Jump to content
Dogomania

Wilno, 05-06.03.2005


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[b]A foxow szorstkich, ktore od jakiegos czasu są prawie na wymarciu - będzie 18 :-? Dawno nie widziałam takiej stawki, tzn ostatnio w Kortrijk było 19 i wszyscy byli w szoku, bo normalnie jak jest ich 10 - to można powiedziec, że to duza stawka :roll:
Wniosek - Skandynawowie, Bałtowie i Rosjanie - nie jadą w tym roku na Cruft, a przynajmniej foksiarze.... [/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: :lol:
[b]Orsini[/b], Ty to sie moiże lepiej nie zgłaszaj, bo do Leszna jestes zgłoszona, a mowisz, że Ci sie nie chce jechac..... :evilbat: A tak może bys może mogła nawet przywiezc jedną nęcąca suczkę :roll:

A tak w ogóle, to nie czepiajcie sie mnie, bo ja pisałam o foksiarzach, a nie o foksach :D


P.s. Miałam zajęty telefon do 2giej w nocy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']FLaire my tez trzymamy. A co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze jednak dostanie ?? :-?[/quote]Szczególnie te na czterech łapach :( . Ja bym stawiała, że zrobi to w takim terminie, żeby skasować i Wilno, i Katowice.

Na razie, poza kciukami, przemawiam do niej codziennie. Jeśli ktoś zna jakiś inny sposób (ale nie zastrzyki), to proszę dać znać.

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi prosze, czy dla psa sam paszport wystarczy? Mam wyrobiony paszport z przepsianymi szczepieniami i data badania klinicznego przez weta wystawiajacego paszport 22 lutego 2005. Wet twierdzi, ze to wystarczy, ja natomiast mam obawy, ze nie...
Znajomy twierdzi, ze bierze na wszelki wypadek (?) zaswiadczenie od weta powiatowego.... To chyba nie jest obowiazkowe?

Dajcie znac prosze.

Acha, i jeszcze jedno - czy do krajow UE (a wiec i na Litwe) jest potrzebna Zielona Karta czy wystarczy samo OC?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...