Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']mam dla Was niespodzianke :cool3::loveu:

Takie foteczki Władkowi zrobił fotograf - Pan Tomczak, zdjęcia możemy wykorzystywac do ogłoszeń, itd. itd :cool3:

[IMG]http://i28.tinypic.com/18oe1u.jpg[/IMG]


[IMG]http://i29.tinypic.com/2mqoy9j.jpg[/IMG][/quote]
Jaka kochana mordka :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']mam dla Was niespodzianke :cool3::loveu:

Takie foteczki Władkowi zrobił fotograf - Pan Tomczak, zdjęcia możemy wykorzystywac do ogłoszeń, itd. itd :cool3:

[IMG]http://i28.tinypic.com/18oe1u.jpg[/IMG]


[IMG]http://i29.tinypic.com/2mqoy9j.jpg[/IMG][/quote]

Piękne! Bardzo!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

zdjecia sa, kto naskrobie tekst, ale wole taki nie z tych lzawych opowiesci psiego zycia, tylko konkrety.
chyba, ze ktos napisze dwa. to najpierw dam te konkrety, a potem jak ktos z odiwedzajacych psiaka bedzie chcial, to doczyta sobie lzawa historyjke.
na pw mozna mi to podeslac. czekam cierpliwie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli co zaczynamy ogłaszać Władka ? Ja nigdy nie pisałam tekstów :oops: ale jak nikt się nie zgłosi doświadczony to może coś w tym stylu.

Psi staruszek o imieniu Władek szuka kochanego domku.
Piesek przez 2 lata przebywał w schronisku w Zabrzu, obecnie mieszka w hoteliku gdzie próbuje zapomnieć o swojej przeszłości.
Władek potrzebuje naprawdę nie wiele pełnej miski, własnego miejsca do spania i najważniejsze dobrego Pana, u które boku będzie mógł wieść spokojne życie.

To tak na szybko, napisała już o hoteliku bo będzie tam nie długo.

Link to comment
Share on other sites

ja myślę, że ogłoszenia to dopiero jak już Wiosenka go pozna trochę lepiej, bo póki co to on trochę nieadopcyjny :oops::oops::oops:

a ja dalej myślę o transporcie - to już zaledwie 4 dni jak Władek będzie mógł to wiosenki trafić... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Ja też tak uważam, że dopiero jak u wiosny pobędzie damy ogłoszenia. A czy wymyśliłaś coś z dowiezieniem Władzia do hoteliku?[/quote]

myślę, myślę... ale u mnie z czasem katastrofa :-( a bardzo się boje, żeby komuś nie uciekł podczas transportu, chyba bym sie załamała :roll:

Link to comment
Share on other sites

3 września zwalnia się miejsce u wiosny, więc po 3 może już jechać ;) ihabe zaproponowała pomoc w transporcie, jest jednak problem, ponieważ Władek to bardzo specyficzny psiak, może powiedzieć półdziki, trochę boję się go wysyłać z obcymi dla niego osobami :roll: ja niestety nie mam za bardzo kiedy z Władziem pojechać, bo mi bardziej pasowało by w tygodniu, a ihabe w weekend :roll:

Link to comment
Share on other sites

3 to juz jutro.
ja przewozilam specyficznego psa (gryzacego i z humorami - takiego nieprzewidywalnego - i wszystko bylo ok). takze mysle, ze ihabe spokojnie go moze zawozic. byle mial szelki, no i mozna go troche lekami wyciszyc przed podroza.
(przynajmniej ja tak robie z dziczkami wylapanymi).
nie ma co czekac. chyba, ze ty mozesz pojechac jutro, albo w pt. bo to tez zaliza sie do tygodnia. wyszloby, ze jeszcze wczesniej by wladek dotarl niz w weekend.

a jaka to trasa. skad dokad dokladnie. skad ty jedziesz po wladka i gdzie wiosna mieszka, a skad ihabe jedzie?
no i jak z kasa na transport? potrzebna jest czy sie oferujecie za darmo?

Link to comment
Share on other sites

chodzi o to, że miałabym jechać z ihabe, ja nie jestem zmotoryzowana ;) Władek nie umie w ogóle chodzić na smyczy, boją się, że nawet z szelek mógłby się wywinąć - ma założone, ale pare razy nie wiele brakowało, żeby z nich nawiał. Jest jeszcze jeden problem, on ze strachu może ugryźć, wiadomo, że nie jakoś dotkliwie, bo to tylko odstraszanie, ale jednak :roll:

Link to comment
Share on other sites

hehe ten majkel co go wiozlam z wro do wawy a potem spowrotem (bo ugryzl faceta i ten go oddal po godzinie) i z wro do szamotul tez gryzie. ale nie ze strachu, tylko jak ma widzi mi sie. jest jeszcze gorszy niz wladek. na smyczy tez nie umial chodzic. byl potworny. dawalam mu miske z woda to gryzl. zawolalam go podczas jazdy po imieniu warczal. podroz z nim byla koszmarem. a oprocz neigo wiozlam jeszcze drugiego. takze wiem co to trudny pies.
w takim razie jak masz zamiar go zawiezc jak nie jestes zmotoryzowana? musi to zrobic ihabe i juz.
jak macie zamair to rozwiazac?
no i na jakiej trasie bedzie pies jechal?

Link to comment
Share on other sites

jestemn nareszcie na Władkowym wątku :loveu:

Kubuś jedzie do domku już dzisiaj, domek niedługo po niego przyjedzie.
Myślę sobie jednak, że Władek mógłby przyjechać z nami, kiedy będziemy jechać do Gliwic do Kliniki - nie wiem dokładnie, kiedy to będzie, ale na pewno w najbliższych dniach. Trasę Gliwice - Zabrze oczywiście zrobimy we własnym zakresie finansowym, bo to przecież rzut kamieniem ;)
Ale nie chcę narazie nic konkretnego obiecać, bo dokładnie nie wiem kiedy tam będziemy.

Zdjęcia Władka są przepiękne. Takie cudeńko u nas zamieszka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

po tym co Wiosna z Kubusiekm wyczyniała, jestem pewna, że i z Władkiem da sobie radę :evil_lol:
Witaj wiosenko :loveu:

irysek, prosze czytaj uważniej :eviltong: Wcześniej na wątku właśnie z ihabe umawiałyśmy jak to zrobić, żeby jechać w dwójkę - ihabe transport, a ja opieka nad Władkiem. Nie mam pewności, że ihabe sobie da z nim radę, bo znam Władka doskonale i wiem do czego jest zdolony w sytuacjach stresowych. Najbardziej sie boję, zeby nie zwiał, wydaje mi się, że jesli (tfu tfu) do tego by doszło to obca osoba go nie złapie.... Mnie zna, a pomimo to jest bardzo bardzo nieufny :-( zapięty na smycz miota się, na szelkach przejdzie tylko kawałek jeśli ktoś jest a nim, a przed nim nie ma nic czego mógłby się wystraszyć, ale wygląda to tak jakby w panice uciekał przed ta osobą, która jest za nim :roll: ale osiągnięcie czegoś takiego w jego przypadku to i tak cud :eviltong:
Ja myślę, że naprawde nie ma co się tak spieszyć, Władek w schronisku jest tak długo, że kilka dni naprawde go nie zbawi, a dokładnie przemyślenie i zapewnienie bezpiecznego transportu jest w tym momencie najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']jestemn nareszcie na Władkowym wątku :loveu:

Kubuś jedzie do domku już dzisiaj, domek niedługo po niego przyjedzie.
Myślę sobie jednak, że Władek mógłby przyjechać z nami, kiedy będziemy jechać do Gliwic do Kliniki - nie wiem dokładnie, kiedy to będzie, ale na pewno w najbliższych dniach. Trasę Gliwice - Zabrze oczywiście zrobimy we własnym zakresie finansowym, bo to przecież rzut kamieniem ;)
Ale nie chcę narazie nic konkretnego obiecać, bo dokładnie nie wiem kiedy tam będziemy.

Zdjęcia Władka są przepiękne. Takie cudeńko u nas zamieszka :loveu:[/QUOTE]
O to by było super:multi: co myslisz Mysia ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...