Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

20 minut temu, łamAga napisał:

ja ostatnio dostałam z ogona kanara , nieźle przyciągnęło :P musze sie szykowac na dużą ilość siniaków :P 

Można wystawiać kopiowane , pod warunkiem że nabędziesz psa z kraju gdzie kopiowanie jest dozwolone ( np . Hiszpania , Rosja , Wyspy Kanaryjskie ) , My własnie staramy się w te kraje uderzać , ale pewnie skonczymy z suczką z Polski z ucholami .... 

teraz podobno weszło takie coś, tylko ze ukrywane to niby jest, ze zeby zrobić hodowlanke to trzeba miec jedną ocene z wystawy w PL. No i też niby ma wejść calkowity zakaz wystawiana ciętych.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, angineuuka napisał:

teraz podobno weszło takie coś, tylko ze ukrywane to niby jest, ze zeby zrobić hodowlanke to trzeba miec jedną ocene z wystawy w PL. No i też niby ma wejść calkowity zakaz wystawiana ciętych.. 

też o tym słyszałam ale ja My kupimy z cietymi zanim wprowadzą ten przepis to będą mogli nas pocałować w cztery litery ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, mar....ka napisał:

nie chcesz bym Cię odwiedziła :(, w portki bym narobiła (może po to ten mop, by po mnie posprzątać hehe)

ejjj no przecież te psy są łagodne jak aniołki , poważnie , byłam świadiem w hodowli , zalizały by Nas ;)

21 godzin temu, Ania :) napisał:

Kopiowanym można zrobić hodowlanke poprzez komisje w związku - bez wystaw (urodzonym w polsce), tak jest teraz, ale znając zkwp pewnie i to zniosa :p  

Ale My lubimy jezdzić na wystawy własnie :P 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Nie. Znam przypadek doga. Urodzony u nas, skopiowali mu uszka i nigdy na wystawie nie był a jest reproduktorem i już ma pierwsze dzieci :) 

Bo ja wlasnie slyszalam, ze zeby pies przeszedł przez taka komisje to niby musial zaczac hodowlanke. To kuzwa bezsensu ten zakaz xd

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, angineuuka napisał:

nie wszedzie wystawy są obowiązkiem do hodowlanki ;) Dla mnie wystawy powinny byc tylko dla chetnych. 

W sumie racja ;) ja na wystawy jeżdzę bo lubię , oczywiscie fajnie jak mój pies coś wygra ale jak nie wygra to też nie robie z tego tragedii wielkiej ;)

Link to comment
Share on other sites

wystawienia bokserów podobno nie należy do przyjemności, słyszałam od wielu osób o dużej rywalizacji i nawet naśmiewaniu się z niektórych psów (zresztą były nawet akcje na fb, że ktoś z fikcyjnym nazwiskiem jechał niektóre psy). Mam nadzieję, że w innych rasach jest lepiej....

a to trochę naszej zimy (Shadow kalectwo zapada się w śniegu), część zdjęć z komóry

aaa.jpgaaaa.jpgaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpgaaaaa.jpga.jpg

 

aa.jpg

Link to comment
Share on other sites

a.jpg  jaki kochany :D

W wiekszosci rasach tak jest niestety. :P Jamniki są fajne, bo przyuwazylam ze hejty hejtami czy cos takiego, ale jak przychodzi się zrzucic na nagrody na wystawe to jest spoko ;D W grzywaczach tez jadki, w westach to nie wiem. W nastepnej rasie tez nie wiem, bo 1) malo obecna na wystawach, 2) i tak nie chce sie wystawiac :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...