Jump to content
Dogomania

Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florentynka']A dziś będzie o psio dzieckowej patologii. Na ostro, a co. Wrażliwi mogą nie czytać.
Scenka 1 - moje dziecię dzielne zostało posadzone na nocniku. I zrobiło kupę. Więc fanfary, oklaski, ochy i achy. Dziecię zabrałam, żeby ubrać i takie tam, a Pani Matka powiedziała, że opróżni nocnik...ale już nie było z czego, bo zastała tam tylko oblizującą się Balbinę!
Scenka 2 - inauguracja dmuchanego basenu Maksiowego. Basenik na trawniku stoi, woda nalana, dziecię gołe chlapie się w tej wodzie i nagle nadciąga tybetaniszcze - morda do basenu i pije i pije i pije...siorbiąc i śliniąc się koszmarnie.
Nikt nas chyba nie przebije...[/QUOTE]


cieszy mnie to co czytam
czy to znaczy ze jak mamy tybetana to z czasem będziemy mieć dom z ogrodem i basenem? :evil_lol:

btw
tez chce wiedziec hociaz kompletnie nie wiem o czym gadacie i byc może nawet jak napiszecie to nie załapie
ale będę podjerana samą świadomścia, że też wiem chociaż nie wiem co ;)

Link to comment
Share on other sites

Pamparampampam :) a my dziś po długiej (zdecydowanie za dłuuuugiej:roll:) przerwie zimowej odwiedziliśmy Łowicz i spotkaliśmy się z Tosią i Heniem i ich mamami :D Super było się w końcu zobaczyć :D

[I]Psy się specjalnie dziś nie popisały - na spacerze Nelka zgubiła obrożę i wytarzała się w rybie, a mamabankowy Hyziek w czymś znacznie gorszym:roll: teraz suczyny padły. Kacper też, bo przez cały dzień przespał godzinę - taka była impreza, że szkoda czasu na sen! [/I]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Dziwnym trafem tutaj wogole nic nie napomykałyśmy:shake:..., że 13 - 15 lipca ( weekend) jest u mnie zlot :D
Flo i Andzike zgłosiły swoją obecność, czekamy na potwierdzenioe łowickich matek:evil_lol:
Becia podejrzewam, też zaglądnie na jakiegoś browarka, kto chce jeszcze????

Link to comment
Share on other sites

Jak ja bym chciała, bym chciała... pojechać sobie na wycieczkę i jeszcze spotkać się z Wami. Ale tak cienko to widzę... Trafiło mi się najgorsze z możliwych dziecko do jazdy samochodem, a nawet wózkiem. Fotelik samochodowy i wózek to są tortury, operacja żywcem. Zwłaszcza chyba dla mnie. Nigdzie ruszyć się nie można, ledwie zakupy udaje mi się zrobić i już wracam z dzieciakiem na rękach, wyrywającym się z resztą. Tośka chce łazikować i koniec. Miałyście też taki etap? Nie mówię o Kacperku, bo to jest najgrzeczniejsze dziecko świata!

A przy okazji zapraszam na bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244016-Kolorowy-wycinankowy-dzieci%C4%99cy-psi-i-koci-dla-Fary-do-19-06-g-21-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank'] Nie mówię o Kacperku, bo to jest najgrzeczniejsze dziecko świata![/QUOTE]

Najgrzeczniejsze dziecko świata zrobiło dziś lekką rozpierduchę w knajpie domagając się ciasta czekoladowego, które wtarło sobie w łapki i twarz... :cool3:Poza tym też chce się wspinać, stawać, chodzić, tylko jeszcze nie za bardzo umie :cool3:
Ale fakt - jadący wózek, a fotelik samochodowy już w ogóle to jest to co Kacper lubi, on generalnie lubi jak coś się dzieje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas auto szwankuje, i jesteśmy na etapie zakupu kolejnego. Nasz stary poczciwy seacik staje w Łowiczu, aż strach pomyśleć co by było na trasie z dwójką dzieci do Majuski. Rozglądamy się za używanym peugeotem 307sw. Na dzień dzisiejszy nie mieścimy się z gondolą i dwojgiem dzieci, a co dopiero z tobołami jeszcze i suką :-)

Link to comment
Share on other sites

Florentynka - i to jest dobra myśl :diabloti:
Dziecię bardziej było zainteresowane konsystencją ciastka niż jego konsumpcją ...

A swoją drogą to ja też nie wiem jak mój auto-żuczek zniesie taką podróż :cool3:

Edited by Andzike
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Wiecie co? Jak będziecie stawiać opór to po prostu następny zlot zrobimy w Łowiczu, zwalając się Wam na głowę z milionem psów i kupą dzieci, ot co!
Andzike - to dziecięciu się przetkało z jedzeniem?[/QUOTE]

Flo a skąd weźmiemy milion psów, pierdzielę, ja już nie dobieram :D

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe gdzie My Was ulokujemy hi hi hi :-) zdjęcie poglądowe, ten sam kolor i marka i model, teraz kupa formalnośći, dzis zarejestrowaliśmy, recykling opłacony, przy okazji zmieniamy prawko, jeszcze założenie gazu opłacenie OC, finansowa masakra, na którą pożyczyliśmy pieniążki od mojej kochanej mamy.

kupiliśmy wczoraj z Łukaszem :-)[IMG]http://www.yauto.cz/includes/img/inzerce/Peugeot_307_SW_1_6HDi_2007.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...