Jump to content
Dogomania

Wiosenna Wystawa - Legionowo 2009


filonek_bezogonek

Recommended Posts

czy pan szemraj to już nie przesadza z przyjmowaniem zaproszeń do sędziowania szpiców? wydaje mi się czy on prawie 75% ciekawych wystaw obstawił już w zeszłym roku. no ale to moje zdanie. jak na tą chwilę mam tylko 3 aktywne wystawowo psy więc już jego oceny ma każdy w kolekcji. suka to po 2 razy. włacicieli niemieckich szpiców nie ma aż tylu by jeszcze mieli po co tam jeździc. ale to moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edie21']czy pan szemraj to już nie przesadza z przyjmowaniem zaproszeń do sędziowania szpiców? wydaje mi się czy on prawie 75% ciekawych wystaw obstawił już w zeszłym roku. no ale to moje zdanie. jak na tą chwilę mam tylko 3 aktywne wystawowo psy więc już jego oceny ma każdy w kolekcji. suka to po 2 razy. włacicieli niemieckich szpiców nie ma aż tylu by jeszcze mieli po co tam jeździc. ale to moje zdanie[/quote]

...e tam, co się "czepiacie" faceta, ja tam go lubię i nic do niego nie mam, może mnie oceniać:p

A.

Link to comment
Share on other sites

Jesli sie nie myle to sędzia Szemraj w ubiegłym roku był chyba na 3 albo 4 wystawach jako "sędzia od szpiców".... więc chyba 75% wystaw nie obstawiał :)

W Legionowie (klubówke) , Poznaniu , chyba w Kaliszu albo Toruniu i chyba gdzieś jeszcze ....


Tylko nam się wydaje , że niektórzy sędziowie obstawiają wszystkie wystawy i te same rasy co roku. Sprawa generalnie wygląda tak, że przy planowaniu obsady sędziowskiej do danej wystawy przestrzega się zasady aby ci sami sędziowie w kolejnych latach nie oceniali tych samych ras.

Czyli jeżeli sędzia Y był w Poznaniu w 2008 i sędziował X grupę to raczej nie będzie prawdopodobne aby ten sam sędzia w 2009 r w Poznaniu również sędziował X grupę. On owszem może zostać zaproszony ale np do sedziowania gr III ( jeśli ma uprawnienia) :P


-----------------------------------------------------------

[quote] Cytat:
Napisał [B]J.G[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f710/wiosenna-wystawa-legionowo-2009-a-131776/#post11809065"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]My nie jedziemy.[/I]


.......a to dlaczego:-o

A.
[/quote]

[B]Aniutka[/B]
nie wkładaj kija w mrowisko :cool3::cool3::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jest tez plan sędziowania:

[B]Szpic miniaturowy[/B]
[B]
PSY[/B]
Klasa młodzieży - IMPROVISATOR'S MASTERPIECE Vintoyra
Klasa pośrednia - CASANOVA Little King's
Klasa otwarta - Kontrapunkt TRANSCENDENTUS
[B]SUKI[/B]
Klasa młodzieży - Kontrapunkt WIERNA RZEKA
DIVA Little King's
????????????????????????? (poddaje się - nie wiem co to za trzecia suczka)
Klasa championów - i tutaj zagadka którą może ujawni nam Pani Teresa bo to jej suczka jest w klasie championów :)

Link to comment
Share on other sites

no to moje kochane kluseczki ze śmietanką i truskawkami- będę trzymać smyczki i stoliczki jako słupek głupek. będę jako kibic więc to będzie sporo czasu na różne różności jeszcze. już jakieś tam fotki cię porobi. moze nie najlepsze ale napewno coś tam będzie.

Link to comment
Share on other sites

podobno na naukę nie jest za puźno a na błędach człowiek się uczy. czytajcie to jak chcecie. złośliwi mówią, że może tak jak ja,chciałby udoskonalić świat? toć nie on jeden. ja też nie.he! he!
no cóż, może za dużo gadam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...