Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Byłam w poniedziałek w Bielsku i uświadomiłam sobie, że to jest rzut beretem do Kory!  No to zrobiliśmy z mężem najazd! Kora mnie ogromnie zdziwiła! Tuliła się i sama przychodziła po głaski! (takiego zaszczytu w schronisku nie doznałam nigdy!) no i wygląda cudnie! Codzienne spacery plus olbrzymi teren do swobodnego eksplorowania, zrobiły swoje! Kora jest zgrabną psinką!!!  Jest naprawdę urocza!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest Lakus. U Kasi mieszkają tymczasowo dwa szczeniory i Lakus jest normalnym szczeniakiem - rozrabiakiem, a na filmie Kory można jeszcze wypatrzyć innego, popielatego z ... Czarnobyla. Ten jest bardzo wycofany. Nie  zaczepia. Miał ochotę się pogłaskać, lale nie miał odwagi i tylko lizał łapki. Oba szczeniory fajne!

Lakus ma wątek

Natomiast nie ma wątku Figa i tutaj wkleję jej filmik, bo może się przydać Fundacji do ogłoeszń

 

Link to comment
Share on other sites

A Kora dziś była u pani weterynarz i jak to Kasia pięknie określiła - wygląda teraz (Kasia, nie Kora) jakby stoczyła walkę z tygrysem... Samo zakładanie kagańca trwało 20 minut, a kłopoty zaczęły się później. No ale udało się pobrać krew i przeczyścić gruczołu okołoodbytowe. Okazało się że wdarło się tam zapalenie, więc Kora dostała antybiotyk, a szczepienie trzeba na razie odłożyć.

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale wojowniczka!

Kora walczyła jak tygrysica :-) ale przy pobieraniu krwi stała bardzo przyzwoicie ;-)

Mamy już wyniki krwi - wszystko z naszą starszą panią jest w porządku. Z gruczołami też lepiej - już zdecydowanie mniej jest nimi zainteresowana.

mbjr12.jpg

29pok7d.jpg

wkssoy.jpg

6ghpu0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 16.06.2016 o 23:53, Bjuta napisał:

A to fajnie! A jak przywitała Fifi? Poznała ją?

Kora generalnie jest bardzo towarzyska i bardzo pozytywnie nastawiona do psów także na pewno jej FIFI nie przeszkadza:-)

Wczoraj byłyśmy z Korą na kontroli i dostała jeszcze steryd w zastrzyku ( już prawie nie interesuje się okolicami ogona ale jeszcze troszkę ma tam zaczerwienioną skórę). Za 2 dni mam ją odrobaczyć i tydzień później szczepienie. Zapłaciłam 24 zł.

2ed5pc5.jpg

Dzisiejsza Kora na tarasie :-)

2wgeir6.jpg

5bwf94.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Się umościła jak Królewna na ziarnku grochu! :)  Kochani, posłałam do Kasi czynsz i za weta, ale rozliczenia dopiero w poniedziałek zrobię, dobrze? Chce się przerzucić w moje góry w niedzielę, więc nie wychodzę z pracy, żeby mi się to udało...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przepraszam, za długą nieobecność (mieliśmy troszkę zawirować rodzinnych).

U Koruni wszystko w porządku. Odważyłam się w końcu puścić Korę na "wolność" bez smyczy. Faktycznie przy pierwszej sposobności znika z oczu ale zanim ja wrócę do domu to sunia jest już na ogrodzie albo czeka grzecznie pod bramką :-)

iqboyd.jpg

25gdji8.jpg

wk08oy.jpg

2jdi2ad.jpg

105xzth.jpg

33v2ibl.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...