Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Bierz rozwód z Sebkeim i zgarniaj go :D

Własnie taki mam plan :D jutro leci powtórka ale nie pamietam o której , na polsacie , musze oglądać :D

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Boże Aga co Ty oglądasz :P raz widziałam przez 5min i to jest straszny program xd

Sebek zawsze mówi " ja pierd...ole znowu to oglądasz , ten ktoś kto wymyślił ten program powinien iść siedzieć " hahahahaha 

Przed chwilą, angineuuka napisał:

Chłopaki do wzięcia, nie kawalerzy xD

Z tego właśnie Bandziorek nazywa się tak jak się nazywa xd

aaaa no fakt :P chłopaki :P

Rozwalił mnie odcinek jak bandziorek mówi " umówiłem sie z taka dziewczyną , chyba czas kupić szczoteczkę do zębów " hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, łamAga napisał:

Ja tam lubie kawalerów do wzięcia :D 

Jak śmiesz tytuł przekręcać ! To Chłopaki do wzięcia!  I najgenialniejszy jest Pan Stasio! Choć pan Franek i jego angielski to też poezja. 

A tak na poważnie jak ja to kiedyś widziałam to stwierdziłam, że na to nie da się patrzeć,  ale jak innym razem za to się wzięłam z kumpelą po kilku głębszych to tak się wciągnęłyśmy, że teraz jest to regularny punkt naszych spotkań

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

I to jest chyba klucz do oglądania tego :D

Ale to tylko pierwszy raz! Potem już na trzeźwo. A kluczem do ego jest odpowiednie towarzystwo, z którym można na bieżąco wszystko komentować. Sama nie jestem w stanie na to patrzeć, ale z 2 kumpelami to już prawie, że sikamy ze śmiechu, albo zastanawiamy się skąd takie głąby się biorą! Za to raz próbowałyśmy obejrzeć odcinek "Panny na wydaniu" i tego nie dałyśmy rady

Link to comment
Share on other sites

Ja quwa miałam dzisiaj oglądac powtórkę i co ? musiałam z Sebkiem jechać po bejce , musi pomalować deski wzmacniające do szafki pod akwarium a nie chce żebym mu później marudziła że nie taki kolor :/ uwielbiam takie sklepy :/ już bym wolała zostać w domu i się a bandziorka ponapalać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...