Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Olenko, na jakie miasta obecnie ogłaszasz Grzesia? Ja czasem go przerzucam i tak sobie wędruje po Polsce... ale na razie bezskutecznie. Na dzień dzisiejszy pokazuje się na W-wę.
 

Ale piękne. Tysiu muszę spojrzeć, jednak dziś odnowię bo jak zwykle nie wyrobiłam się:( u mnie ten problem z tym olx, że ciągle mi przerzucają do zakończonych ;/ teraz sie skończyło wyróżnienie, już opłacam sama, więc nie ma w rozliczeniu już długo, ale na jakieś 4 miasta, Warszawa, Lublin, Wroclaw i chyba Kraków, nie wiem bo zmieniałam, ale sprawdzę dziś;)

Bardzo dziekuję za cudne Twoje!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Czarnulku w kolejna sobotę. U mnie nadal zapowiada się suchy. 

Coraz bardziej boję się kleszczy. Mam nadzieję, że Ciebie omijają szerokim łukiem.  Bo nie jest to przyjemne zwierzę.

Trzymaj się zdrowo czarny księciuniu.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Nasza mała mordka dziś zebrała kilka:( Na szczęście szybko udało się je znaleźć.

Tylko nigdy nie wiadomo, czy akurat nie trafi się ten jeden, "odpowiedni". Lala miała tylko jednego i zaraz spuchła jejcała okolica pachy. Na dokładkę jeszcze nie dała go wyciągnąć, dopiero weterynarzowi to się udało. Niby wszystko w porządku, ale nadal mam ja obserwować. Jak widać - żadne zabezpieczenia nie są im straszne.

 Tym razem  to nie był ten "odpowiedni", na szczęście.

Dobrej niedzieli Czarnulku, zdrówka Ci życzymy.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

zwłaszcza, że straszą, że wysyp

Chyba aż tak bardzo nie. Na majówce byliśmy na Podlasiu (gdzie zazwyczaj kleszczy jest sporo) i nasza mała mordka nie nałapała kleszczy. Były tylko dwa. Jeździmy tam co roku i bywało, że zdejmowaliśmy z Gajki garściami. Chociaż w Warszawie chyba jest ich więcej. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Chociaż w Warszawie chyba jest ich więcej. 

Jest naprawdę masa tego towaru. Już sama nie wiem gdzie chodzić z psami. Lala napędziła mi stracha, na szczęście (jak dotąd) wszystko jest w porządku. Miałam zamiar chodzić po polach, dopóki kukurydza jest ma≤ła, ale przy deszczu to nierealne.

Witaj Czarnulku z nowym tygodniem, oby wreszcie coś się zmieniło u Ciebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

Blekuniowi i Grzesiowi Olenkowym matuszeczkom-kramik Nadziejkowy do 27 maja

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi a kukuuuuu witam nocunkowo
 i zapraszam serduchem na niespodzianeczke

Ewciu bardzo dziękuję!!!

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj Czarnulku w mokry wtorek. Zimno się zrobiło, jakoś tak dziwnie się człowiek czuje. Ale oby dla Ciebie był to dobry dzień. Niechaj wreszcie  odezwie się ten Twój ludź.

 

2 godziny temu, Radek napisał:

Mógłby się odezwać, bo na chłodne dni najlepszy jest ciepły dom. I nie tylko o temperaturę chodzi. 

No to który dogomaniak przygarnie Grzesia;)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...