Jump to content
Dogomania

Walenty - mały, bezdomny psiak, który znalazł swój kąt. :) MA DOM!


ZUZANNA11

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ZUZANNA11']Do schroniska? U nas nie ma schroniska, ani żadnej umowy.

Podczas karmienia moich psów psiak przybiegł do mojej bramy i zaczął piszczeć. Ta moja niemoc jest najgorsza... :placz: Nie moge nic, a on... wierzy mi, że mu pomoge, ze napewno mu pomogę. :-([/quote]

Biedactwo :( jak mu pomóc ??? zbieramy jakieś fundusze??? może bazarki??? Kto da DT??? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']A czy nic mu nie grozi tam poza samochodami oczywiście? Myślisz, że jakiś "człowiek" nie zechce się nim zająć?[/quote]

[LEFT]Zawsze jest ryzyko. Moga go tez pogryzc inne psy
Ja zastanawiam sie tez , co u suczki co mala cieczke ? Mieszka z nia inny pies, Valenty tez robil do niej podchody, przeciez ona bedzie miec szczeniaki. [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Właścicelką suni jest nasza sołtyska [osoba stojąca na czele wsi]. Gdy z nią rozmawiałam powiedziała, ze jednego psa ma juz "zamówionego", a jak się urodzi wiecej to uspi. Gdy będzie akacja sterylizacyjna u nas w gminie, postaram się namówic ją na to, by sunię wysterylizowała. Z jakim skutkiem, nie wiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZUZANNA11']Właścicelką suni jest nasza sołtyska [osoba stojąca na czele wsi]. Gdy z nią rozmawiałam powiedziała, ze jednego psa ma juz "zamówionego", a jak się urodzi wiecej to uspi. Gdy będzie akacja sterylizacyjna u nas w gminie, postaram się namówic ją na to, by sunię wysterylizowała. Z jakim skutkiem, nie wiem. :roll:[/quote]

Teraz to sie zalamalam.

Link to comment
Share on other sites

li1, takie jest podejscie wiejskich ludzi. Sukcesem juz jest to, ze niechciane szczeniaki uspi.


Psina od kilku dni koczuje pod moim ogrodzeniem. Robi ogromne postepy, [U][B]da się pogłaskac[/B][/U]. Skacze z radosci na mój widok, nie gania rowerzystów, jest łagodny. PIES WPROST IDEALNY!!! Dogaduje sie z innymi psami, nawet z moim dominantem Borysem się dogadał. :crazyeye:

Przypuszczam, że jego dalekim przodkim był kot. Przeciąga sie jak kot (tzw. koci grzbiet), myje sie jak kot. No poprostu... kot w ciele psa. :diabloti:

SZUKAMY TYMCZASU !!! SZUKAMY!

Link to comment
Share on other sites

Przypuszczam, że jego dalekim przodkim był kot. Przeciąga sie jak kot (tzw. koci grzbiet), myje sie jak kot. No poprostu... kot w ciele psa. :diabloti:

SZUKAMY TYMCZASU !!! SZUKAMY!
__________________

To moze zalozymy mu watek na Miau ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Przypuszczam, że jego dalekim przodkim był kot. Przeciąga sie jak kot (tzw. koci grzbiet), myje sie jak kot. No poprostu... kot w ciele psa. :diabloti:

SZUKAMY TYMCZASU !!! SZUKAMY!
__________________

To moze zalozymy mu watek na Miau ?[/quote]

Myślę, ze to badzo dobry pomysł. ;) Tylko, że ja nie mam konta i z kotami też jestem na bakier. Miauczy ktoś na miau ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Ok, już znalazłam.

Allegro: [URL="http://allegro.pl/item603744832_malenki_walnety_szuka_domu.html"]Maleńki Walnety szuka domu (603744832) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

Zmien WALNETY na Walenty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...