Jump to content
Dogomania

Halowe Zawody Agility w Białymstoku pt"Miasto Przyjaciół - Marzenie" 18-19.04.2009


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Felki Ghandi i Jazz']
Czy dobrze zrozumiałem, że kwalifikacje będą odbywały się na torkach zerówkowych?[/quote]

Witam!

Chyba źle zrozumiałeś, bo nigdzie takiej informacji nie umieszczono;).
W Regulaminie agility FCI nie ma klasy Zero.;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis'][B]Junka[/B]: ja bym na Twoim miejscu zmieniła szkołę. W końcu są rzeczy ważne i ważniejsze...;)[/quote]

żebyś wiedziała, ze tak zrobie! :cool3:Przenoszę sie na dzienne od następnego roku. Bo tak nie moze być, opuszczam najfajniejsze zawody zawsze przez to :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Witam!

Chyba źle zrozumiałeś, bo nigdzie takiej informacji nie umieszczono;).
W Regulaminie agility FCI nie ma klasy Zero.;)
pozdrawiam[/quote]

"Dla młodych uczestników kwalifikacji MŚM 2009 będą ustawione osobne tory dostosowane do kategorii wiekowej"
Ale jest za to taka informacja.
Z tego co wiem są 2 kategorie wiekowe: dzieci i młodzież, dlatego ciekawi mnie w/g jakich zasad bedą ustawiane torki? Skoro piszesz, że nie zerówki to rozumiem, że pełny zestaw przeszkód..?
Może coś więcej n/t temat...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Z tego co wiem są 2 kategorie wiekowe: dzieci i młodzież, dlatego ciekawi mnie w/g jakich zasad bedą ustawiane torki? Skoro piszesz, że nie zerówki to rozumiem, że pełny zestaw przeszkód..?
Może coś więcej n/t temat... [/QUOTE]

W opisie zawodów prosiłem o cierpliwość, czekam na wytyczne od Przewodniczącego podkomisji agility, to wszystko co na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Ta pani mi sie bardziej kojarzy bardzo z powaznym podejsciem do numerkow startowych [/quote]
Dokładnie :p. A już myślałam, że tylko ja mam takie skojarzenia :evil_lol:.

[QUOTE]Pod koniec dnia ci co biegali np z dwoma psami przyklejali numerki szarą taśmą do pakowania lub przypinali agrafkami :evil_lol:[/QUOTE]
Ja bym nawet mogła przypiąć, ale po tym, jak postanowiła zmienić tor, jak już stałam na starcie, przez co w oczekiwaniu na start zdążyłam przemoknąć doszczętnie, nie miałam nawet za bardzo co przyczepiać, bo mój numerek odpłynął :eviltong:.

Ale mimo to, chciałabym przyjechać (ta Aqua... :loveu:), ale pewnie mi się nie uda :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

A ja pod koniec po prostu zapomniałam o zmianie numerku, ale jak się miało tylko jeden, to nikt tego nie zauważył... :evil_lol: (za dwa najpierw mi się dostało ;)) Ale przyjeżdżamy! W końcu to blisko a od połowy roku możemy mieć przerwę w zawodach :p
A co do numerków, to po prostu wezmę na wszelki wypadek wystawową opaskę na rękę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do wpisów na zawody:multi: :lol:Formularz zgłoszeń jest "Czynny"- był "Nieczynny"- jeżeli z powodu np. awarii , lub zakłóceń atmosferycznych będzie "Nieczynny" to już za chwilę po remoncie będzie "Czynny".:razz:

Nadal oczekujemy na -wytyczne od przewodniczącego podkomisji agility na temat kwalifikacji MŚM 2009. Trwają ostatnie dopieszczenia regulaminu. ;)

Serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]Zasady Kwalifikacji do Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2009.[/B][/COLOR]


[url=http://www.alpi.piasta.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=32:zasady-kwalifikacji-mm-2009&catid=7:zawody&Itemid=13]Zasady Kwalifikacji MMŚ 2009[/url]

[COLOR=Navy][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja się jeszcze dopytam.. bądź jestem osobą ograniczona manualnie i nie umiem tego znaleźć.
czy startowe wynosi tyle samo co w przypadku zwykłych zawodów?
i
Co z możliwością uczestniczenia w egzaminach? w jaki sposób mam zasygnalizować tak ową moją chęć?

Pozdrawiam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...