Jump to content
Dogomania

Krajowa Radom 24.05.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga kom']Wiecie może czy numery będą przysyłać,czy trzeba odbierać samemu na miejscu???[/quote]

co tam numery, całą teczkę trzeba wybrać z sekretariatu i dostarczyć na ring. Wydawanie dokumentów chyba od 8.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']W tamtym roku w Radomiu też trzeba było odebrać teczkę i nie było żadnych problemów ani kolejek. Można było sobie sprawdzić czy karta oceny jest dobrze wypisana :p[/quote]

i poprawić błędy ;) :lol: :lol:

przyznam szczerze, że w Radomiu będę po raz pierwszy na wystawie ;) mam nadzieję, że będzie fajnie :razz:
do mnie też dziś poczta dotarła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Parking to jest taka łączka przy samej wystawie, za którą zawsze każą płacić i nigdy tak naprawde nie wiadomo ile i dlaczego tyle...przy wjeździe pan pyta ile osób i ile psów , po czym i tak zawsze kilkanaście złotych trzeba wybulić:razz: tyle na plus, ze łączki( i samochodów) pilnują ochroniarze- są do końca wystawy;

byłam juz na radomskich wystawach kilkakrotnie i musze powiedzieć, że widac tendencje rozwojowe na plus- ciekawe jak bedzie w tym roku;
czy ktos z tubylców orientuje sie czy dotarła w to miejsce plaga meszki ? teraz sezon na to paskudztwo, u mnie (szczególnie po południu) jest okropnie...
do nas potwierdzenie doszło dzisiaj:p

Link to comment
Share on other sites

Co bardziej zuchwali to nawet wjeżdżają samochodami - po wielkich awanturach - tym wejściem drugim gdzie się psy wprowadza na wystawę (nie bardzo rozumiem sens tego wejścia...)
Plus dla Radomia wielki - ze podają stawki przed wystawą - można podziwiać konkurencję już wcześniej! Szkoda że inne związki tego nie robią... (a moze robią?????)
Do zobaczyska w Radomiu!

Link to comment
Share on other sites

Mnie się jeszcze nigdy nie udało stanąć autem bliżej płyty boiska, ale od samego początku - tylko po skończonym wystawianiu dopiero i to tylko raz:evil_lol:

panbazyl - z tego co się orientuję (gdzieś tu na dogo było pisane), że umieszczanie listy zgłoszonych psów to tylko i wyłącznie dobra wola oddziału, bo tak naprawdę to nie wolno tego robić (chodzi ponoć głównie o sędziego, jeśli ma listę to może sobie wybrać swojego faworyta do wygranej już przed wystawą itp.) ;) Przy mało licznych rasach można się pobawić w zgadywanie kto jest konkurencją - ale nie wyobrażam sobie tego np. w labradorach, dlatego też lubię jak podają stawki na różnych wystawach (czasem są to tylko imiona i nazwiska wystawców).

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nas będzie sporo... :) Jakby ktoś okazję ufocić czy filmować występ mojego Guinnessa, to byłoby nam bardzo miło. Oczywiście wchodzimy o 10, ale chodzi mi głównie o grupę, na którą mam nadzieję się załapać, bo w naszej rasie konkurencja niewielka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek'] Spoko, a mamy prawdopodobnie brać udział w mini-pokazach agility i frisbee (jeśli się odbędą) [/quote]
Zupełnie przypadkowo będę na tej wystawie :diabloti:, ale gdyby miały się odbyć agilitowe pokazy, to mogę jakieś futro w tym celu przywieźć :lol:.
Co o tym wiesz, Guciek? :lol:

[B]Flaire[/B], weźmiemy jakieś aparacicho ;)

Link to comment
Share on other sites

Mokka, w tym problem, ze kombinują - raz mają być, a raz ma ich nie być, prawdopodobnie stanie na tym, że nie będzie, bo nikt jeszcze się nie kontaktował ze mną żeby omówić transport moich marnych kilku hopek i tunelu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...