Jump to content
Dogomania

Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)


MartynaP

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MartynaP']no tak własnie-chcialabym je zaszczepic w wieku 6 tygodni i po 2 tygodniach juz do adopcji,czyli beda mialy ok 8 tygodni.
Z tym szczepieniem to bedziemy chyba wołać cioteczki o pomoc :shake:[/quote]

pierwsze i drugie odrobaczenie w wieku ok 6 tyg, potem szczepienie - trza zbierac kase..
wydaje mi sie, ze wydawac mozna dopiero ok tygodnia po pierwszym szczepieniu - a domek musi zaszczepic w wieku 12 tygodni drugi raz. Reszty nie pamietam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']pierwsze i drugie odrobaczenie w wieku ok 6 tyg, potem szczepienie - trza zbierac kase..
wydaje mi sie, ze wydawac mozna dopiero ok tygodnia po pierwszym szczepieniu - a domek musi zaszczepic w wieku 12 tygodni drugi raz. Reszty nie pamietam :oops:[/quote]

ja rozmawiałam z wetem (co prawda na gg) mowiła ze mozna je zaszczepic jak beda mialy 6 tygodni.
One beda odrobaczone teraz-11.03 czyli puchata sunia bedzie miala 5 tygodni a astowata 4 tygodnie.Pozniej jak puchata bedzie miala 7 a astowata 6 to moga byc szczepione to bedzie 25.03.
Nochyba ze poczekac jeszcze jeden tydzien.
I tak nie oddam ich wczesniej niz po kwarantannie po pierwszym szczepieniu
Wszystko sobie zapisalam i obliczalam bo bym zapomniala ktora ile ma i wogole :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona2008']Martyna jestem pewna że o niczym nie zapomnisz :p:p:p maluszki muszą być zabezpieczone zanim trafią do nowych domków :):):)
Będziesz je szczepić przeciwko wściekliźnie czy przeciwko wirusowym też??[/quote]
o ile wiem to najpierw przeciw wirusom a dużo później od wścieklizny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']o ile wiem to najpierw przeciw wirusom a dużo później od wścieklizny ;)[/quote]

o tak najpierw wirusy siooo

Dobra a tera mniej przyjemna sprawa-zaczynamy prosic cioteczki o pomoc finansowa bo przy okazji ważenia maluchow trzeba bedzie wytepic wszoły u kulkibo jest ich mnóstwo :shake:

Czy ktoraś cioteczka wspomorze dzieciaczki grosikiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']ze swjego budrzetu daje 50 zł. tyle moge :-(
Odrobacze je sama bo mam w domu zawiesine.
Szczepienie wyniesie 110 zł. plus trzeba doliczyc te wszoły.
Pojade do Formicy[/quote]


Martynka, dzieki za wsparcie maluszkow !! przede wszystkim Twoim czasem i sercem..
Ale datki potrzebne - Martyna - decyduj czy na Twoje czy lecznicy czy Stowarzyszenia, najwygodniej chyba na Twoje - to od razu oplacisz szczepienia..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']Martynka, dzieki za wsparcie maluszkow !! przede wszystkim Twoim czasem i sercem..
Ale datki potrzebne - Martyna - decyduj czy na Twoje czy lecznicy czy Stowarzyszenia, najwygodniej chyba na Twoje - to od razu oplacisz szczepienia..:oops:[/quote]

mnie to bez różnicy-w tym tygodniu maluchy musza odwiedzic weta bo trzeba je zwazyc i podac cos na wszoły jesli juz mozna bo naprawde jest ich bardzo duzo :shake:
I chyba w przyszłym bedzie szczepienie ;)

Takze prosimy o wsparcie :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']na insekty to chyba wszystko powyżej 6 tygodni :shake: a kąpać ich też chyba jeszcze nie można :hmmmm:[/quote]
dziś ja porządnie wyczesałam bo juz jej to dokucza-drapie sie i piszczy.
Wyczesałam cała garść sierści a wszoły to dosłownie się sypały.
Męczy sie biedulka bo ja to swędzi :shake:

Kto wspomorze maluchy grosikiem-pod koniec tygodnia musimy jechać do weta.
Prosimy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...