Jump to content
Dogomania

Dżeki - nieduży miły kundelek szuka domu!


Recommended Posts

Miałam dziś w końcu sensowny telefon w sprawie Dżekusia (tak pani się wyraziła:)) od p.Renaty z Parczewa. Ujęła ją jego historia. Na razie nie jest jeszcze pewna, czy jest gotowa na kolejnego psiaka (straciła właśnie suczkę, która była u nich ponad 10 lat), ale będzie się zastanawiać intensywnie i będzie o nim myśleć.

Oby coś z tego wyszło:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani się dziś odezwała:) Już podjęli rodzinną decyzję o adopcji psiaka. Nie jest jeszcze pewne czy to będzie Dżeki, bo częśc domowników obstaje za młodszym psiakiem (ma obawy co do adopcji starszego), ale na pewno jakiegoś przygarną. Prawdopodobnie przyjadą w połowie stycznia i wtedy decyzja zapadnie (Pani chce poznać Dżekiego, ale bierze pod uwagę także inne psiaki).

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 1 grudzień wynosił -698 zł

+30 zł Marta P.

+50 zł Anna H.

+50 zł Marzanna K.

+60 zł Iwona K.

+40 zł Ewa S.

+30 zł Marta P.

-360 zł hotelowanie 2-31.12

-7,50 zł odrobaczenie

Stan konta na 31 grudzień wynosi -805,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2019 o 00:09, Murka napisał:

Prawdopodobnie przyjadą w połowie stycznia i wtedy decyzja zapadnie (Pani chce poznać Dżekiego, ale bierze pod uwagę także inne psiaki).

Ale wieści!!! radocha1.gif To trzymam kciuki za wizytę i za to, aby zaiskrzyło! Cicho mam nadzieję, że to Dżekuś pojedzie na swoje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pani się nie odzywa, ale myślę, że to mogło chodzić o 15 luty, bo Pani mówiła o sobocie 15-tego, że wtedy ma wolne (w lutym tak wypada). Także nadal czekam z nadzieją...

Póki co rozliczenie:

Stan konta na 31 grudzień wynosił -805,50 zł

+30 zł Diana K.

+300 zł jess

+50 zł Anna H.

+200 zł spadek po Jogim (przekazane dzięki Olenie84)

+50 zł Marzanna K.

-360 zł hotelowanie 1-30.01

Stan konta na 30 styczeń wynosi -535,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No i nici. Dżeki nadal bez domku:(

 

Rozliczenie:

Stan konta na 30 styczeń wynosił -535,50 zł

+30 zł Marta P.

+30 zł Ewa S.

+50 zł Anna H.

+70 zł Iwona K.

+20 zł anonim

+70 zł Iwona K.

+30 zł Ewa S.

-360 zł hotelowanie 31.01-29.02

Stan konta na 29 luty wynosi -595,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dżeki dzisiaj był trochę nieswój i rano nie bardzo chciał spacerować po ogrodzie, schował się w budzie. Nie wszedł - tak jak zawsze - ze wszystkimi psiakami do domu, musiałam go wołać. Wczoraj wieczorem wszedł jako ostatni, więc pewnie już wtedy coś było nie tak. 

Zauważyłam mokrą sierść na boku, a tam rozlizana skóra. podejrzewam, że był to ropień albo kaszak, który pękł. Przy okazji oględzin drugiego małego już pękniętego kaszaka znalazłam na głowie. Oba miejsca potraktowałam fioletem (dezynfekuje i osusza) i będę obserwować. Jak będzie się coś działo to podjadę z Dżekim do weta.

3382015c6e86f64fgen.jpg

aeb5455f0b1a5186gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Założyłam Dżekiemu kołnierz, bo nie pozwala zagoić się tej ranie, wciąż nad nią pracuje... Wylizuje sobie dosłownie dziurę w skórze... 

Mam nadzieję, że to tylko natręctwo i nic tam się poważnego nie dzieje. Jak dotykam, obmacuję to nic tam nie ma i chyba nic tam Dżekiego nie boli. Jak tego nie rusza to ładnie podsycha.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 29 luty wynosił -595,50 zł

+30 zł Marta P.

+50 zł Anna H.

+300 zł jess

+30 zł Diana K.

+20 zł wpłata anonimowa

+50 zł Marzanna K.

+60 zł Iwona K.

-360 zł hotelowanie 1-30.03

-10 zł Fiprex

Stan konta na 30 marzec wynosi -425,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dżeki nadal w kołnierzu, koło strupa zaczęła się zbierać ropa pod skórą:( było małe zgrubienie, ciepłe w dotyku. W porozumieniu z wetem stosuję teraz żel Isaderm (bardzo dobry i bardzo drogi, został mi po innym psiaku). Jeśli nie pomoże trzeba będzie wejść z antybiotykiem ogólnym, ale chyba nie będzie takiej potrzeby, bo żel stosuję od piątku i już jest poprawa, zgrubienie znikło, skóra wraca do normalności. Jeszcze wczoraj pod strupem było trochę ropy, ale mam nadzieję, że to ostatki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2020 o 18:09, Murka napisał:

Dżeki nadal w kołnierzu, koło strupa zaczęła się zbierać ropa pod skórą:( było małe zgrubienie, ciepłe w dotyku. W porozumieniu z wetem stosuję teraz żel Isaderm (bardzo dobry i bardzo drogi, został mi po innym psiaku). Jeśli nie pomoże trzeba będzie wejść z antybiotykiem ogólnym, ale chyba nie będzie takiej potrzeby, bo żel stosuję od piątku i już jest poprawa, zgrubienie znikło, skóra wraca do normalności. Jeszcze wczoraj pod strupem było trochę ropy, ale mam nadzieję, że to ostatki.

Rozliczony! 92 zl 90gr - Dziekuje Serca Dobreduszki! Zawieszka Lew ...

 Pozdrawiam ogromnie Mureczko 

             czy juz ciut lepiej u Dzekunia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2020 o 17:39, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam ogromnie Mureczko 

             czy juz ciut lepiej u Dzekunia?

Został już tylko mały strupek:)

Ale jeszcze trzymam Dżekiego w kołnierzu dopóki się całkiem nie zagoi, bo wiem, że czasami pies potrafi sobie z małego strupka zrobić wielką ranę i cała zabawa od początku.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Murka napisał:

Został już tylko mały strupek:)

Ale jeszcze trzymam Dżekiego w kołnierzu dopóki się całkiem nie zagoi, bo wiem, że czasami pies potrafi sobie z małego strupka zrobić wielką ranę i cała zabawa od początku.

                       O losie jak dobrze jak dobrze Mureczko Droga

zapraszam w odwiedzinka sercem calem 

.Dżekuniowi u Mureczkow Sercem Calem do 30.04

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...