Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Iza, gdzież bym miała jakieś przeciwko :). Bardzo się cieszę, że pomożesz z ogłoszeniami :). Ja mam olx wyróżnionego dla Strusia to zmienię tekst i podmienię na Nutkę :)

to dobrze:) dziś coś spróbuje stworzyć, tylko jeszcze na Kasi odpowiedź poczekam, a podmiana wyróżnienia olx Strusia to doskonały pomysł Saruś:)

Link to comment
Share on other sites

Co sądzicie o takim tekście na poczatek? czy coś więcej wiemy o suni, żeby dodać?

 

Nutka to śliczna 4 letnia sunia średniej wielkości (ok. 14 kg). Jest bardzo łagodna, miła, pojętna. W domu zachowuje się wzorowo- nie niszczy, mało szczeka, jest czyściutka. Ładnie chodzi na smyczy, jest delikatna w kontaktach z dziećmi. Z innymi pieskami dogaduje się dobrze, jednak najbardziej lubi towarzystwo człowieka, zwłaszcza gdy jest głaskana, przytulana. Kochana z niej i mądra psinka, która potrzebuje uwagi człowieka, jego ciepła i troski.

Nuteczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada tez chip.

Obecnie przebywa w hoteliku dla psów w okolicach Bielsko-Białej. Przyjechała tu z jednego z największych schronisk w Polsce z licznymi śladami po pogryzieniu.

Jeśli chcesz poznać Nuteczke i podarować jej dom- prosimy- zadzwoń. Adopcja jest darmowa, ale wcześniej chciałybyśmy spotkać się osobiście z zainteresowaną rodziną podczas tzw. wizyty przedadopcyjnej. Obowiązuje tez podpisanie umowy i wyrażenie zgody na wizyte poadopcyjną.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Co sądzicie o takim tekście na poczatek? czy coś więcej wiemy o suni, żeby dodać?

 

Nutka to śliczna 4 letnia sunia średniej wielkości (ok. 14 kg). Jest bardzo łagodna, miła, pojętna. W domu zachowuje się wzorowo- nie niszczy, mało szczeka, jest czyściutka. Ładnie chodzi na smyczy, jest delikatna w kontaktach z dziećmi. Z innymi pieskami dogaduje się dobrze, jednak najbardziej lubi towarzystwo człowieka, zwłaszcza gdy jest głaskana, przytulana. Kochana z niej i mądra psinka, która potrzebuje uwagi człowieka, jego ciepła i troski.

Nuteczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada tez chip.

Obecnie przebywa w hoteliku dla psów w okolicach Bielsko-Białej. Przyjechała tu z jednego z największych schronisk w Polsce z licznymi śladami po pogryzieniu.

Jeśli chcesz poznać Nuteczke i podarować jej dom- prosimy- zadzwoń. Adopcja jest darmowa, ale wcześniej chciałybyśmy spotkać się osobiście z zainteresowaną rodziną podczas tzw. wizyty przedadopcyjnej. Obowiązuje tez podpisanie umowy i wyrażenie zgody na wizyte poadopcyjną.

 

Iza, tekst śliczny, dziękuję :). Nutka jeszcze chipa nie ma ale przed adopcją zaczipujemy:).

Czy mogę wrzucić ten tekst na olx? Bo mam wyróżnionego po Strusiu, szkoda by było go niewykorzystać :).

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Sara2011 napisał:

Iza, tekst śliczny, dziękuję :). Nutka jeszcze chipa nie ma ale przed adopcją zaczipujemy:).

Czy mogę wrzucić ten tekst na olx? Bo mam wyróżnionego po Strusiu, szkoda by było go niewykorzystać :).

tak oczywiście- wrzucaj jak najszybciej:) mam tylko nadzieje, że wszystko się zgadza tzn. stosunek do psów i dzieci, bo powarkiwała, ale to było z powodu urojenia;) teraz pewnie jest już znów normalną psinką:) Jakby co będziemy poprawiać/ prostować:)

To ja też zrobie kilka ogłoszeń na dobry początek:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kiyoshi napisał:

Iza ale Ty szybka jesteś :) .Dziękuję .

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki kwiaty

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

nie ma Kasi:( to spróbuje zaraz coś na czuja napisać;)

Przepraszam, dzidziuś się pozbierał a mnie troszkę rozłożyło ;/

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Co sądzicie o takim tekście na poczatek? czy coś więcej wiemy o suni, żeby dodać?

 

Nutka to śliczna 4 letnia sunia średniej wielkości (ok. 14 kg). Jest bardzo łagodna, miła, pojętna. W domu zachowuje się wzorowo- nie niszczy, mało szczeka, jest czyściutka. Ładnie chodzi na smyczy, jest delikatna w kontaktach z dziećmi. Z innymi pieskami dogaduje się dobrze, jednak najbardziej lubi towarzystwo człowieka, zwłaszcza gdy jest głaskana, przytulana. Kochana z niej i mądra psinka, która potrzebuje uwagi człowieka, jego ciepła i troski.

Nuteczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada tez chip.

Obecnie przebywa w hoteliku dla psów w okolicach Bielsko-Białej. Przyjechała tu z jednego z największych schronisk w Polsce z licznymi śladami po pogryzieniu.

Jeśli chcesz poznać Nuteczke i podarować jej dom- prosimy- zadzwoń. Adopcja jest darmowa, ale wcześniej chciałybyśmy spotkać się osobiście z zainteresowaną rodziną podczas tzw. wizyty przedadopcyjnej. Obowiązuje tez podpisanie umowy i wyrażenie zgody na wizyte poadopcyjną.

 

Nutka wg książeczki ma 4 lata. Wg mnie nie więcej, ma piękne białe ząbki :-)

Jeśli chodzi o dzieci to nie do końca jest tak dobrze. Przy mnie jest do dzieciaków w porządku, powącha rączkę, poliże. Gorzej jest jak Nutka leży w legowisku - dzisiaj pokazała zęby starszemu synowi - tylko przeszedł koło niej. Więc może na razie szukajmy domu bez małych dzieci . 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

Przepraszam, dzidziuś się pozbierał a mnie troszkę rozłożyło ;/

Nutka wg książeczki ma 4 lata. Wg mnie nie więcej, ma piękne białe ząbki :-)

Jeśli chodzi o dzieci to nie do końca jest tak dobrze. Przy mnie jest do dzieciaków w porządku, powącha rączkę, poliże. Gorzej jest jak Nutka leży w legowisku - dzisiaj pokazała zęby starszemu synowi - tylko przeszedł koło niej. Więc może na razie szukajmy domu bez małych dzieci . 

W takim razie jak ktoś zadzwoni Saruś to musisz sprostować, że jednak tylko do STARSZYCH dzieci...albo usunąć to zdanie z ogłoszeń o dzieciach.

 

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

To i ja już podmieniłam olx. Zrobiłam ogłoszenia na Bielsko-Biała. Nie wiem skąd jest większy odzew, czy z Bielska czy z Katowic? Może zmienić na Katowice?

https://www.olx.pl/oferta/nutka-urocza-sunia-czeka-na-domek-CID103-IDiMK5l.html

moim zdaniem dużo większy odzew jest na Katowice, ale wiadome, że nie o ilość chodzi tylko o jakość;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

W takim razie jak ktoś zadzwoni Saruś to musisz sprostować, że jednak tylko do STARSZYCH dzieci...albo usunąć to zdanie z ogłoszeń o dzieciach.

 

moim zdaniem dużo większy odzew jest na Katowice, ale wiadome, że nie o ilość chodzi tylko o jakość;)

W moim olx zmieniłam, że do starszych dzieci a jak będzie odzew z innych ogłoszeń to sprostuję :). Mam nadzieję, że jej to warczenie minie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj Nuteczka będzie miała ściagane szwy posterylkowe. Zostanie też zaczipowana.

Nuteczka zaczipowana, szwy ściągnięte. Przy okazji wetka ciachnęła długie pazurki. Okazało się, że sunia została w schronisku zaszczepiona kombajnem czyli nie trzeba jej doszczepiać przeciwko wirusówkom. Wzięłam tylko tabletki na odrobaczenie. Zapłaciłam 74 zł.

2gt6jow.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

Nuteczka zaczipowana, szwy ściągnięte. Przy okazji wetka ciachnęła długie pazurki. Okazało się, że sunia została w schronisku zaszczepiona kombajnem czyli nie trzeba jej doszczepiać przeciwko wirusówkom. Wzięłam tylko tabletki na odrobaczenie. Zapłaciłam 74 zł.

2gt6jow.jpg

Dziękuję Kasiu. Mam nadzieję że Nuteczka była grzeczna i nie szczerzyła zębów :).

Pieniążki przelałam, dodatkowo do powyższego rachunku doliczyłam koszt hotelikowania za 21 dni -razem przelałam 284 zł :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2017 o 18:35, Sara2011 napisał:

Konto Nuteczki powiększyło się o następujące wpłaty :

  • 10zł -magenka1 /27.01.2017/stała II
  • 50zł - K.G (wpłata z FB) /27.01.2017/deklaracja jednorazowa

Bardzo ślicznie, z całego serca dziękuję :)

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki kwiaty

 

8 minut temu, magenka1 napisał:

a mojej wpłaty nie ma? wpłaciłam w poniedziałek na konto po Etnie

Magenko, wpłatę od Ciebie zanotowałam 27 stycznia, we wcześniejszych postach jest odnotowana oraz w drugim i trzecim poście finansowym. Czy o tę wpłatę chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, magenka1 napisał:

a mojej wpłaty nie ma? wpłaciłam w poniedziałek na konto po Etnie

A może chodzi o wpłatę na bazarek transportowy? Bo te wpłaty zbierałam na swoje konto.

Jeśli tak, to wpłaty odnotowywane są bezpośrednio na wątku bazarkowym. Można sprawdzić :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2017 o 20:49, Sara2011 napisał:

Kasiu a są jakieś pozytywne wieści o Nuteczce?
Bo ja "pozazdroszczałam" kiyoshi takich super wieści o Ineczce i też bym chciała coś miłego usłyszeć o Nutce :).

Nutka generalnie jest bardzo fajną sunią. Coraz lepiej dogaduje się z psiakami, dzisiaj nawet zaczepiała Milusię i Azę do zabawy. Na spacerach wychodzi jej instynkt myśliwski - węszy wszędzie a jak złapie trop to muszę dobrze trzymać smycz:-) Natomiast nadal jest kłopot z dziećmi - niestety ewidentnie ich nie lubi :-(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...