Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
odin1983

Najlepsza książka o szkoleniu?

Recommended Posts

Ja mogę polecić "książkę" Zofii Mrzewińskiej - całkiem za darmo, dostępną już i teraz. :lol: Przyda się zarówno właścicielowi szczeniaka, jak i dorosłego psa.
[url]http://www.owczarek.pl/zofia/journal/default.asp[/url]
Blog, w którym krok po kroku, dzień po dniu opisuje wychowywanie i szkolenie swojej suni malinois. Doskonałe!

Generalnie tak, ale w książce jest to "skondensowane" - tylko to, co najważniejsze. Na blogu p. Zofia opisuje wszystko dość potocznym językiem, książka, wiadomo, musi być bardziej elegancka językowo. :wink:
Zresztą połowa książki to właśnie f-ty bloga. Jest jeden duuuży plus książki (ja dlatego ją kupiłam mimo przeczytania bloga) - dostajesz do niej płytkę VCD, na której możesz na własne oczy zobaczyć pracę p. Zofii z Raszką! :D

Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:

[quote name='Gosia&Luka']Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:[/quote]
A wiesz moze GDZIE je kupic? Bo ja szukalam, ale nie znalazlam :(

[quote name='asher'][quote name='Gosia&Luka']Zamiast "Z kluczem do psa", możesz kupić pozostałe książki p.Zofii - "Okiem psa", "Psim zdaniem", "Po obu końcach smyczy" - każda to wydatek rzędu kilkunastu złotych, a wiedza w nich bezcenna! :wink: :lol:[/quote]
A wiesz moze GDZIE je kupic? Bo ja szukalam, ale nie znalazlam :([/quote]

Np. [url=http://www.xlm.pl/sklep.php?a=4&id=3718]tutaj[/url]

Betty - zgadza się, moja pomyłka. :wink: Zamiast "Okiem psa" miało być "Jak rozmawiać z psem" - to jest trzecia książka Mrzewińskiej z tej taniej serii. :D
Ja kupowałam stąd:
[url]http://www.mareno.pl/rezultat.php?tytul=mrzewi%F1ska[/url]

A ja wypożyczyłam z biblioteki książkę pt.,, Mój pies świadczy o mnie" jak dla mnie jest świetna :) dużo zdjec, jezyk zrozumiały i jest nie tylko o szkoleniu.Są podstawy od porady jak dobrze wybrac szczeniaka do wieku starszego psa.dla takiego laika jak ja jest idealna :)