Jump to content
Dogomania

skąd masz swojego kundelka?


zaba14

Skąd masz swojego pieska??  

1419 members have voted

  1. 1. Skąd masz swojego pieska??



Recommended Posts

Ma swój wątek na dogo - ten na którym go znalazłam, tam dodałam kilka jego fotek

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wlkp-piekny-apollo-juz-w-ds-wypatrzyly-go-kochane-czlowieki-126617/[/url]

jaką galerię masz na myśli??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam obecnie 4 kundelki.
Mój wujek znalazł martwą suczkę, a przy niej kilka nieżywych szczeniąt, jak się później okazało jeden z nich jeszcze się ruszał. Szczeniak trafił do mnie i już został, obecnie pies ma 8 lat.
Drugiego kundelka dostałam od znajomej, mały czarny psotnik ma juz 3 lata.
Jest jeszcze sunia, która sie błąkała po okolicy i była kompletnie dzika. W grudniu oszczeniła się w budzie mojego psa i tak juz została. Szczeniakom znalazłam domy, ale jednego zostawiłam dla siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olina']Ma swój wątek na dogo - ten na którym go znalazłam, tam dodałam kilka jego fotek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wlkp-piekny-apollo-juz-w-ds-wypatrzyly-go-kochane-czlowieki-126617/[/URL]

jaką galerię masz na myśli??? :roll:[/quote]
Tu w podforum 'kundelki' jest dział 'galeria'. Tam możesz mu założyć galerie foto. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W mojej miejscowości są takie domki campingowe...przyjeżdżają kolonie na wakacje itp.Kiedyś ktoś wyrzucił ciężarną sunie,która za kilka dni urodziła psiaki właśnie pod tymi domkami.Poszłam tam z mamą i z naszą przemyślaną decyzją :) Mama się pytała przez drogę jakiego koloru chcę pieska...(pff...jakby to miało znaczenie) odpowiedziałam że który pierwszy wyjdzie z pod domku ten będzie nasz!:razz:I wyszła...taka mała czarna kropeczka,która zaczęła na mnie szczekać.Wzięłam go na ręce i już nie wypuściłam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mojego psa wzięłam ze wsi pod moim miastem - znajomi rodziny mieli (mają?) dwa psy łańuchowe. Suka urodziła 7 szczeniąt! A że ja rozpaczałam, że chcę psa to mama zgodziła się żebym tam pojechała i wybrała jednego. To było cudowne, gdy 7 szczeniąt mnie napadało. Oczywiście wybrałam jedynego czarnego (pozostałe były białe w czarne plamki), choć mama go odradzała mówiąc że chyba jakiś chory jest (trzymał się z dala i najmniej dokazywał). I tak sobie żyjemy z Koksem 10 lat zdrowiu i chorobie ;D chorowity nie był, ale nadal trzyma się z dala od wszystkiego ;D chyba ma autyzm ale i tak go kocham.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam :)!!
Mam na imię Dominika, swojego kundelka wzięłam z ulicy...Megi, bo tak się nazywa nasza sunia, błąkała sie po osiedlu w bardzo mroźny styczniowy wieczór...gdy wkońcu zdecydowałam, że po nią wyjde była przemarznięta, miała wtedy około 3miesięcy...na poczatku wzielismy ja "tylko na noc" bo tak naprawde planowalismy zakup psa rasowego, ale...Megi jest juz z nami prawie 2,5 roku...i nie wyobrażamy sobie żeby miało jej nie być :)

PS.a psa rasowego też mamy...:p

PZDR :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja moją kundliczkę też mam ze wsi od znajomych bo im się suka oszczeniła w marcu ubiegłego roku i też rozpaczałam, że chce pieska ale rodzice się nie zgadzali, a nuka miała być na działce ale jak ją wzieliśmy do domu, żeby ją wykąpać i odpchlić to nam się jej tak szkoda zrobiło bo taka mała na działkę o nie i została z nami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Miałam...
Przygarnęłam go, bo biedaczek wygłodniały wałęsał się pod moim płotem... Wybrał mnie, i dobrze wybrał. Ja dostałam cudowne szczęście i miłość, a ja odwzajemniłam.
Ups był kundelkiem lepszym niż całe stado rodowodowych psów... [*] Zginął wczoraj tragicznie, niech spoczywa w spokoju, ale mój ból nie chce ustąpić. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dariette.']Miałam...
Przygarnęłam go, bo biedaczek wygłodniały wałęsał się pod moim płotem... Wybrał mnie, i dobrze wybrał. Ja dostałam cudowne szczęście i miłość, a ja odwzajemniłam.
Ups był kundelkiem lepszym niż całe stado rodowodowych psów...
[*] Zginął wczoraj tragicznie, niech spoczywa w spokoju, ale mój ból nie chce ustąpić. :([/quote]
Ogromnie współczuje... :glaszcze: A ile był z Tobą?
I przepraszam za OT

Link to comment
Share on other sites

Mój kundelek- Meteor urodził sie od sąsiadów... Wzielismy pieska po stracie wilczura który miał takie zwyrodnienie stawów ze nic mu nie pomogło :-( Meteorek o ile wiem jest jedynym który pozostał ze swojego rodu... Nikt z jego rodzinki juz nie zyje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mam ze schroniska. Dostalam jako prezent na gwiazdke (tak wiekszosc uwaza ze to nie madre) Ale juz 5 czy 6 lat u mnie siedzi i napewno szybko nie odejdzie. :) Sadze ze predzej by mnie rodzice oddali niz pieska ;p Wzielam moja Pikusie jak byla szczeniakiem, teraz jednak gdybym brala psa, zdecydowalabym sie jednak na starszego. :)

Link to comment
Share on other sites

zabralam swojego Tokiego z festynu na którym schronisko w Kielcach wystawilo kilka psow do adopcji. Nikt nie podpisal ze mna zadnej umowy adopcyjnej, wreczono mi psa na sznurki i tyle ;:crazyeye: nawet nie umieli mi powiedziec ile ma lat i jak do nich trafil :angryy:, totalna żenada.
Na szczescie psiak teraz jest przefantastyczny i chyba szczesliwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia]nowy piesek jest z ulicy, małe szczenię z jakiejś wsi, pewne namnożyły się, miał mnóstwo pcheł, mało go auto nie przejechało i biegł za rowerem mojej mamy... no i trafił do nas i miewa się bardzo dobrze, łobuz z niego mały. :diabloti:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mojego wariata znalazł kumpel taty w krzakach. Szczeniaczek siedział tam i płakał. Był totalnie zapchlony, zarobaczony, z rozwaloną głową :angryy: Taka mała, ok 2 miesięczna kulka. Nie został u tego kolegi, bo jamniczka chciała go zjeść :diabloti: I dobrze, bo ja go kocham, i nikomu nie oddam :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Kazan - ze schroniska. Julka - ze stacji benzynowej (błąkała się tam, wyniszczona i schorowana).[/QUOTE]


[FONT="Georgia"]już Cię kocham. :loveu:
jesteś wielka, i reszta też, którzy biorą psy ze schroniska i przybłędy.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...