Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka:loveu::loveu:
[quote name='Yana']

witamy, witamy :loveu: ale czytałam, że twoja Majeczka, też lubi w łóżeczku się poprzytulać :evil_lol:[/quote]

Oj lubi lubi, choć ma zakaz wchodzenia na łózko :roll: ale dziś bedzie mieć dyspenze :oops: bo miała ciężki dzień :-(

A co tam u Twojej ślicznotki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No hej babki:diabloti:
Jak zwykle powalilyscie mnie [URL]http://img211.imageshack.us/img211/4717/p1000348.jpg[/URL]:diabloti:
Ja Ci ja kiedys ukradne-obiecuje:diabloti:[/quote]

nie będzie łatwo, pilnujemy jej jak oka w głowie :razz:



[quote name='Kaya93']Hejka:loveu::loveu:


Oj lubi lubi, choć ma zakaz wchodzenia na łózko :roll: ale dziś bedzie mieć dyspenze :oops: bo miała ciężki dzień :-(

A co tam u Twojej ślicznotki:cool3:[/quote]

a co się stało ? dlaczego miała cięzki dzień ?

my mamy za sobą bardzo miły weekend pełen wrażeń :cool3:
w piątek pojechałyśmy do Wawy ćwiczyć posłuszeństwo w warunkach rozproszenia czyli na terenie gdzie spacerują inne psy. Było całkiem nieźle:razz: Oczywiście psy zbudzały zainteresowanie, szczególnie gdy przychodziły się zapoznać, jeden bigielek chciał nam rąbnąc zabawkę, to bigielka pogoniłyśmy :evil_lol: póżniej pogoniłyśmy małego pizdelka.. usp :oops: sorry tzn. pudelka, bo nie przypadł nam do gustu :razz:
za to dzisiaj po dlugiej przerwie spowodowanej niedyspozycją tzn. cieczką Yany spotkałyśmy się na spacerze z kolegą bokserem. Radość była przeogromna :loveu:
Niestety wieczorem u nas zaczęło lać :shake: i nawet na wieczorne siusiu Yanie nie chciało się wyjść :cool3:

[quote name='Selket']Cześć Yanusia w sobotnie popołudnie:loveu::loveu::loveu:[/quote]

witaj Selkeciku wieczorową porą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Dam sobie rade:loveu: Wezme jakiegos przystojenego kawalera i po sprawie:evil_lol:
Hej Wam:multi:[/quote]

tylko to musi być kawaler, co lubi ostre babki :evil_lol::evil_lol:
takich mniej pewnych siebie Yanusia goni raz, dwa :evil_lol::evil_lol:
generalnie facetom na głowę włazi, dosłownie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hejka:loveu:

[quote name='Yana']



a co się stało ? dlaczego miała cięzki dzień ?

my mamy za sobą bardzo miły weekend pełen wrażeń :cool3:
w piątek pojechałyśmy do Wawy ćwiczyć posłuszeństwo w warunkach rozproszenia czyli na terenie gdzie spacerują inne psy. Było całkiem nieźle:razz: Oczywiście psy zbudzały zainteresowanie, szczególnie gdy przychodziły się zapoznać, jeden bigielek chciał nam rąbnąc zabawkę, to bigielka pogoniłyśmy :evil_lol: póżniej pogoniłyśmy małego pizdelka.. usp :oops: sorry tzn. pudelka, bo nie przypadł nam do gustu :razz:
za to dzisiaj po dlugiej przerwie spowodowanej niedyspozycją tzn. cieczką Yany spotkałyśmy się na spacerze z kolegą bokserem. Radość była przeogromna :loveu:
Niestety wieczorem u nas zaczęło lać :shake: i nawet na wieczorne siusiu Yanie nie chciało się wyjść :cool3:
[/quote]

W piątek Maja miałą nieprzyjemne starcie z Owczarkiem Niemieckim
ale naszczęście już jest wszystko w porządku, tylko troszku na łapke kuleje :roll:
Ale fajny weekend:loveu::loveu: wesoło miałyście :evil_lol:
Nie lubicie pizdelków:evil_lol:? Hah psiór sie bawić chciał a Wy takie wybredne :evil_lol:
wycałuj Yanusie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']tylko to musi być kawaler, co lubi ostre babki :evil_lol::evil_lol:
takich mniej pewnych siebie Yanusia goni raz, dwa :evil_lol::evil_lol:
generalnie facetom na głowę włazi, dosłownie :diabloti:[/quote]
Mam tu takiego jedengo co sie tak latwo nie daje zbyc:diabloti::evil_lol:
Chociaz raz go Sara powalila i jak jej zaczelam bic brawo to se uciekla:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Mam tu takiego jedengo co sie tak latwo nie daje zbyc:diabloti::evil_lol:
Chociaz raz go Sara powalila i jak jej zaczelam bic brawo to se uciekla:evil_lol:[/quote]

Yanusia nie ucieknie, prędziej on :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Hejka:loveu:

W piątek Maja miałą nieprzyjemne starcie z Owczarkiem Niemieckim
ale naszczęście już jest wszystko w porządku, tylko troszku na łapke kuleje :roll:
Ale fajny weekend:loveu::loveu: wesoło miałyście :evil_lol:
Nie lubicie pizdelków:evil_lol:? Hah psiór sie bawić chciał a Wy takie wybredne :evil_lol:
wycałuj Yanusie:loveu:[/quote]

mam nadzieję, że z łapką Majeczki już w porządku, czytałam o tym na waszyn blogu.

Co do pizdelków, to w zasadzie my baaaardzo lubimy pizdelki :razz: tylko one na naszych zabawach się nie znają :evil_lol: i z piskiem uciekają :evil_lol:
ale pogonić pizdelka też jest fajnie :evil_lol:

a tak na poważnie, to Yana nie ma złych zamiarów tylko ona od razu próbuje przejść do zabaw siłowych, jak to u bokserów a innym psom albo to sie nie podoba, albo się jej boją :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Cześć Yanko :loveu: Przesyłam Ci buziaki z zasypanego po kolana miasta :loveu:
Dzisiaj Niuniasty jak był z Pańciem na psacerku to spotkał boksię, i się wybawiły razem :loveu:[/quote]

Witaj :loveu: u Was też sypie ? gdzie ta wiosna :mad: u nas śnieg padał, ale od razu topniał, więc teraz jest mokro brrr..

mówiłam, że bioksio najlepszy na siłowe zabawy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']Witaj :loveu: u Was też sypie ? gdzie ta wiosna :mad: u nas śnieg padał, ale od razu topniał, więc teraz jest mokro brrr..

mówiłam, że bioksio najlepszy na siłowe zabawy :evil_lol:[/quote]
Właśnie chwilowo nie sypie, ale to nie znaczy, że jeszcze nie będzie sypało. Wiosna się pewnie gdzieś zapodziała, ale mam nadzieję, że szybko się odnajdzie. Boksie są super:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...