Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moniek193']Ja tez chce:roll:Baaaaaardzo chce:roll: I co mam w zamian....śnieg:placz:[/quote]


u nas znowu pogodowa kicha :cool3: mam nadzieję, że chociaż nie będzie padać, bo popołudniu wybieramy się na szkolenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Hejka:loveu:
[URL]http://img217.imageshack.us/img217/7538/obraz088.jpg[/URL] haha jaka fota :evil_lol::loveu: :loveu::loveu: taki skejcik :diabloti: brakuje jeszcze czapki z daszkiem:eviltong:

Piękna dziewuszka:loveu::loveu:[/quote]

też pomyślałam o czapeczce :evil_lol: niestety nie posiadam takiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Jaka Niusia ślicza:loveu::loveu::loveu:
U nas wieczorem zaczęło padać, a wczoraj było pięknie:loveu: Słoneczko i ciepło :loveu::loveu:[/quote]

zazdroszczę, u nas niedość, że co raz pada to dzisiaj jeszcze tak potwornie wieje, że głowy urywa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/7538/obraz088.jpg[/URL] - i tak cierpliwie pozwoliła sobie założyć piżamkę?

Wygląda nieziemsko :)[/quote]

a no pozwoliła, jak trzeba potrafi być cierpliwa :razz: wie, że za cierpliwość nagródka będzie
poza tym w zimie nosiła kubraczek, więc jest przyzwyczajona do ubranek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Cześć Yana! Wpadałam Ci powiedzieć (choć pewno już to wiesz ;), że masz przepiękną bokserkę... :loveu: Czy Wy się wystawiacie??? Po jakich rodzicach jest cukiereczek??? :loveu:[/quote]

dzięki Iza :loveu:
jeszcze się nie wystawiałyśmy, ale za dwa tygodnie mamy debiut w Nowym Dworze Maz.
Yana jest po Telimenie z Alfa Hara i Vladzie de'Europe (tak to się chyba pisze :razz:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś szaleje z czasem. Mam chyba ze dwie h wolnego, więc uparłam się nadrobić wszystko. W planie na dziś znalazła się także wizyta u Yany. Nareszcie zaliczyłam cały wątek. Widzę, że Towarzystwo Boxiowe już tu zadomowione. I my będziemy przychodzić do cukiereczka. Jako, że temat wystaw mnie mocno przyciągnął w te strony to byłabym dźwięczna za foty z prób i wystaw :p :cool1: Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...