriną pro plan dla starszych psiaków i jestem bardzo zadowolona, Perła także. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]madcat mam sporo rzeczy przekazanych kiedyś na bazarek dla naszych psiaków. Mogę Ci je przekazać, ja niestety przy malutkiej Ewuni i trochę starszej Zuzi nie wyrabiam się z niczym. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyny najbardziej potrzebują domków, Andzia nigdy nie miała prawdziwego domu, a Kama jest w schronisku już ponad 6 lat. [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
Yogi na pewno byłby szczęśliwy gdyby jego dziewczyny znalazły kochające domy.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, w której części Olszyna można Cię złapać? Nie mam samochodu, ale cos może bym wykombinowała by te rzeczy odebrać - a najlepiej byłoby w na początkiu października, jak juz będe na urlopie i po przeprowadzce:oops:.

Poszukam w necie tej karmy.

Z domków dla dziewczynbyłby szczęśliwy nie tylko Yogi, ale chyba całe dogo :D

Link to comment
Share on other sites

Hehehe a ja się kłaniam z Małeckiego, koło "Niezapominajki":p To my prawie sąsiadki, Zatorzanki :D

A ile osob się wpisało na profilu Yogiego na naszej klasie...:-( Zaproszę ich do pomocy Andzi i Kamy... Kochani, jak ktoś moze to niech da tam link do wątku Andzi bo mi siadła nasza klasa!!!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-pokocha-nasza-kochana-andzie-tyle-czasu-bez-domku-74040/index3.html#post12988245[/url]

Link to comment
Share on other sites

Na razie boję się dokładniej opisywać by nie zapeszyć;p

Jeszcze jedno:


[url=http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/6/119?page=2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]

w historii znalazłam link do Yogiego ale nie może mi się załadowac strona i nie mogę dodać linka wątku Andzi z dogo... może ktoś pomoże?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...