Jump to content
Dogomania

Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!


kmonika

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan po Sonię nie przyjechał:placz: W prawdzie dzwonił do mnie dzisiaj w południe i mówił, że go do pracy wezwali i nie wie jak tam z czasem.Miał jeszcze dzwonić-bo prosiłam go, że jak bedzie jechał do schroniska to żeby mi dał znać to tez tam podjadę. Ale nie zadzwonił już. Ja byłam u niej, ale w sumie nie wiem sama czy dobrze robię że tam jeżdzę.Polatała i pojadła, ale bardzo piszczała biedna jak ją tam zostawiałam-aż się serce kraja. Myślała, że ja zabiorę. Nie moge już....Myślę, że trzeba jej dalej PILNIE szukać domu, bo ten chyba nie wypali.
BARDZO , BARDZO PROSZĘ WAS NADAL O SZUKANIE DLA NIEJ DOMKU.

Link to comment
Share on other sites

Pojade czy nie?

[IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/h/honden/AA2Dherdershond.gif[/IMG]


[SIZE=4]Odpowiedz brzmi : tak, pojedziesz jak dostaniesz pozwolenstwo :lol:[/SIZE]

Wiadomosci sa nastepujace:

Sonia moze przyjechac w przyszly weekend do Holandii do domu tymczasowego skad zostanie wyadoptowana na stale w jedynie dobre rece.

Jesli seila pragnie dla niej dobrego zycia - to jest to wlasnie to :lol:

W przyszla sobote jestem w Opolu :multi: Jesli zgadzacie sie na wyjazd Soni - proponuje wyciagac ja na wczoraj ze schroniska i przetrzymac gdzies przez tydzien. Schron to nie miejsce dla niej.

Ewentualnie usmiechnijcie sie do maksiorek;)- moze zalatwi w Opolu hotelik, dobry hotelik i niedrogi. Co do sterylki - mozemy to zalatwic juz tu w Holandii w kilka dni po jej przyjezdzie.

No to teraz czekam na oklaski albo na :mad::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seila']Super wiadomości. Tylko nie bardzo mam ja przetrzymać.Myśle cały czas , ale wszyscy z kręgu moich znajomych posiadają juz jakies zwierzaki i przetrzymanie Soni na tydzień to wielki przoblem!! :placz: Może faktycznie jakis hotel nie drogi-tylko jakie są ceny w takim hoteliku. Nie wiem czy mnie stać? A co ze szczepieniami i papierami? Bo przecież zabierając psa za granicę musi mieć jakieś szczepienia chyba? Ona nie ma książeczki,bo jej jeszcze nie wyrobiłam. chciałam zeby sie zaaklimatyzowała i nie wiedziałam, że wynikną u mnie takie problemy, że będę ja musiała gdzieś oddawać. Proszę o jakąś podpowiedż. Gdzie szukać takiego hotelu.Bardzo proszę.[/quote]

seila, naprawde nie dasz rady jej przetrzymac przez tydzien?

Jesli nie trzeba prosic maksiorek o pomoc z hotelikiem. Oplata za dzien okolo 10 zl, paszport -50 zl, szczepienia na wirusowki - ok 60 i chip ok 40-50.

Troche wydatkow jest, ale chyba sie oplaca. Ktos tutaj oferowal oplacenie sterylki wiec moze zamiast tego oplaci te formalnosci :lol:

Sunie trzeba wyciagac na juz, nawet jutro rano, po co jej ten stres?

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomości. Tylko nie bardzo mam ja przetrzymać.Myśle cały czas , ale wszyscy z kręgu moich znajomych posiadają juz jakies zwierzaki i przetrzymanie Soni na tydzień to wielki przoblem!! :placz: Może faktycznie jakis hotel nie drogi-tylko jakie są ceny w takim hoteliku. Nie wiem czy mnie stać? A co ze szczepieniami i papierami? Bo przecież zabierając psa za granicę musi mieć jakieś szczepienia chyba? Ona nie ma książeczki,bo jej jeszcze nie wyrobiłam. chciałam zeby sie zaaklimatyzowała i nie wiedziałam, że wynikną u mnie takie problemy, że będę ja musiała gdzieś oddawać. Proszę o jakąś podpowiedż. Gdzie szukać takiego hotelu.Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie debatujcie lecz dzialajcie ;) Z maksiorek mozna skontaktowac sie na pw. Dla jasnosci - nie od niej zalezy zalatwienie hoteliku, ale ze kobieta ma dobre serce to moze popytac ;)

Dzialajcie, bo szkoda Soni, kazdy dzien w schronie to masakra na jej psychice. Ona juz swoje przeszla.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem jak mam sie z maksiorek skontaktowac prywatnie, bo jescze nie umiem sie na dogomani poruszać. Pisałam do Pani która oferowała pomoc finansową przy sterylizacji. Może mi pomoże w opłaceniu tych wszystkich formalności. Ja naprawdę nie mam gdzie jej umieścić. Mogę w sobotę ją zawieżć do Opola do tego hoteliku, ale nie wcześniej,bo nie mam auta jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seila']Ja nie wiem jak mam sie z maksiorek skontaktowac prywatnie, bo jescze nie umiem sie na dogomani poruszać. Pisałam do Pani która oferowała pomoc finansową przy sterylizacji. Może mi pomoże w opłaceniu tych wszystkich formalności. Ja naprawdę nie mam gdzie jej umieścić. Mogę w sobotę ją zawieżć do Opola do tego hoteliku, ale nie wcześniej,bo nie mam auta jutro.[/quote]


W takim razie ja zapytam jutro maksiorek o ten hotelik, a Ty szukaj kasy. A mozesz ja chociaz zabrac do siebie na ta 1 noc?
Ja mam ciagle wrazenie, ze ta sunia zwyczajnie padnie na serce. Nie rob jej tego zeby miala siedziec tam do soboty; chocby miala spedzic jedna dobe zamknieta w jakims pomieszczeniu w domu - to prosze Cie zrob dla niej chociaz to. Daj jej kat na dobe. Prosze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...