Jump to content
Dogomania

RAMBUŚ VEL KAFELEK W CUDOWNYM DOMKU W KRAKOWIE!!BĄDŹ SZCZĘŚLIWY MALUTKI OKRUSZKU!! Maskotka się znudziła....malutki piesek wylądował na ulicy...


Recommended Posts

Dziękuję Joasiu za miłe słowa. Podziękowałam również Dziewczynom z Wrocławia które przygarnęły biedaka z parkingu za to, że nie odwróciły się od niego i spędziły z nim swój urlop, że nazbierały troszkę pieniążków poprzez FB które zostały przekazane Fundacji ZEA.

Dzwoniłam koło południa do Pana - wieści przecudne. Wieczorem było już sioo i koopa, zjadł kolację, spał w legowisku w sypialni najpierw sam w swoim, potem przeniósł się do Kaloszka. Potem Kaloszek przeszedł na Rambusiowe i tak już dotrwali do rana :) Na kanapie oczywiście leży w ciągu dnia, przytula się do Państwa, rano po spacerku wiedział już jak trafić do domu, ogonek śmiga. Nawet na smyczy sobie świetnie radzi. Zuch Chłopak.

Dałam Rambusiowi z jego "wiana" od Fundacji ZEA trochę karmy suchej i kilka puszek. Zostały mi 3 puszki i sporo suchego. Komu przekazać? - pytanie do Toli :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Kafelkowego domu. Malutki już się w pełni zaaklimatyzował - ogonek kręci się jak wiatraczek. Dziś spał już z Państwem na łóżku i samodzielnie pierwszy raz zszedł ze schodów z górnej części mieszkania. Pani schodziła do domofonu a Kafelek myk, myk i już na dole. Apetyt i humor dopisuje . Jestem przeszczęśliwa :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

Dzwoniłam do Kafelkowego domu. Malutki już się w pełni zaaklimatyzował - ogonek kręci się jak wiatraczek. Dziś spał już z Państwem na łóżku i samodzielnie pierwszy raz zszedł ze schodów z górnej części mieszkania. Pani schodziła do domofonu a Kafelek myk, myk i już na dole. Apetyt i humor dopisuje . Jestem przeszczęśliwa :)

Cudowne wieści z Kafelkowego domku!!!!!! Bardzo, bardzo się cieszę!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co prawda jakoś licho ze zdjęciami ale u Kafelka wszystko w porządeczku. Bardzo przydaje mu się starszy braciszek Kaloszek - jeśli mały nie wiem co zrobić to bierze przykład z dużego. Jeśli dostaje coś dobrego do jedzenia i nie zna tego to tylko zerknięcie na Kaloszka i już wiadomo że trzeba zjeść. Na spacerach biega jak szalony, za to ma (jak to nazwał Pan) bardzo cenny mocz bo celebruje poranne jego oddanie ze hohoho..... I tak sobie maszerują i szukają najlepszego miejsca na oddanie cennej zawartości Kafelkowego pęcherza :D Kafelek dostał dresiki po domu i ubranka wyjściowe :) coby mu pupa i reszta nie marzła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...