Jump to content
Dogomania

11-12.09 W-wa krajowa


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aro']Asiaczku, a Ty kiedy wystawiasz ? Bo my jutro.
A pytam, gdyż mam ukryty interes ;)
Mamy Ci do oddania ringówkę pożyczoną w Austrii. Ale unikam prv kontaktu, bo przywiązuję wagę do pewnych rzeczy... Zresztą to widać po mojej przedpotopowej klatce dla psów ;)
I dręczy mnie kwestia, czy trzeba oddawać pożyczoną fartowną ringówkę, na której w ciągu ostatniego miesiąca wzięło się Mł. Zw. Europy Śr.-Wsch., a potem wygrało klubówkę...................... :diabloti:[/quote]
Wiesz, niby "Boh triojcu liubit", ale tez "do trzech razy sztuka"...
Ja będę jutro do ok. 12-tej. Potem lecę do domu wysikac psy i potem wracam na wystawę. Myślę, że będę tak ok. 14.00.


[quote name='kingula']No, dostalam antybiotyk wiec jutro bede :p Asiaczku bede sie krecic przy ringu jakos, znajde Cie napewno :multi:[/quote]
Czekamy na Chorowitkę!:lol:

[quote name='Frytela']Ja moze urwę się jutro ze szkoły i przybęde do w-wy :evil_lol:
Będe się kręcić przy beaglach, kto wie może coś wystawie... ;)[/quote]
Zajrzyj do basków, wystawiamy się od 10.00.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, niby "Boh triojcu liubit", ale tez "do trzech razy sztuka"...
Ja będę jutro do ok. 12-tej. Potem lecę do domu wysikac psy i potem wracam na wystawę. Myślę, że będę tak ok. 14.00.


;) Asiaczku trójca już była... Nie wiem, czy pamiętasz, ale pierwszy raz pożyczyłem tę ringówkę na wiosnę przy pierwszym austriackim Młodz. Certyfikacie... ;)
Czyli są trzy ;)
Ps.
Postaram się dotrzeć do Was na ring. My też chyba jakoś z rana. Ale spox, Champ. PL i tak już rozpoczęty, więc tę wystawę traktujemy na luzie. Szczerze, to zgłosiliśmy dlatego żeby syn się uczył na ringu, a zapomnieliśmy, że to piątek i po wakacjach... I syn się będzie uczył, ale w szkole :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']
;) Asiaczku trójca już była... Nie wiem, czy pamiętasz, ale pierwszy raz pożyczyłem tę ringówkę na wiosnę przy pierwszym austriackim Młodz. Certyfikacie... ;)
Czyli są trzy ;)
Ps.
Postaram się dotrzeć do Was na ring. My też chyba jakoś z rana. Ale spox, Champ. PL i tak już rozpoczęty, więc tę wystawę traktujemy na luzie. Szczerze, to zgłosiliśmy dlatego żeby syn się uczył na ringu, a zapomnieliśmy, że to piątek i po wakacjach... I syn się będzie uczył, ale w szkole :diabloti:[/quote]
Hahaha, Tatuś zapomniał, że syn do szkoły idzie...:evil_lol:

[quote name='Cezus80']A może orientujecie ktoś czy będą rozstawione namioty ZKWP tak jak na międzynarodówce??? Czy trzeba brać swój:roll:[/quote]
Są namioty, ale trzeba byc z rana, bo potem to już miejsca pod nimi nie ma...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czyżbym była pierwsza, która dotarła do domu i "się chwali"...?

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAC

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, [B][COLOR=Purple]BOB, BIS JUNIOR 2, BOG3, zakończony Młodzieżowy Championat Polski!!!!![/COLOR][/B]
(Oj, ale dużo się zebrało osiągnięć na młoda suczkę...:evil_lol::loveu:)..

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My takze juz w domu :evil_lol:
Flaire, widzialam Twojego erdelka na ringu przygotowawczym, bardzo wpadl mi w oko, jest super fotogeniczny w zwiazku z czym mam mase jego zdjec ;)

Asiaczku a T6 jestes moze jutro? Bo wzielam ten katalog od Twojej kolezanki i nawet sie z nia nie umowilam na oddanie, nie wiem gdzie jej jutro szukac? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']My takze juz w domu :evil_lol:
Flaire, widzialam Twojego erdelka na ringu przygotowawczym, bardzo wpadl mi w oko, jest super fotogeniczny w zwiazku z czym mam mase jego zdjec ;)

Asiaczku a T6 jestes moze jutro? Bo wzielam ten katalog od Twojej kolezanki i nawet sie z nia nie umowilam na oddanie, nie wiem gdzie jej jutro szukac? :oops:[/quote]
Nie, mnie jutro nie ma. Ale Ola jest na naszej Klubowej w Łodzi. To może za tydzień oddasz jej katalog?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie, mnie jutro nie ma. Ale Ola jest na naszej Klubowej w Łodzi. To może za tydzień oddasz jej katalog?

Pzdr.[/quote]

Nie jestem pewna, czy bede za tydzien ale napewno beda nasi znajomi od AA (Justynka i Krzys) ew. moge im przekazac katalog aby oddali. Tylko czy Ola nie bedzie miala nic przeciwko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Marta zalezy jakim pociagiem jedziesz, jak takim elektrycznym to masz stacje Raclawicka i tu wysiadasz, dalej podazasz piechota :p
Jesli pospiechem jakims to chyba najlepiej na W-wa Zachodnia i stamtad autobusem 186 (i chyba jeszcze jakis jedzie).[/quote]

pospiechem raczej bede jechac.

A ja wyglada sprawa z psem w autobusie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czyżbym była pierwsza, która dotarła do domu i "się chwali"...?

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAC

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, [B][COLOR=Purple]BOB, BIS JUNIOR 2, BOG3, zakończony Młodzieżowy Championat Polski!!!!![/COLOR][/B]
(Oj, ale dużo się zebrało osiągnięć na młoda suczkę...:evil_lol::loveu:)..

Pzdr.[/quote]

gratulacje raz jeszcze :multi::multi::multi:

[quote name='Flaire'] Guinness dzisiaj wygrał grupę. :)[/quote]

gratulacje :multi::multi::multi::multi:


to i ja sie pochwale- moze nie az tak, ale co tam :)

Bimek [B]lok 1/4, CWC[/B] :lol:

[URL=http://img143.imageshack.us/i/44194634.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7522/44194634.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...