Jump to content
Dogomania

13.09.2009r. Chorzów - 49 Krajowa Wystawa Psów Rasowych


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']A ja mam potwierdzenie z Oddzialu, ze parking kosztuje 5zl:)[/QUOTE]

5-tke za godz. ??? - nigdy nie byłam w Chorzowie. Czy to jest przy samej wystawie ?? Kto sedziuje gr VII ?? , bo na str. ZK jest , że Wojciech Burski , a słyszałam , że Krystyna Opara ???

i jeszcze mam pytanko - czy można już gdzieś spr. liste wystawców ???? i kiedy spodziewać sie potwierdzenia zgłoszenia psa ??? - jeszcze nic nie dostałam ani e- mail, ani poczta ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']5-tke za godz. ??? - nigdy nie byłam w Chorzowie. Czy to jest przy samej wystawie ?? Kto sedziuje gr VII ?? , bo na str. ZK jest , że Wojciech Burski , a słyszałam , że Krystyna Opara ???

i jeszcze mam pytanko - czy można już gdzieś spr. liste wystawców ???? i kiedy spodziewać sie potwierdzenia zgłoszenia psa ??? - jeszcze nic nie dostałam ani e- mail, ani poczta ......[/QUOTE]

5 zl za caly dzien przeciez :P

VII sedziuje pan Wojtek Burski :)

Listy wystawców jeszcze nie ma, a potwierdzenia nalezy spodziewac sie tak jak na wiekszosc wystaw... W tygodniu wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']Mam informację od OSiR Skałka, że w tym roku cena za parking wynosić będzie 10zł - za cały postój[/quote]
To właściwie za darmo biorąc pod uwagę 50 zł w Poznaniu ! ...hehehehe.. parkingi i ich ceny na wystawach to najbardziej wk....ca mnie część wystawy! W Nowym Targu było za friko i też się wystawa odbyła a 30 złotych to kosztował wjazd pod sam ring swoim autem.I byli tacy co podjechali pod sam ring tylko potem mieli uszkodzone i poobijane drzwi w swoich rakietach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']To właściwie za darmo biorąc pod uwagę 50 zł w Poznaniu ! ...hehehehe.. parkingi i ich ceny na wystawach to najbardziej wk....ca mnie część wystawy! W Nowym Targu było za friko i też się wystawa odbyła a 30 złotych to kosztował wjazd pod sam ring swoim autem.I byli tacy co podjechali pod sam ring tylko potem mieli uszkodzone i poobijane drzwi w swoich rakietach.[/quote]

W Nowym Targu wjazdówka na stadionowy parking kosztowała 30 zł a jak się później okazało niektórzya wjeżdżali za friko... Jeśli chodzi o podjeżdżanie pod sam ring to coś takiego nie miało miejsca... znajoma podjechała po zakończeniu wystawy niedaleko ringu - w celu spakowania dobytku- i wtedy właśnie ktoś z organizatorów, kto zbierał namioty źle obliczył odległość i praktycznie wjechał w otwarte drzwi w jej samochodzie... Dobrze, że oprócz biernych obserwatorów znaleźli się także prawdziwi mężczyźni, którzy pomogli doprowadzić jej samochód do takiego stanu, że mogła spokojnie dojechać do domu...:roll:

przepraszam za offa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d_orka'] Dobrze, że oprócz biernych obserwatorów znaleźli się także prawdziwi mężczyźni, którzy pomogli doprowadzić jej samochód do takiego stanu, że mogła spokojnie dojechać do domu...:roll:
przepraszam za offa[/quote]
Ci "bierni obserwatorzy" po wystawie obładowani niczym wielblądy udawli sie w pocie czoła (bo grzalo jak cholera) do oddalonych swoich samochodów na parkingu i nie wjeżdazli jak paniska pod sam ring to jak myślisz wspólczuli za te rozawalone auto czy sie cieszyli ?

Link to comment
Share on other sites

Cóż, wobec tego gratuluję choć takiego powodu do radości na tej wystawie ... oberwane drzwi i kilka zdruzgotanych babek... :cool1: Nie ma co- ubaw po pachy:shake:
Co do oddalonego parkingu...-to ja czułam się oszukana bo wyłożyłam 30 zł za możliwość zaparkowania za ogrodzeniem a dookoła stadionu tuż za rzeczonym ogrodzeniem było mnóstwo wolnych miejsc.
-jeszcze raz przepraszam za offa

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz widzę plan sędziowania na którym Shih Tzu jak na lekarstwo -czyli w ogóle nie ma !!!.......... hahahahahahaa............. no chyba że ja ślepy jestem ! Ale jestem za to na spisie wystawców i to mnie cieszy. Moze ktoś sprawdzić czy jeste Shih -bo myć może moj komp tej rasy nie odnotowuje ? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Pierwszy raz widzę plan sędziowania na którym Shih Tzu jak na lekarstwo -czyli w ogóle nie ma !!!.......... hahahahahahaa............. no chyba że ja ślepy jestem ! Ale jestem za to na spisie wystawców i to mnie cieszy. Moze ktoś sprawdzić czy jeste Shih -bo myć może moj komp tej rasy nie odnotowuje ? :lol::lol::lol:[/quote]
Shih Tzu
PSY
Klasa szczeniat 1 1040 - 1040
Klasa młodzie)y 3 1041 - 1043
Klasa otwarta 1 1044 - 1044
SUKI
Klasa szczeniat 3 1045 - 1047
Klasa młodzie)y 4 1048 - 1051
Klasa posrednia 1 1052 - 1052
Klasa weteranów 1 1053 - 1053

:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Pierwszy raz widzę plan sędziowania na którym Shih Tzu jak na lekarstwo -czyli w ogóle nie ma !!!.......... hahahahahahaa............. no chyba że ja ślepy jestem ! Ale jestem za to na spisie wystawców i to mnie cieszy. Moze ktoś sprawdzić czy jeste Shih -bo myć może moj komp tej rasy nie odnotowuje ? :lol::lol::lol:[/quote]
Są shih-tzu , jako pierwsze na ringu :)
RING 12:
Sedzia - Jakub Kruczek - 89 psów
Shih Tzu
PSY
Klasa szczeniat 1 1040 - 1040
Klasa młodzie)y 3 1041 - 1043
Klasa otwarta 1 1044 - 1044
SUKI
Klasa szczeniat 3 1045 - 1047
Klasa młodzie)y 4 1048 - 1051
Klasa posrednia 1 1052 - 1052
Klasa weteranów 1 1053 - 1053

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że to pomyłka. Bardzo lubię Pana Kruczka ale wyraźnie pisze na stronie oddziału że sędziuje Pani Kondrela !!! .U Pana Kruczka mamy już zw. mlodzieży i zależało mi na innym sędziu. Może to pomyłka w tym planie ? bo na stronie oficjalnej nadal pisze Z.Kondrela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...