Jump to content
Dogomania

psie przedszkole w Łodzi


monique

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

I tu się mylisz :D Nauczy cię bardziej rozumieć psa i reagować w odpowiedni sposób na jego zachowanie. Może będzie ci trudno w to uwierzyć, ale zwykłe pogłaskanie może być przez psa różnie odbierane. Zależy w która część ciała go głaszczesz. Być może niektórzy uważają mnie za wariatkę, ale ja zabraniam głaskać mojego psa po głowie. Pies odbiera to jako przejaw dominacji a w jakim celu ma go dominować obca osoba??

Link to comment
Share on other sites

Zasadniczo nie mozna tego określić. Zaleca się rozpoczęcie szkolenia od przedszkola żeby się psiak zsocjalizował z innymi psami - nawet dorosły. Julita, twój pies jest na tyle mały (gabarytowo), że spokojnie możesz przywędrować na przedszkole.

Link to comment
Share on other sites

to dobrze :-)
przynajmniej bedzie mial towarzystwo swoich rozmiarow, bo na psie towarzyszacym maszerowalismy miezy wilczurami, kaukazami, dobermanami itp
oprocz nas byla z maluchow tylko narzeczona Tofiego (west) wiec nawet nie mial z kim sie pobawic po zajeiach

Link to comment
Share on other sites

a jak wyglądają tego typu kursy i szkolenia? bo ja też wciąż się zastanawiam, tylko nie bardzo potrafię to sobie wyobrazić :)) poza tym musiałabym znaleźć coś bliżej, bo niestety nie mam czasu, żeby z bublem jeździć przez całe miasto na widzew...

Link to comment
Share on other sites

moj piesek ma 9 miesiecy, a na szkoleniu bylimy gdy mial skonczyl 5 miesiecy.
juz wtedy widac bylo ozkaki diabelskiego zachowania terierka a na tyle mlody byl ze szybko lapal o co chodzi.
ale chetnie bym z nim pozla jeszcze bo bardzo lubil towarzystwo innych pieskow i zabawy na przeszkodach.
pieski mozna na podworku spotkac, gorzej z przeszkodami :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...