Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

Mówi się, że psy wyczuwają czy człowiek jest dobry czy zły ;) Mój poprzedni pies zawsze przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi warknął na mojego byłego jak się pierwszy raz spotkaliśmy :P A na Mateusza (mojego obecnego chłopa) nie :P

Przez to, że kiedyś miałam tylko 12-godzinne zmiany w pracy i bywałam w pracy maksymalnie 2 dni pod rząd to teraz jak mam zmiany od 6 do 12 godzin i trafiło mi się teraz 5 dni pod rząd to jakoś tak mi dziwnie :D Ale już jeden za mną :D Nie chciałabym wrócić do takiego trybu pracy - 5 dni do pracy i wolne weekendy :P

Link to comment
Share on other sites

Paulina ja teraz też bym już tak nie chciała :P początkowo bałam się tych 12godz i dodatkowo te weekendy (w które tak bardzo nie chciałam pracowac) ale teraz po miesiącu takiej pracy jestem bardzo zadowolona :D nie muszę bardzo wcześnie zrywać się z łóżka. Praca mega spokojna (No nie raz zdarzy się "kulturalny inaczej" klient) same plusy :P 

Link to comment
Share on other sites

No wiadomo, klienci są różni :P Ty na stoisku z torebkami to pewnie masz różne "paniusie" :D ?

Ja w poprzedniej pracy miałam klienta, który chciał kupić buty. Akurat mieliśmy rabat na nieprzecenione i mówię mu, że na te buty dostanie jeszcze rabat, na to on "A ten rabat to za ładną twarz?" :D Odpowiedziałam "Nie, ja i ładnym i brzydkim daję rabaty" :D

A tutaj z takich ciekawszych przypadków to przychodzę sobie do pracy na popołudnie, akurat dwóch kolegów było od rana w pracy, stoją oboje przy kasie, już skasowali klientowi zakupy, ja podchodzę, a klient "O! Pani jest takich gabarytów jak moja żona! Może pani to przymierzyć?" :D Mówił, że szukał jakiejś pani co tu pracuje, ale nie znalazł biedny :D Zresztą u mnie w pracy jest właśnie więcej chłopaków (czterech), a dziewczyny tylko dwie :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ania :) napisał:

No ja torebki i portfele :P takie paniusie o dziwo rzadko się zdarzają a jak się zdarzają to są całkiem spoko :P a to Ty w jakim sklepie pracujesz ze tam faceci sprzedają :P 

hehe już myślisz się przenieść :P??? masz ładnego ochroniarza o ile pamiętam :P

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, majoka napisał:

hehe już myślisz się przenieść :P??? masz ładnego ochroniarza o ile pamiętam :P

Nie nie ja mam tutaj bardzo dobrze :D nie chce nic zmieniać. Szefa też mam bardzo przystojnego :P tylko jego bardzo rzadko widuje.. a ochroniarza tego ładnego tez nie widziałam ostatnio :( xd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 1.03.2016o20:22, magdabroy napisał:

Nie ma takiego słowa "dopaduje" jezyk.gif

 

O 1.03.2016o20:22, magdabroy napisał:

Nie ma takiego słowa "dopaduje" jezyk.gif

a ja lubię tworzyć neologizmy i co mi zrobisz (mam ich duży zapas). Nawet gdybym była głupia, to nie jestem na tyle ślepa, by nie widzieć słowa na czerwono podkreślonego (pamięć już nie ta, ale jeszcze widzę!)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...