Jump to content
Dogomania

Aza ma juz super domek!


mariee

Recommended Posts

Aza miała właściciela, chociaż trudno mówić, że miała dom. Jej pan został eksmitowany z mieszkania, potem był bezdomny, w końcu zamieszkał gdzieś, gdzie dla suczki nie było miejsca. Od stycznia błąkała się po miejscowości ,3 marca 2009r. została złapana przez pracownika urzędu gminy, który przekazał ją pod chwilową opiekę mieszkance tej gminy.
Ponieważ Aza nie mogła pozostać u tymczasowej opiekunki, Fundacja SOS bokserom wzięła ją pod swoją opiekę 4 marca 2009r.

Sunia podczas pierwszego kontaktu była bardzo nieufna i wystraszona. Do kliniki wchodziła szorując brzuchem podłodze, pokonanie schodów było dla niej traumatycznym przeżyciem. Po chwili przebywania z człowiekiem, jak nabrała trochę zaufania, bardzo się przytulała - widać, że potrzebuje kontaktu. W samochodzie była bardzo grzeczna, nie kręciła się, leżała spokojnie.

Aza już została odpchlona i odrobaczona. Z pewnością czekają ją badania i leczenie. Istnieje podejrzenie, że suczka jest tuż po porodzie lub w ciąży, ponieważ ma obfity krwawy wypływ z pochwy.
Prócz tego Aza jest wychudzona i przeziębiona - ma wypływ z nosa.

Aza ma 3-4 lata, jest sredniej wielkosci,potrzebuje domu, czy ktos ja pokocha?

[SIZE="1"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Jezeli ktos chcialby wesprzeć Diagnostykę i leczenie Azy można wpłacac bezpośrednio środki na konto kliniki
Ursynowska Klinika Weterynaryjna
ul. Pawła Edmunda Strzeleckiego 10e
02-776 Warszawa
nr rachunku: 79 1140 2017 0000 4502 0637 2660
z dopiskiem: bokserka Aza[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
koniecznie jest potwierdzenie wpłaty na maila: [email][email protected][/email] lub sms-em na nr 0608 394 775, lub 0604 462 624

[IMG]http://images36.fotosik.pl/73/f777449414854a9fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/77/cf6943eca14e4b79med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/73/65419f0bbc147154med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ojej-ale gapa ze mnie;)
chyba to tygodniowe odcięcie od świata/i neta zrobiło swoje

świetnie, że dziewczynka już grzeje pupkę na [U]swojej[/U] poduni w [U]swoim[/U] domku

ale ja wiedziałam, że tak będzie- taka śliczna dziewuszka musiała szybciutko znaleźć domeczek:loveu::loveu::loveu:
cudowne wieści

Link to comment
Share on other sites

Aza jest w super fajnym domu pod Wwą.
Osobiście wizytowałam domek i jestem bardzo zadowolona. :p
Chciałabym, żeby trafiały nam się same takie domki.
Państwu umarła ostatnia bokserka jakiś czas temu i pani powiedziała nam, ze ona nie może żyć bez psa.
A pan od razu zakochał się w Azie. :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...