Jump to content
Dogomania

Arion - kto nadal kupuje?


Olcia

Recommended Posts

I ja się skusiłam za namową koleżanki na Ariona Premium Large Breed. Mój pies zjadł cały worek i nie jestem zadowolona. Kupy ma mega wielkie. Pierwsze 2 tygodnie miał coś na granicy biegunki. Do tej pory karmiłam go Nutrą Nuggets, ale pomyślałam, że przy okazji zmiany ze szczenięcej na dorosłą przejdę na coś tańszego i chyba to był błąd.
Spróbuję jeszcze jeden worek, ale chyba wrócimy do naszej Nutry.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja chyba kupię na próbę Ariona, tylko który będzie lepszy dla 10 letniej suni, średniej wielkości z lekką nadwagą? Którą byście polecili:[B][SIZE=2] Arion Adult Light Premium 15kg [/SIZE][/B][SIZE=1]czy [/SIZE][B][SIZE=2]Arion Senior 15kg?[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Metheora']Co sądzicie o Arion z łososiem? Karmiłam nią psy przez jakiś czas (ale nie strasznie długo) i były w idealnej kondycji, piękna sierść, dobre kupki-bez rewolucji... potem zmieniłam na Acanę- jednak moim psom nie bardzo smakowała...musiałam mieszać np z jajkiem czy serem białym żeby jadły...potem eukanuba- niestety jeden z dwu psów nabawił się strasznej alergii stracił duzo włosa...jest w trakcie leczenia wet. zalecił nam powrót do Ariona z rybą. Kto ma więcej doświadczenia z tą karmą? Może ktoś ma psa z alergią na tej karmie?[/QUOTE]

My właśnie kończymy Ariona z łososiem ,przyzwoita karma w rozsądnej cenie . Sierść bardzo ładna ,skóra na brzuchu nie łuszczy się i nie jest pokryta pęcherzykami jak było wcześniej ,kupki prawidłowe .Dla psa to alternatywa karmy z jagnięciną na która jest uczulony i to nie tylko marki Arion .
Drugi pies je Arion Light i też jestem zadowolona ,nie przybiera na wadze .
Teraz spróbujemy Josere ,gdyby się nie sprawdziła wracamy do ariona z łososiem .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wciąż w poszukiwaniu dobrej karmy podbijam.
karmi/karmił ktoś psa Adult Maintenance Large Breed? Mój zwierz w ogóle nie tyka warzyw i jeśli nie uratuje nas puszka animondy zmieszana z papką warzywną, którą dziś jej zaserwuję, będzie musiała przejść na suche, co mi się wcale nie uśmiecha, ale jak mus...
oczywiście wiem, że każdy pies inaczej na daną karmę reaguje, ale chcę wiedzieć, czy skład jest dobry, a i opinie się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Witam serdecznie,
Zastanawiam się nad tą karmą (wersja Puppy Large Breed) ale zastanowia mnie dlaczego skład karmy jest inny na stronie klubu hodowców a inny w sklepach interenetowych...dla przykładu: strona klubu podaje:[FONT=Tahoma][SIZE=2]zboża (ryż, kukurydza, pszenica), mięso i produkty zwierzęce ([B]zawartość drobiu 20 %[/B]), natomiast sklep krakvet i inne: Zboża (kukurydza, ryż), mięso i produkty mięsne ([B]30% kurczaka, hydrolizat białka z kurczaka[/B])... Ponadto zboża jako główny składnik karmy chyba nie sa najlepsze? Czy ktoś wie jaka jest zawartość glukozaminy i chondroityny? Czy ten skład naprawdę można uznać za dobry dla psów ras dużych?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

My właśnie przeszliśmy z Josery na Arion Lamb & Rice. Nasz pies nie każdą karmę toleruje, ale po jednym worku Ariona jest dobrze, a nawet lepiej niż na Joserze - kupy dużo mniejsze i robi jedną podczas spaceru, a nie kilka i nie śmierdzą, skończyło się puszczanie bączków. Jesteśmy przy drugim worku, zobaczymy co będzie dalej. Póki co - na plus :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...