Jump to content
Dogomania

Ostrava 4-5.04.2009


Błyskotka

Recommended Posts

[quote name='ryjkomanka']parking chyba 100 koron, wejscie 20 dzieci, 40 normalne cos kolo tego.
jak ktos chce jakies staweczki to sluze pomoca ;)[/QUOTE]

To ja poproszę dogi niemieckie psy czarne (nemecka doga - cerna), bo mnie ciekawość zeżre z kim jutro na ringu stoję :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]sznaucery mini czarno srebrne:[/B]

[B]PSY[/B]
[U]Młodzież[/U]
Bingo Stanios
Destroy z Dixie
[U]Pośrednia[/U]
Qwido z Agova Dvora
[U]Otwarta[/U]
Ares z Kraje Snu
Obi-Van-Kenobi Cerny Havran
[U]Użytki[/U]
Roki ze Sternberske strze
[U]Champion[/U]
Pontiac Grasant
[U]Weteran[/U]
Juk ze Sternberske strze

[B]SUKI[/B]
[U]Młodzież[/U]
Bixby Daniela's Genus
Boogie-Woogie Daniela's Genus
[U]Pośrednia[/U]
Rendy Rebecca Maly Kavalir
[U]Otwarta[/U]
Oxi ze Sternberske strze
[U]Użytki[/U]
Mona Lisa Jadya


[B]Boston Terrier[/B]:

[B]PSY[/B]
[U]Młodzież[/U]
Aron z Ostrova Baber
Hero Bady - Ron
Indiana Jones od Finista
[U]Pośrednia[/U]
April Krasna Fanfara
[U]Weteran[/U]
Relax Max du Grand Fresnoy

[B]SUKI[/B]
[U]Młodzież[/U]
Issy-Boss od Finista
Novinka Rojber
[U]Pośrednia[/U]
Zlatka Krasna Fanfara
[U]Otwarta[/U]
Arabela Nova Fanfara

[B]dogi niemieckie psy czarne[/B]:
[U]Młodzież[/U]
Argento di Legindi
[U]Pośrednia[/U]
Bodyguard Catley Ranch
Gipsy Antree Bohemia
[U]Otwarta[/U]
Amundsen Catley Ranch
Krabat z Josefovskych Bud
[U]Użytki[/U]
Gaston Bonoda
[U]Championy[/U]
Manteufel Saxifraga
Supreme Satan Grand Elegance

mam nadzieje ze sie nigdzie nie pomylilam ;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciliśmy. Panienka Bubu - dzięki za drogę, wszystko było jak napisałaś. Parkingi 150 Kc, wejście 40 Kc. Mnóstwo stoisk, pogoda piękna, organizacja w porządku:lol: Sędziowanie od 9.30. Panienko Bubu widzę że mnie już ktoś ubiegł i staweczka podana:loveu: Życzymy wszystkim samych CAC.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za stawczkę :loveu:

[quote name='HAWAN']Dopiero wróciliśmy. Panienka Bubu - dzięki za drogę, wszystko było jak napisałaś. Parkingi 150 Kc, wejście 40 Kc. Mnóstwo stoisk, pogoda piękna, organizacja w porządku:lol: Sędziowanie od 9.30. Panienko Bubu widzę że mnie już ktoś ubiegł i staweczka podana:loveu: Życzymy wszystkim samych CAC.[/quote]

Nam potrzebny CAJC także ;-)
Cieszę się, że wszystko się zgadzało :loveu: Ja już gotowa do wyjazdu, HAWAN, jak długo jechaliście?
To już jutro :multi:

Link to comment
Share on other sites

Lhasa Apso
Chic Choix Parade Chic - psy baby
Bedrich Dream of Tibet - pies szczeniaki
Hoky Gema-Roses - pies młodzież
Zarien Dar Tibetu - pies pośrednia
Uragan Dar Tibetu
Uranos Dar Tibetu - pies offen
Simbad Del Alcazar - pies champion
Berta Dream of Tibet - suka szczeniak
ZZ Lady Dar Tibetu - suka pośrednia
Kai-La-Sha Belle - suka otwarta
Yassi Agata Lux - suka Champion

Link to comment
Share on other sites

Pogoda iście letnia i najważniejsze czekając na ocenę można się było przespacerowac z psem wzdłuż rzeki, a oczekaliśmy sie długo bo wchodziliśmy jako 66 pies. Stoisk sporo i wreszcie udało nam się kupić świetną obroże tropową jakich w Polsce nie uświadczysz ...

A nasz Gończy Polski - Dukat - w klasie użytkowej - oc. dosk., lok 1, CAC, Narodni Vitez, BOB.

No i tym samym ukończyliśmy Championat Czech.

Link to comment
Share on other sites

[B]nasz Waciakowy V1 kl.championow CAC i Narodni Vitez[/B] :multi::multi:

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5371/waciakostrawa2009.jpg[/IMG]

wystawa bardzo sympatyczna, parkowalismy za free prawie przy samej hali, sporo fajnych stoisk, szkoda ze tylko na nowa szczotke mi starczylo :-( jak bede jechac do Pragi to juz tego bledu nie popelnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Wszystkim zwycięzcą wielkie gratki:)
Łapki sciskamy i pysiolki myziamy:)

A teraz o staweczke rudych swetrów sie ladnie usmiechamy:)[/quote]

Psy
[U]klasa młodzieży:[/U]
Adonis Everdene
Agrippa Everdene
Ares Everdene
Xerro z Hradisko Rajce
[U]klasa pośrednia:[/U]
Eros Cerveny vitr
[U]klasa użytkowa:[/U]
Dang z Krenovic

Suki
[U]klasa młodzieży:[/U]
Aurora Everdene
English Tea Time z Arislandu
Zalli z Luhove sece
Zorien z Luhove sece
[U]klasa championów:[/U]
Wictoria Becham z Arislandu

Link to comment
Share on other sites

My poszalałyśmy :evil_lol:

Franciszka - V1, CAC, [B]Narodni Vitez[/B]

Nufka (10msc) startując z klasy młodzieży - V1 / 2, CAJC, BOB Junior, pokonując dziadka i wujka i pół-ciotkę, Interchampiona i championa - [B]BOB[/B] ! :multi:
Na finale - [SIZE=4][COLOR=red]BIS JUNIOR (suczki) II[/COLOR][/SIZE] :loveu:
Na grupie - doszłyśmy do pierwszej 13 z tego co udało mi się obliczyć, potem już królowały sierściuchy.


PĘKAM z dumy :multi::multi::multi:

Wiem, że V grupę wygrał Basenji, II grupę Nowofundland.

Na finałach królowały też bernardyny, pies młodzieży drugie miejsce długowłosy pies z hod. Bernegarden's (PIĘKNY :loveu:), na juniorach suczkach - trzecia lokata dla krótkowłosej suni, na parach hod - trzecia para bernardyny :loveu: Ach raj dla oczek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chrewt']A nasz Gończy Polski - Dukat - w klasie użytkowej - OC. dosk., lok 1, CAC, Narodni Vitez, BOB.

No i tym samym ukończyliśmy Championat Czech.[/QUOTE]

[quote name='Elitesse'][B]nasz Waciakowy V1 kl.championow CAC i Narodni Vitez[/B] :multi::multi:[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Moja Wasima Najlepsze szczenię w rasie :loveu: :multi::multi:.
Mamy bardzo fajny opis i mała była bardzo dzielna :).[/QUOTE]

[quote name='panienkabubu']My poszalałyśmy :evil_lol:

Franciszka - V1, CAC, [B]Narodni Vitez[/B]

Nufka (10msc) startując z klasy młodzieży - V1 / 2, CAJC, BOB Junior, pokonując dziadka i wujka i pół-ciotkę, Interchampiona i championa - [B]BOB[/B] ! :multi:
Na finale - [SIZE=4][COLOR=red]BIS JUNIOR (suczki) II[/COLOR][/SIZE] :loveu:
Na grupie - doszłyśmy do pierwszej 13 z tego co udało mi się obliczyć, potem już królowały sierściuchy.


PĘKAM z dumy :multi::multi::multi:[/QUOTE]

A jak tak podglądałam do tych bernardynów ...i próbowałam Was zlokalizować, ale ze względu na mojego malucha mało czasu miałam i Was nie wypatrzyłam :shake:.

[quote name='Aziza']Ja też się pochwalę! :multi:
Ostrava to nasz udany zagraniczny debiut - nasz Bułek (Atos) ow. kaukaski, klasa pośrednia: V1, CAC i Narodni Vitez. :multi:[/QUOTE]

Gratulacje dla całej ekipy :terazpol: :multi::multi::multi:
My troszkę skromniejszy wynik, nasz Uzik (Marcello)
Najlepszy szczeniak ... szkoda że na tej wystawie nie ma BIS szczeniąt :shake:... ciekawe dlaczego bo z tego co pamiętam to np. w Brnie jest
Natomiast Tofik (Manteufel) res.CAC, ale za championem Czech, więc zaczęliśmy championat Czech :lol:. Z tego sukcesu cieszę się podwójnie bo u tego sędziego dwa lata temu w młodzieży na wystawie w Czechach Tofi dostał pierwszą w życiu ocenę bardzo dobrą. Chciałam jechać na tą wystawę, ale z powodu obsady sędziowskiej robiłam to z dużą obawą... a tu dostaliśmy piękny opis i ocenę doskonałą z resem...i to po półrocznej przerwie wystawowej ze względu na urodziny mojego synka. Oj synuś to nam dał popalić na tej wystawie :evil_lol:, już myślałam że się będziemy musieli wcześniej ewakuować ale się udało :p.

Czy ktoś może już zamieniał res.CAC na CAC? Pani w sekretariacie mówiła, że trzeba przesłać tą karteczkę na adres czeskiego związku. Tylko tak się zastanawiam, czy jakieś pisemko do tego załączyć :roll:?

Na koniec podpisuję się pod pozostałymi opiniami tzn. jest wyjątkowo sympatyczna wystawa w Czechach i bardzo bogata w stoiska handlowe. Byłam drugi raz i kolejny też się z chęcią wybiorę :lol:. Z Łodzi to raptem 5 godzin drogi, na prawdę warto.

Link to comment
Share on other sites

Żeby res.CAC zamienić na CAC, potrzebne są trzy res.CACe :)

Z Franią siedział mój Marcin, ja biegałam wtedy po ringu z Bostonką.... W pocie czola przybieglam i zauważyłam, że nie ma sędziego :crazyeye: Poszedł se na kawkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Uff..... U nas już emocje opadły. Czas spać! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Żeby res.CAC zamienić na CAC, potrzebne są trzy res.CACe :)

Z Franią siedział mój Marcin, ja biegałam wtedy po ringu z Bostonką.... W pocie czola przybieglam i zauważyłam, że nie ma sędziego :crazyeye: Poszedł se na kawkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Uff..... U nas już emocje opadły. Czas spać! :loveu:[/QUOTE]

To zawsze tak jest :evil_lol:.. mój szczeniol najładniej się ustawił jak pan sędzia plotkował z sekretarzem.

Myślisz o Słowacji (3 res.=CAC), w Czechach res.CAC przechodzi w CAC po championie Czech (nawet w katalogu tak jest ujęte, zresztą pani w sekretariacie to potwierdziła i kazała przesłać do związku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']To zawsze tak jest :evil_lol:.. mój szczeniol najładniej się ustawił jak pan sędzia plotkował z sekretarzem.

Myślisz o Słowacji (3 res.=CAC), w Czechach res.CAC przechodzi w CAC po championie Czech (nawet w katalogu tak jest ujęte, zresztą pani w sekretariacie to potwierdziła i kazała przesłać do związku).[/quote]

o to tego nie wiedziałam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...