Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI w typie owczarka belgijskiego malinois MAJĄ DOMKI !!!


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]kurcze ja już sie zaplątałam gdzie się te skrzaty lansują :evil_lol:[/B][/FONT][/quote]
[SIZE=3]Chyba za słabo się lansują :roll:, bo za przeproszeniem, pies z kulawą nogą się nimi nie interesuje :angryy:. [/SIZE]
[SIZE=3]Korzystając z tego, że gluty śpią ze mną w gabinecie siedzę i grzebie w portalach ogłoszeniowych. [/SIZE]
[SIZE=3]Jakoś mi się nie uśmiecha wylądować z całą menażerią pod mostem. Mój mąż jest bardzo kochany i wyrozumiały, ale wszystkie moje fanaberie mają jakąś granicę.[/SIZE]
[SIZE=3]Potem bedę dawała ogłoszenia - [I][COLOR=royalblue]Kto przygarnie bezdomną z pięcioma psami, trzema kotami i dwoma królikami[/COLOR][/I] - bo zakładam że dzieci sobie zostawi :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

allegro Sisi
[url=http://allegro.pl/item575293351_szczeniak_przepiekna_jasna_sunia_sisi.html]SZCZENIAK - Przepiękna jasna sunia Sisi (575293351) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

allegro Rumcajsa
[url=http://allegro.pl/item575295537_szczeniak_sliczny_puchaty_psiak_rumcajs.html]SZCZENIAK - Śliczny puchaty psiak Rumcajs (575295537) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]•`
(*`v´*)[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]`
`•.¸.•´°*«[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]` DOBRY WIECZOR!!!
`[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]»*°[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma] .•´°.¸¸.°[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]°.`
(¸¸.•´*`•»°.¸¸.°[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]°.¸¸.°
*•.¸_¸.•*[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]*•.¸_¸.•*[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]*•.¸_¸.•*[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]ღ[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Sylfaen][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Sylfaen]Jakoś pusto u nas, tylko Kamila zajrzała :-(.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Arial][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']podniosę .......................[/quote]

[B]1236 [/B]


ღ•`
(*`v´*)♥`
`•.¸.•´°*«ღ` Buziaczki`♥»*°ღ
.•´°.¸¸.°ღ♥ღ°.`Miłej Niedzieli
(¸¸.•´*`•»°.¸¸.°ღ♥ღ°.¸¸.°życzą Maluchy i ja.
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Spoko. Widocznie to nie te osoby. Będą następne.[/quote]
Narazie jeszcze jestem spokojna, zacznę się denerwowac za jakiś tydzień... niecierpliwa jestem...

[quote name='GameBoy']Poświata wysłałam maile z prośba o próbki z Twoim adresem jeżeli nic nie dojdzie za jakiś tydzien mozna wyslac jeszcze raz, daj znac [/quote] Dzięki, kochana jesteś, dam znać.

[quote name='jayo']Wystawiamy szczyle dalej - na pewno cos sie dla nich znajdzie - dobre domy !! [/quote]Mam nadzieję że wiesz co mówisz :evil_lol:.


pogoda za oknem okropna, szaro, mokro bleeee - a moje Maluszki ładnie mówią dzień dobry i

[SIZE=3][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]___$$$___$$$____(* " " *) [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]__$$$$$_$$$$$_(")(='[/COLOR][/FONT][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]'= ) [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]__$$$$$$$$$$$__/´,, `´,,(,,) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]____$$$$$$$____)........( [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]______$$$_____(,,,,)^(,,,,) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]_______$[/COLOR][/FONT][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][B]miłego[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]_$$$___$$$____(* " " *) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]$$$$$_$$$$$_(")(='[/COLOR][/FONT][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]'= ) [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]$$$$$$$$$$$__/´,, `´,,(,,) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]__$$$$$$$____)........( [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]____$$$_____(,,,,)^(,,,,) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b]_____$[/COLOR][/FONT][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][B]Dnia Życzą[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥ 1344[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Znajdziemy domki :p[/quote]

Mam nadzieję, bo dziś miałam trochę nieprzyjemną rozmowę z mężem :oops:. Nie ma go co prawda na miejscu, ale śledzi losy maluchów i wątki na dogomanii i szczerze mówiąc zaczyna mieć obawy :roll:.
Ja póki co jestem dobrej myśli i energię do opieki nad wszędobylskimi maluchami jeszcze mam :evil_lol:. Jak mi zacznie poweru brakować dam znać :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Mam nadzieję, bo dziś miałam trochę nieprzyjemną rozmowę z mężem :oops:. Nie ma go co prawda na miejscu, ale śledzi losy maluchów i wątki na dogomanii i szczerze mówiąc zaczyna mieć obawy :roll:.
Ja póki co jestem dobrej myśli i energię do opieki nad wszędobylskimi maluchami jeszcze mam :evil_lol:. Jak mi zacznie poweru brakować dam znać :mdleje:[/quote]

Jeszcze nikomu szczeniaki na stanie nie zostaly - bez obaw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Wstaliśmy, zjedliśmy śniadanko, już dwa razy byliśmy w ogródku na siu... i ku.... i grzecznie mówimy[/SIZE][/FONT]

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=1]________$$$$______________________ [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_______$$$$_______________________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_____$$$__$$$________$$$__________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____$$$_____$$_____$$$$_$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____$$_$$____$$_$$$____$$_$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]______$$______$_$$$$__$$_$$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]________$$______________$_$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__________$$__________$$_$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_____$$$___$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]____________$$__$$$_____$$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$_$_$$$$$$____$$$$______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$$$$_$$$_$$___$$$$$_____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_______$$___$$$$_____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________$$_$$______$___$$$___$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__________$$__$$$$_____$_______$__ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_________$$__$$$$_$$____$$______$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_____$$_$$__$$$__$$______$$_____$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_$$_$$_____$$$$__$$_________$___$_ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]$$$$__$$$_$$$__$$$$$_______$$__$__ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]__$$$$_$$$$___$$$$$ $$$$$_$$$$$___ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]_______$$_$$_$$$$$ $$$_$$$$$$$____ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]________$$$$$_$$$$ $$$$$$$$$_______ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3b3b3b]___________________$$_$_$$________ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][SIZE=1]____________________$$$$$_________[/SIZE] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b]*'¯*•.DZIEŃ DOBRY :cool3:.[/COLOR][/SIZE][/FONT]



[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3]Pogoda nieco do kitu, pada śnieg jest mokro, ale maluchom to zupełnie nie przeszkadza. Co mają zrobić załatwiają na dworzu, w nocy zdarza im sie tylko siku i to na rozłożony podkład :multi:. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3]Mały zauważyłam, że zaczyna sygnalizować chęć wyjścia stając przed drzwiami tarasowymi, małą trzeba obserwować, jak zaczyna się kręcić, to hop na dworek.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3]No i stały cykl dnia - spacerek po jedzonku, po spanku i zawsze uda się trafić - genialne maluszki - szybciutko załapały :razz:.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3b3b3b][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...