Jump to content
Dogomania

Arion - kto nadal kupuje?


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja wiem ze jestem jełop ale nie moge za chiny znalezc tego tematu a propo Ariona "I znowu coś o suchej karmie!" chociaz wpisywalam w szukaj moze byc ktos tak mily i podac linka ,przeprasxzam za klopot ale ostatnio nic mi nie wychodzi :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Przyznam się szczerze, że przestałam kupować.

Mam pewne podejrzenia (nieudowodnione), że ta karma mogła być przyczyną śluzu w kreskowych kupkach. Poza tym, kiedy zdarzały się dni, ze Kreska jadła tylko karmę- kupy były wielkie... Teraz je tylko gotowane i jest wszystko super, ale chcę wrócić do suchych śniadań, zastanawiam się pomiędzy Boschem a Acaną.

Co do składników arona, to mam na ulotce. Ale nie ma na niej procentów białka, tłuszczów itd, tylko składniki.

Link to comment
Share on other sites

troszke mnie zmartwilas:(

Po przeczytaniu posta w ponizszym temacie o acanie po prostu zaczynam sie bac...nie wiem czy mam juz panikowac, czy nie, ale stwierdzilam, ze zaczne szukac inne karmy na podobnym poziomie i w takiej samej cenie - arion wydawal mi sie, ze spelnia te wymagania...

Coztego, Kresce moze pomogl metronidazol? a nie odstawienie karmy? chociaz ciezko stwierdzic...

kolezanka dawala (nie wiem jak teraz) ariona mlodemu dogowi, ktory rozwijal sie bardzo dobrze...jednak chciala karme zmienic, moze sie dogowi znudzila, a moze jest inny powod? nie wiem...dlatego pytam tu

Link to comment
Share on other sites

Agnes, ja myślę, że niepotrzebnie się obawiasz. Każdy pies reaguje inaczej, każdemu inna karma służy. Jeśli masz jakieś obawy, ale związane z Twoim psem a nie cudzym, to zawsze możesz karmę zmienić. Ale myślę, że nie należy jej zmieniać dlatego, że innemu psu nie służy.

Ja straciłam nieco zaufanie do ariona, ale tak jak pisałam, nie udowodniłam, że arion czemukolwiek zawinił. Po prostu wolę nie sprawdzać, czy to on był przyczyną tego nieszczęsnego śluzu....

Co do acany, znam posokowca, który wcina acanę od małego, jest trochę starszy od Kreski i służy mu ta karma rewelacyjnie. Podobnie z boschem- znam psy, które jedzą i świetnie wyglądają. Dlatego zastanawiam się nad którąś z tych karm. A ceny są zbliżone do ariona...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sobie chwale ariona moje psy na niej sa od malego tzn 2 letnia suka CTR i teraz 5 miesieczny szkrab takze ctr , mlody jest na karmie dla szczeniakow duzych ras, a greta na hmm:) nie pamietam fioletowy worek:)

akurat ta karma mi bardzo podpasowala, poniewaz greta byla strasznym niejadkiem a teraz wcina az uszy jej sie trzesa.

czasami na przemian jedza odpowiednia nutre czyli raz worek tej raz tej starszej robie podmianke co ok.3 worki

Ola greta nadir

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Mój pies był karmiony kiedyś pedigree :roll: (nie wiedziałam, że to syf). Później przeszłam na gotowane. Później na royala, ale stwierdziałam, że karma jest po prostu przereklamowana i nie warta swojej ceny. Potem znowu było gotowane. Teraz zamówiłam na allegro 1,5kg ariona na spróbowanie. Zobaczymy czy mu posmakuje ;).
A temat dość stary... karmi ktoś jeszcze arionem?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...

Od kilku miesięcy kupuję ARION LIGHT
smakować- smakuje tłuszczu mniej, lecz dostarcza codzienną prawidłową dawkę energii, ( pies jest sportowcem-grubaskiem ):lol:
Jestem zadowolona kupuję w [URL="http://www.krakvet.pl"]KrakVecie[/URL] za 225zł - 30kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...